Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dziś naprawili nam winde bo była popsuta ponad tydzień i nie było wesoło znosić wózka z Rafałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że coś się ruszyło!!!! Pani Misiowa- dziś o Tobie myślałam, czyli jednak wymioty były:O Liluś- moje gg strasznie szwankuje, nie mogę nic napisać, ani przeczytać, muszę w wolnej chwili to sprawdzić. :( Ja jak zwykle miałam zabiegany dzionek, czasem ręce opadają z sił. Jak ja marzę urwać sie gdzieś do pracy choć na 4 godzinki, byłby to jakiś zastrzyk finansowy...Ech... Będzie lepiej, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko po staremu pranie sprzatanie dzień jak co dzień obiadek ugotowałam dziś kurczaczek i młoda kapustka i ziemniaczki musze się najeść bo potem to troche ostrożnie będzie z jedzeniem miłego dnia 🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja siedze i piszę jedna reką a drugą pochłaniam agrest na zmiane z malinami i czeresniami :P moglabym tylko to jesc ide dzidziaj na zakonczenie roku do mojego dziecka do zlobka, bedzie jakis wystep, juz wiem ze bede plakac, jakas sie strasznie wrazliwa zrobilam, wszystko mnie wzrusza trzymajcie sie w ten gorący dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,pytacie czy dobrze się czuję i dzidziuś też.. Tak-dobrze się czujemy..maluszek rusza sie już w brzuszku ale tez nie codziennie....na początku sie denerwowałam ale teraz wiem,że to normalne w tak wczesnej ciąży... Za tydzień jedziemy na mazury...tak strasznie się boje bo czeka nas długa droga samochodami a ja panicznie boje sie jazdy autem,szczególnie tak daleko...miałam kilka lat temu dachowanie i koniec w rowie....dlatego....uraz został,będe musiała porozmawiac z lekarzem czy moge wziąć jakies ziołowe i delikatne proszki na uspokojenie bo padne na zawał w drodze a chce jechac na urlop..znacie jakies metody na uspokojenie?Mi to by sie przydał głupi Jasiu i do tyłu spać i obudzic sie już na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u ,mnie bez zmian czuje sie troche zmęczona jutro przyjedzie do mnie kolezanka w odwiedziny ale dziś w nocy było super padał deszcz i wiał wiatr ...........dla mnie rozkosz bo mogłam spac miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja po staremu posprzatałam mieszkanie i jutro mam wolne jade z siorką na małe zakupy co tu taka cisza miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) MOnia usmiechnij sie prosze bedzie dobrze :) jeju chcesz isc do pracy? dalabys rade? jak i tak wszystko na twojej glowie? Lillian przydalyby ci sie cos na wyluzowanie :) nie dziwie sie ze sie boisz ja bym tez miala stracha choc ja uwielbiam ostra jazde samochodem ale nie z dziecmi z nimi jezdze jak zolw.Najlepiej bedzie jak odwiedzisz lekarza. Panimisiowa ale pysznosci zajadasz :) a gdzies ty teraz agrest dostalas do jedzenia hmm w pl juz sprzedaja ja bylam na farmie ale w okolicach sierpnia powinien byc gotowy do jedzenia. spi mi sie ciezko wiatrak mnie chlodzi a i tak sie rzucam wstaje co godzinke doslownie do wc.Dzis jak zwykle w sumie bieganina maz jedzie do Londynu o 9 rano bo moj tata wraca z pl wiec przywiezie mi zakupy,a ja koncze prace o 9.45 wiec o 10 bede w domu mam nadzieje ze przez godzine nic zlego sie nie stanie i Laura sobie poradzi nie mam tu absolutkie nikogo kto by chociaz dogladnol licz na siebie jak to mowia :( Laure musze na 10.15 zawiesc na proby taneczne a o 6 ma wystep a zapowiada sie upal :O nie nawidze siedziec za kolkiem jak prazy a klimy to ja nie mam :O tylko nawiew ale moze czasem dobrze slyszalam ze z klimy czesto dzieci chore katary sa ale jak wsiade do brata samochodu i jest upal a on wlaczy ta klime jeju no cos pieknego :) zakupilam troszke akcesori dla dzidziusia 5 kompletow ubran sciereczke z tommee tippee ale jaka mieciutka kazdy sie zachwyca :D do karmienia 4 rodzaje srodkow na kolki smoczki kremy rozne na odparzenia fride nowa bo przez 2 msce nie wolno uzywac katarku do odkurzacza i takie tam rozne :) pampersy ok 6 malych paczuszek jeszcze jak bedzie promocja zakupie z kilka paczek bo na poczatku nie bede biegala po sklepach nie bede