Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

myszko -- dziekujemy a co do sejmy - 😠 jak oni mnie wkurzaja , banda idiotow ktorzy nie wiedza co to znaczy pragnac dziecka i odbierac ostatnia nadzieje na posiadanie go... 😠 i jeszcze sie kosciol wpierdziela...a sami maja po katach dzieci i panienki 😠 wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo Olawd:) A w Sejmie - jedni sa za Invitro:) a drudzy nie :( - eh szkoda slow.... Ciekawe jaki wyjdzie z tego wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wybaczcie ze tak rzadko zagladam ale ledwo zyje,chcialam sie zdrzemna z malutka Olivka od 12 spi ale mala sie wiercila postekiwala wiec jak wstalam na dobre to ona zasnela kamiennym snem ahhh KOlki nadal mecza tak to byla i jest ciemieniucha najgorsze ze na glowce zaczyna sie robic a ona ma takie geste włoski i jak ja mam to wyczesac? Olawd trzymam kciuki by termin operacji byl jak najszybszy i by wszystko przebiegło bez komplikacji.Wiem jak to jest zyc w bolu ja jadlam 16 tabletek codziennie TRamadolu 50 mg a norma byla 6-8 max.Juz nie wspomne jak bardzo bylam uzalezniona od morfiny trzepalo mna na wszystkie strony poty zimno to bylo straszne.Mam nadzieje ze nie wroci. Myszka trzymam za ciebie kciuki kochana :) a sejmowch w du... kopnac :p Pani misiowa ale ten czas ucieka :) jeszcze troszke i bedziesz miala maluszka :) Kakusia trzymam kciuki by wszystko bylo w porzadku. madzik jeszcze raz gratuluje :) Graminis sesja niezla zdjecia sliczne szczegolnie te z dziecmi u nas rytm dnia zaczyna powoli sie klarowac tylko te kolki wykoncza i malutka i mnie :( zakupilam nowy samochod i musze stary sprzedac.Jestem zadowolona bo jest 5 cio drzwiowy a nie 3 jak mialam wczesniej wiec moje plecy oszczedzone :) kalpek -trzymam kciuki za staranka owocne ja po laparoskopi szybko zaszlam w ciaze z OLivka :) ide sciagnac mleko i trzeba uciekac po Laure do szkoly. Olivka daje mi popalic bardzo zazdrosna,szuka wszystkich sposobow by zwrocic na siebie uwage przechodzi dodtakowo bunt 2-latka. No a tatus sie ulotnil i zostalysmy w 4 ke w przyszlym tygodniu Laura ma tydzien wolnego od szkoly wiec chce zalatwic sprawe z rozwodem i zmianem imienia dla emilki tzn zamiast Ayse bedzie emilka a na 2 gie moze Maja :) zmykam bo czas moim sprzymierzencem jest Monia 😘 lilowa😘 i dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny patinko moja droga kup parafina gel pomoże mojemu Szymonowi pomogło i dostaniesz to u siebie podziwiam cię u mnie wszystko dobrze ja już wróciłam do normy po urlopie Rafałkowi wyszły ząbki nie wszystkie ale już ok myszko 👄 kalpek 👄 dla treszty też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko... taka już nasz polska rzeczywistość :-( ważne, że wy mogliście podjąć tą decyzję :-) jolka witaj!!! jak tatuażyk...???? mężusiowi się spodobał ??? patinko jestem pod wrażeniem jak sobie radzisz!!! silna babka z ciebie!!! ale masz dla kogo walczyć o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Odebrałam dziś drugi wynik i jest ujemny swiadczy to o przebytej kiedys chorobie a teraz juz mam przeciwciala i dzidzis jest bezpieczny tak sie ciesze i kamien spadl mi z serca a co u was kochane odzywaac sie szybko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusia 24
