Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

KALPECZKU WITAM no brak kasy to problemnie mam pomysłu żeby ci powiedzieć ale choć doktor jest może konkretny oby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - mam nadzieje że mnie jeszcze pamietacie :p na wstępie gratulacje dla Pani Misowej :D 👄 i LillAnn1 jolanta ty tez idziesz jak burza do przodu kurcze dziewczyny musze wziąć z was przykład! Klapku bardzo się ciesze że u ciebie też wreszcie ruszyło do przodu ! Nie poddawaj się spróbuj załatwiać te badanka Lilowa śliczny jest twój synuś ! gab pozdrowienia i życzenia wszystkiego dobrego - żeby podróż była owocna ! olawd my ząbki mamy juz za sobą ale jak rosły to różne humorki bywały... Kakusia a twój maluszek niedługo skończy dwa latka ... :) ? monia nie martw sie dom wyschnie. Patinko popatrzyłam na twój 27 tydzień i łezka mi sie w oku zakręciła bo poprzednio jak miałaś 27 to ja miałam wpisany 30 tydzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka rośnie jak na drożdżach, zasypia juz sama w łóżeczku, kładzie się przykrywa kocykiem i zasypia :) Ja siedzę teraz w domu bo jestem mocno przeziebiona i musze się wychorować. dzwoniła do mnie moja bliska koleżanka z prośba o pomoc, cała jej rodzina tzn. rodzice, teściowie, siostra z mężem i 2 dzieci (1,5 i 3 latka) bracia męża z rodzinami - zostali bez dachu nad głową. powódź zalała domy az po dach, zalało im firmy, sprzęt - dosłownie wszystko, stracili źródło utrzymania. Siostra z dziećmi jest w wa-wie u ciotki i potrzebowała ubranka dla tej małej. Spakowałam co miałam i dałam jej. Bo oni z domu wyszli tak jak stali... powiem wam że strasznie to przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hej Efqa dziekiuje za pamięć to straszne co piszesz o znajomych żal mi tych wszystkich ludzi naprawde nie wiem co w taliej sytuacji można postąpić jak nie masz gdzie mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) U nas ok a co najwazniejsze znacznie lepiej u naszej dzielnej dziewczynki. :) Czuje sie znacznie lepiej, oddycha juz samodzielnie wiec jej Rodzice i my z nimi odetchnelismy z ulga :)Czeka ja sporo badan aby okreslic stopien niedotlenienia ale sepsa minela :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa to naprawdę dobre wiadomości!!!!!!!! ❤️ dziewczynka ma silną wolę życia - na pewno z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas deszczowa pogoda ale tak to ciepło ja czuje się dobrze buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa -- jak milo cie "widziec" . duza buzka dla ciebie i emilki lilowa - super ze z mala juz lepiej sorki ze nie pisze za czesto ale znowu zaczal sie zapiernicz . zreszta pogoda coraz ladniejsza wiec staram sie z malym jak najczesciej wychodzic. zaczynamy ogarniac troche teren pod oknami to moze wkoncu wystawie mu piaskownice ...ach...na wszystko brak czasu ... buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny zajrzałam na forum i zachciało mi się bobasa! to był taki fajny okres kiedy Emilka była malutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesyłam fluidki od mojego 13 tygodniowego maleństwa... W poniedziałek mam badania mojego ktosia-trzymajcie kciuki aby był zdrowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliann no jasne, że jest zdrowy!!! :-) jolka ale ten czas leci... efqa jak miło, że jesteś!!! kuruj się!!! my na weekendzie u teściów... spaliłam się na solarium i ledwo chodzę... ;-( ale ze mnie oferma!!! nie wiem jak wysiedzę w drodze powrotnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) lilowa -cudowne wiadomosci 🌻 ciesze sie razem z wami :) Eqfa -kupe lat :P no to do dziela :D chyba nie potrzebujesz pomocy :P zycze duzo zdrówka :) a sytacja u znajomych nie do pozazdroszczenia bardzo wspolczuje tym ludziom ale zaskoczylo mnie jedno weszlam na strone caritasu i uwaga nie mozna oddawac uzywanej odziezy oraz akcesori kuchennych elektronicznych ma byc nowe! Olawd to zrozumiane ze macie nowe mieszkanko i powoli sie urzadzacie a jak ladna pogoda to tym bardziej maluchy bwola sie bawic na zewnatrz cos o tym wiem :) ja mialam bardzo burzliwy weekend nie chce tego pisac publicznie ale nie sadzilam ze mozna tylu