miala sily a i wybrac sie z 2 ka to bedzie koszmar tym bardziej musze nauczyc olivke zeby stala przy wozku a nie siedziala kupie tylko taka nakladke do wozka co dziecko stoi jedzie z wozkiem albo moze usiasc nie oplaca mi sie juz kupowac 2jnego wozka,tylko OLivka to taka uciekinierka szelki i do wozka bede wiazac ahhh chcialas babo miod to bedziesz miala :D zmykam bo musze sie uszykowac a cche rzeczy dla dzieci uszykowac sniadanko im jeszcze bo jak wroce z pracy to tylko ubrac i strzal do auta :D buzki milego dnia dla wssystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u mnie wszystko ok daje rade niedziela już mineła i nastepny tydzień do pszodu pozdrawiam was pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś zaprowadziłam Martynke do przedszkola miała zacząć za tydzien ale ciągla pytała i poszłam zapytać czy może od dziś dała mi buziaka i przyluliła się i pobiegła tak mi był przykro a dodam ze umie po angielsku 3 słowa ubikacja picie i dziękuje zobaczymy Bartek ją odbierze o 13 bo to tylko po 3 godzinki a ja czuje się dobrze ubrałam sobie dziś łóżeczko jak bedzie wyglądać i spakowałam ponownie fajnie tylko tak jakoś dziwnie się poczułam że to już lada moment i Szymuś będzie miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze choć już na buzi widać zmęczenie jak rano wstaje dobrze że choć w domu to lekki makeup i juz lepiej odnośnie Martynki to płakała jak koleżanka odbierała wcześniej swoją córke a nasza została ale powiedziałam jej ze tatuś ją odbierze o 13 co tu taka cisza bo topik nam zniknie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziwuszki pozdrawiam was cieplutko!!! misiowa mam nadzieję, że dolegliwości rzygankowe minęły... mnie właśnie ten etap przeraża najbardziej... monitko odezwij się!!! monia dasz radę... twarda sztuka z ciebie!!! myślisz poważnie o pracy??? a może biznesik ciuszkowy!??? jolantra ale mi leci ta twoja ciąża!!! patinko twoja zresztą też!!! :-) ja borykam się z nieodpowiedzialnością młodych ludzi!!! mówi się o bezrobociu a TYMCZASEM NIE MA JUŻ POJĘCIA SZACUNKU DO PRACY!!! PORAŻA!!! a ja głupia mam wyrzuty sumienia jak się rozstaję z nieodpowiedzialnymi smarkulami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja tylko na chwilke zagladam co slychac u Was....widze ze oustawo jest na topiku:( U mnie wszystko po staremu, za tydzien o tej porze bede juz w szpitalu, kto wie moze juz i po zabiegu....mam pietra jak niewiem....ach jakos to przezyje, a najgorzej to boje sie wyniku, choc i tak przeczuwam co mi ginek powie:(:(.... Po laparoskopi bede brala tabletki na oczyszczenie macicy i jajnikow-to jakies chinskie tabletki....rozmawialam z pania ktora prowadzi apteke zielarska w Chicago i powiedziala ze radzilaby mi to sprobowac....nie wie jak to dziala na zrosty w jajowodach, ale na rozne cysty ,torbiele dziala bardzo dobrze czego dowodem sa osoby ktore to zazywaly i sa bardzo wdzieczne jej za te ziola....wiec bede probowac, a jezeli nic to nie da, to powroce do ziol na zrosty, bede pila az do skutku..... Kochane pozdrawiam Was goraco i sciskam👄 i prosze trzymajcie za mnie kciuki w srode...odezwe sie napewno po zabiegu jak wroce do domu....Trzymajcie sie, buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko będę z całych sił trzymać jak się tylko da!!!!!!!!!!!!! Ja we wtorek jadę do Krakowa,wyniki już mamy(część)jeszcze tylko genetyczne zostały... Gramka jak Cię dawno nie było 👄 Monia👄odzywaj sie częściej 👄choć sama mało piszę :( Liluś a Ty co robisz ?słówko :) Madzik no i jak z barkiem?zdjęto Ci już gips? Misiowa jak sie czujesz ?lepiej juz jest,czy nadal Cie męczą wymioty ? Patinko Ty juz nie długo bedziesz rodzic i jolanta,jak to szybko zleciało to szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko będę z całych sił trzymać jak się tylko da!!!!!!!!!!!!! Ja we wtorek jadę do Krakowa,wyniki już mamy(część)jeszcze tylko genetyczne zostały... Gramka jak Cię dawno nie było 👄 Monia👄odzywaj sie częściej 👄choć sama mało piszę :( Liluś a Ty co robisz ?słówko :) Madzik no i jak z barkiem?zdjęto Ci już gips? Misiowa jak sie czujesz ?lepiej juz jest,czy nadal Cie męczą wymioty ? Patinko Ty juz nie długo bedziesz rodzic i jolanta,jak to szybko zleciało to szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łączę się z kalpeczkiem w kciukach dla ciebie myszko!!! kalpeczku jak miło cię widzieć :-) też ci tak te ciąże zleciały??? he he he!!! będą brzuszki do przejęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko witaj pewnie że będe tzymać kciuki za ciebie i uda się ktoś musi złapać mój brzuszek bo to ostatni z mojej strony hi hi.. kalpeczku za ciebie tez daj znac co tam z wynikami dla was 👄 kochane a u mnie wszystko ok właśnie oglądam mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko witaj pewnie że będe tzymać kciuki za ciebie i uda się ktoś musi złapać mój brzuszek bo to ostatni z mojej strony hi hi.. kalpeczku za ciebie tez daj znac co tam z wynikami dla was 👄 kochane a u mnie wszystko ok właśnie oglądam mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki cos mi zacięło kafeterie i wyszły puste posty....a tyle sie napisałam:( Mam pytanie do dziewczyn które juz maja dzieci... Jestem w 18 tygodniu ciąży,od 16tyg czuję ruchy dziecka. W sobote tą byłam na weselu i w kościele maluszek tak wierzgał i kopał aż nie mogłam ustac....śmiesznie to wyglądało jak się kurczyłam hehe ale to piekne chwile.... Od tamtej chwili dziecko rusza się może raz dziennie a moze 2 razy i sa to delikatne ruchy... POWIEDZCIE MI ZATEM PROSZE KIEDY,W KTÓRYM TYGODNIU POWINNAM POCZUC JUŻ TAKIE REGULARNE I MOCNE RUCHY DZIECKA?Dzisiaj natomiast wcale sie nie ruszał...najczęściej kryje sie blizej tylnej ścianki macicy i może dlatego go słabo czuje ale dzisiaj odebrałam wyniki morfologii i okazało sie,ze mam anmie..dostałam tabletki z żelazem i witaminki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliaan ruchy dziecka z każdym miesiącem będziesz czuła mocniejsze. Czasami może byc tak że nie poczujesz nic bo dzidziuś się zmęczył i śpi ale jak czujesz, że nic nie czujesz to warto pójść do gina. Na końcu ciąży ruchy mogą być słabsze bo dziecko nie ma miejsca się wiercić i szykuje się do wyjścia. Monia trzymam kciuki, musi być dobrze. Wczoraj przeżyłam szok bo nikola spadła z łóżka na podłogę i myślałam, że coś się stało gorszego. na szczęście nawet sikania nie ma ale płaczu było ogrom. tak się zastanawiam co to będzie jak oddam ją we wrześniu do żłobka, nie wiem jak to przeżyjemy i ja i ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myszko bede trzymac kciuki kalpek mam nadzieje ze u ciebue tez bedzie juz z górki lilian maluszki potrafią w brzuszkach kopac :P ja juz czekam z niecierpiwością na pierwsze ruchy mojej dziewczynki ( chyba dziewczynki :P) przynajmniej ja sie tak nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko ok ale Martynka miała dziś kryzys od rana płakała że nie idzie do przedszkola i zostawiałam ją płaczącą w przedszkolu czyli chwilę z nią zostałam i potem poszłam ale mnie serce bolała aż mi się samej płakać chciało może wszystko by było ok tyle że ona nie rozumie co do niej mówią ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam;) Ale pusciutko tutaj, nie moglam znalesc naszego topiku, dopiero chyba na 4-ej czy 5-ej stronie znalazlam;) Ja tylko na kilka slow....Otoz dzisiaj dostalam telefon od mojego ginka ze laparoskopie bede miala przelozona na za tydzien w srode czyli 21 lipca, bo cos mojemu ginkowi wypadlo i nie moze mi ja przeprowadzic.....😠wkurzylam sie troche ,bo to dodatkowy tydzien stresu dla mnie....ach....jakos to musze przezyc....wiec kciuki nie musicie trzymac w srode za mnie;) Tylko chcialam Wam to napisac i oczywiscie pozdrowic i usciskac goraco👄👄 Lece do lozeczka bo rano wczenie wyruszamy nad jeziorko zlapac troche promykow slonca....Milego weekendu i do uslyszonka:)👄Papa🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki myszko!!! to wigilia urodzin mojej niuńki!!! :-) szczęśliwy lipcowy czas!!! :-) monitko wołąm cię!!! tyle się dzieje u ciebie a ty milczysz!!! oj oj!!! jolka jak ty znosisz te upały..??? to samo pytanie kieruję do patinki!!! :-) lilian no to ci zazdroszczę!!! ja poczułąm ruchy dopiero w 22tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×