Dzieki dziewczyny ja tez sie ciesze ale co tu takacisza gdzie reszta smutno na forum sie zrobilo czyzby kazda porzadki na 1 listopada robila?? odezwac sie prosze choc po jednym zdanku co tam u was szybko!!! Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patinka trzymaj sie kobieto, naprawde cie podziwiam, jestes silną babką i zmiana imienia to dobry pomysl, Emilka cudne imię , a powiedz mi czy twoj mąż nie bedzie ci robil z tym problemu? bo chyba oboje rodzice do tego sa potrzebni kakusia widzisz ze wszystko ok, teraz tylko pozotaje ci sie cieszyc ciążą olawd a ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Kakusia🌻ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo...buziaki👄 wieeelkie:) Grameczko👄jak sie masz i jak Leneczka???Sciskam❤️ PaniMisiowa🖐️jak sie ma dzidzia w brzuszku?? Patrysia sie pewnie nie moze doczekac braciszka👄 Olawd🌻Co u Ciebie i jak Tymus?? Patinka👄kochana Twoje trzy Krolewny sa przesliczne.....Sciskam Cie:) Madzik🌻co tak zamilklas "Swiezo Upieczona Mezatko"??? Moze obchodzicie" miesiac miodowy" - jezeli tak to jestes usprawiedliwiona;P;P hehe buziaki dla Zuzi:) Madziarko👄 odezwij sie co u Ciebie, czy Synek jest juz z Wami?? A mnie wczoraj naszlo na barszczyk czerwony i uszka z grzybkami;P Wiec wstalam dzis juz przed 6 i wstawilam barszcz....farsz z grzybkow juz mam gotowy i ciasto na uszka tez, wiec zaraz biore sie za lepienie, a teraz jem wlasnie sniadanie i zajrzalam do Was:) Kochane pozdrawiam wszystkie niewymienione dziewczyny i czekam na jakis wpis od Was.....zycze Wam milego dnia, postaram sie zagladnac od czasu do czasu:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Kakusia🌻ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo...buziaki👄 wieeelkie:) Grameczko👄jak sie masz i jak Leneczka???Sciskam❤️ PaniMisiowa🖐️jak sie ma dzidzia w brzuszku?? Patrysia sie pewnie nie moze doczekac braciszka👄 Olawd🌻Co u Ciebie i jak Tymus?? Patinka👄kochana Twoje trzy Krolewny sa przesliczne.....Sciskam Cie:) Madzik🌻co tak zamilklas "Swiezo Upieczona Mezatko"??? Moze obchodzicie" miesiac miodowy" - jezeli tak to jestes usprawiedliwiona;P;P hehe buziaki dla Zuzi:) Madziarko👄 odezwij sie co u Ciebie, czy Synek jest juz z Wami?? A mnie dzis naszlo na barszczyk czerwony i uszka z grzybkami;P Wiec wstalam juz przed 6 i wstawilam barszcz....farsz z grzybkow juz mam gotowy i ciasto na uszka tez, wiec zaraz biore sie za lepienie, a teraz jem wlasnie sniadanie i zajrzalam do Was:) Kochane pozdrawiam wszystkie niewymienione dziewczyny i czekam na jakis wpis od Was.....zycze Wam milego dnia, postaram sie zagladnac od czasu do czasu:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kliknę i ja :-) jestem jestem... dziewczyny męczymy się z lenką ze zrośniętymi wargami sromowymi... miałyście taki kłopot z niuńkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie wiem czy nie zrobi problemu mialabym ulatwione gdyby wyjechal do liverpoolu bo tak napisal i ze sie chce pozegnac z dziecmi( wielki tatus) wtedy ojca nie ma bylabym w stanie nawet podpisac sie za niego przebywa tu nielegalnie i nie ma zlelonego pojecia ze on tez moze byc potrzebny do zmiany imienia,ale od wczoraj mnie znow nachodzi ja juz sil nie mam od chce mi z mozgu sito zrobic. Klekal sasiedzi patrzeli z bocznych mieszkan jak wychodzili OLivka jak go zobaczyla to rzucila mu sie na szyje i 2 godziny byla doslownie wtopiona w niego.Nie chcialam z nim rozmawiac czekalam az sobiee pojdzie ale lazil za mna jak ta ''przyslowioiwa menda'' ze on ma silna deprecje o malao nie parskłam smiechem ze nic go nie cieszy ze mial problemy w pracy no litania dosc dluga zeby zaczac od nowa ze mu zalezy na dzieciach ze je kocha a ja mu nie wierze ja wiem ze sie boi deportacji Moze cos tam czuje do dzieci ale jest draniem klamca i oszustem i powiedzialam mu ze ja nie jestem w stanie juz go pokochac ze wygasło wszystko i jest za pózno.Skubany jest uparty a ja nie chce!!!!! od kad przestalam jesc slodycze mala nie ma kolek tylko takie postekiwania czasami i problemy z kupka pomimo iz pije litrami rumianek melise miete siemie lnaine przed kazdym sciagnieciem mleka wiec nie wiem :( pomagaja rureczki windi ale nie moge ich nagminnie uzywac bo mala sie przyzwyczaja widze. graminis a wczesniej nic sie nie dzialo? U mnie nie bylo takich problemow Laura miala po urodzeniu piersi i cieklo z nich mleko musielismy sciagac bandazem oklady z rywanolu robilismy dostala za duzo hormonow po mnie.A emilka miala cala pipulinke na wierzchu strasznie brzydko to wygladalo bylam wystrazona ze tak jej to zostanie wargo sromowe no doslowwnie wszystko odkryte nie potrafie dokladniej tego opisac po 1 mscu zaczelo sie wszystko chowac pewnie dlatego iz byla wczesniakiem. Chetnie bym ci pomogla ale nie potrafie bo nie mieelismy takiego problemu.Zycze wszystkiego dobrego a zdjecia na nk sa przecudne :) dziekuje wam dziewczyny za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U nas czasu brak. Siedze nad praca od 20 ( zaraz po polozeniu Adasia spac) i koncze o 2.00-3.00 nad ranem. Nie jest lekko. O 7 Adasko juz wstaje, nie wspominajac o pobudkach w nocy.W ciagu dnia wpadam tez do biura...Ciesze sie jednak, ze Adas nie musi byc w zlobku, ze mamy te dni dla siebie... a ze nie jest lekko.... coz ...nikt nie mowil, ze bedzie. Dostalam tez prace w szkole, mam wiec nadzieje ze pracy z biura bedzie troszke mniej bo musze miec czas na przygotowanie sie do zajec. Nie moge sie juz doczekac! Kakusia🌼 ciesze sie, ze nie ma juz zagrozenia toksoplazmoza. Grameczko🌼 trudno oderwac oczy od Lenki. Jest swietna. Chodzicie z nia na kurs plywania, czy sami uczycie?Jak przekonaliscie do nurkowania? Jak wiesz, my tez z Adaskiem chodzimy na basen wiec ciekawi mnie ten temat. Jesli chodzi o zrastanie warg... kolezanka ma ten problem ze swoimi córeczkami. Starsza miala juz kilka zabiegów.Ostatnio lekarz stwierdzil jednak, ze nie ma sensu wykonywac kolejnych a lepiej poczekac do okresu dojrzewania, kiedy to zenskie hormony dojda do glosu.Jesli masz jakies pytania, moge ja podpytac, oczywiscie. Patinko🌼 badz silna! Trzymamy kciuki za Ciebie i dziewczynki! Myszko🌼 jak zwykle smaka mi robisz... Olawd🌼jak sie czujesz? Pani Misiowa🌼 pytalas kiedys o posciele... Ja wlasnie kupilam te polecana przez Gramke z Mamo Tato i jestem zadowolona... nie mam porównania z ta z drewexu, bo inne kupowalam tutaj ale te z Mamo- tato rowniez bardzo lubimy. Pierze sie dobrze, nie traci kolorów, jest moze sztywniejsza ale ja i tak uzywam zawsze plynów do prania wiec jest milusi. Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my smarujemy na razie maścią hormonalną i po 10dniach widać dziurkę... może się jednak otworzy... mam nadzieję bo inaczej czeka nas gin dziecięcy :-( lilku co do pościeli to fakt... po praniu nic a nic się z nią nie dzieje... a co do basenu... chodzimy na zajęcia dla maluchów.... mamy świetnych instruktorów... i lenka sama skacze do wody!!! jak ją sadzamy na brzegu to wskakuje!!! na oślep!!! patinko mam wrażenie, że twoja menda po prostu poczuła jak wiele traci... stąd to nawrócenie!!! ciężko mi oceniać... faceci są słabi... chciał poczuć się jak playboy to teraz ma... myślę tylko, że on wcześniej nie analizował jakie to pociągnie za sobą konsekwencję i dlatego cię dręczy teraz i błaga o przebaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................23.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................34................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 Tak jak prosiłyście-przesyłam gorące fluidki od mojego 34 tygodniowego synulcia w brzuszku.Łapać i chowac do wora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) Co tak zamilklyscie, ze nasz topik trzeba szukac na 3 stronie.... Pewnie wszystkie zapracowane jestescie przed Wszystkimi Swietymi;) Odezwijcie sie jak znajdziecie czas:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) Co tak zamilklyscie, ze nasz topik trzeba szukac na 3 stronie.... Pewnie wszystkie zapracowane jestescie przed Wszystkimi Swietymi;) Odezwijcie sie jak znajdziecie czas:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lilka dzieki za informacje dotyczące pościeli gramka u nas nie bylo tego problemu wiec nie pomoge ja ledwo chodze taka jestem wielka, jeszcze 10 tygodni mi zostalo a juz malo sprawna, jeszcze szyjka sie nie podobala mojemu ginowi i kazal sie oszczędzać a z moją Pati to dosyc trudne dzisiaj siedzimy obie w domu bo chyba ja jakies choróbsko bierze i wolalam zeby nie szla do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno już tu nie pisałam... W tym cyklu podchodzę do iui...,jestem właśnie stymulowana i po niedzieli się zacznie,w niedzielę jadę do Krakowa na usg... Poza tym nic się nie dzieje.... Dziękuję że pamiętacie o mnie :) Misiaczki napisz co u Ciebie!!!!tak dawno Cię nie było.....:( Dla wszystkich całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa teraz to nie mam co opowiadać :) Jak będę juz po :) No zajmuję się wodą..nie długo muszę ruszyć w teren...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kalpeczku🌻nareszcie sie odezwalas kochana....trzymam kciuki slonko za Ciebie, bedzie dobrze;)👄 Panimisiowa👄 jak to szybko zlecialo, jeszcze tylko 10 tygodni....uwazaj na siebie i buziak dla Patrysi i Ciebie i dla brzuszka:) A gdzie reszta dziewczyn??? Ja dzis dostalam @ ,wiec wyslalam emaila do mojej lekarki czy w tym cyklu juz cos robimy czy nie....ale mysle ze dopiero od grudnia zaczne stymulacje, oby.... Milego dnia Wam zycze:)Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 👄kochana ja zaczęłam stymulacje,co prawda nie taka jak do in vitro ale tez końska dawka....i leki drogie :(nie było w Krakowie,jedna apteka tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku bedzie dobrze...trzymam moooocno kciuki i paciore zmowie:) Ja od niedzieli zaczynam brac tabsy antykoncepcyjne, wiec zaczyna sie i u mnie jazda i mam stracha brrrrr.....ale wierze ze bedzie dobrze:) Milego wieczorku Wam zycze i udanego weekendu , bo chyba nie bede miala czasu pisac....pracaaaa.....:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×