rzeczy doswiadczyc :( kalpek trzymaj sie bedzie dobrze :) kakusia trzymma za staranka kciuki :P Goba -mam nadzieje ze odpoczywacie jeszcze :) koniecznie sie nam pochwal :) Monia co u was ? Monita cos ucichlas? pozdrawiam cie serdecznie :) Panimisiowa170-co u was? jak samopoczucie? mam nadzieje ze dzidzia zdrowa :) graminis co u ciebie zapracowana kobieto? jak weekend u tesciow? ojej cos wiem na temat zbyt dlugiego siedzenia na solarium wspolczuje i smaruj sie naprawde bardzo czesto. ciekawe co u smerfetki :) i Sary dawno nie zagladala jolnata super ze samopoczucie masz dobre oby tak dalej:) LillAnn1-glaskanko dla twojego 13 tygodniowego szkarbka :) a ja wam posylam Fluidki dopoki jestem jeszcze ciezarna bo to ostatni raz :) ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** :) pozdrawiam wszystkich bardzo i to bardzo mocno :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś byłam z Rafałkiem u doktora bo w sobote w nocy i dziś miał tem niby 3708 ale nie chciał spać na infekcje gardła i lekko zaczerwienione uszko i antybiotyk a Martynka zdrowa przy okazji zbadała mnie mały głową do dołu czyli gotowy a tak to ok a w nocy Bartek bawiłsię z małym w nocy jak nie chciał spać a ja spałam dobrze że on taki kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY halo gdzie się wszystkie podziewacie u nas lało całą noc a dzię piękne niebieskie niebo właśnie teściowa przyszła na kawke i wzieła Martynke na spacer a Rafałek sobie śpi ja posprzątałam mieszkanie oczywiście juz zadyszka jak cos robie ale to normalne pozdrawiam pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka musze sie pochwalic - moj maly dzis pierwszy raz zasnal sam w lozeczku!!! zawsze zasypial przytulony do mnie a dzis polozylam go , dalam pieluszke i smoka (zasypia tylko z nim) , przykrylam kocykiem , powiedzialam mu slodkich snow i wyszlam ... zagladam za 10 min a on spi!!! hura!!! a co do chwalenia jeszcze to wczoraj zaliczyl swoja pierwsza krew :-( udezyl gorna warga w babci kolano ... ale no coz pierwszy i pewnie nie ostatni raz... :-( buziaki i milego dnia - ja sie nie moge doczekac niedzieli bo mamy weekend wolny i jedziemy na festyn z okazji dnia dziecka - mam nadzieje ze tylko bedzie pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki faktycznie ale mała aktywność :( a może to przez tą pogodę :( w końcu by mogło przestać padać przesyłam życzenia urodzinkowe dla madzika i myszki bo dziś obchodzą swoje urodzinki i to dla nich : 🌻🌻🌻 W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone 🌻🌻🌻 u mnie nic nowego,starania zawieszone,nawet nie myślę teraz o tym:( dziś urządziłam Krisowi imprezkę z okazji dnia dziecka,zaprosił kuzynkę i 3 dzieci od sąsiadów,poszaleli muzykę puszczali na fullll mieli radochę:):):):) mieli cały pokój baloników więc zabawa na maxa!!! ściskam wszystkie kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam z festynu i zaraz szykuje % maja wpasc do mnie brat i kuzyni :):) malo pisze bo zaczely sie przygotowania do slubu kucharka lista zakupow itp :P a co do chwalenia sie to ja powiem ze moja zuzka od malucha zasypiala z pielucha i smokiem sama :) monia dziekuje za zyczenia :) ❤️ liliowa ciesze sie ze naszej dzielnej dziewczynce sie poprawilo :) pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszle mamusie 🌻 jeszcze tu zajze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie też nic ciekawego.. Dziś odebrałam wyniki wymazów i wszystko ok,chociaż to... Jak dostanę okres to mam jechać na te badania :( Patinka odezwij się na gg jak możesz. Monia co u Ciebie ? Monitko ja już straciłam nadzieję,na cokolwiek... Madzik to już nie długo ślub :) Efqa w końcu kobito się odezwałaś!!!bierz się za robotę znów dzidzi :) Olawd👄 Liluś super,że dziewczynka daje sobie rade,naprawdę jest silna!!!uściski dla niej👄 Nie pamiętam już co miałam napisać..skleroza nie boli... AAA dziś mam 23dc a testy owu nadal mam mocne,tzn owulka niby była w 13dc,potem jedna kreska i teraz od kilku dni znów mocne krechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpeczku fajnie że wyniki dobre przy okazji sto lat kalpeczku 👄 olawad to moje gratulacje może mały zrozumiał ze koniec spania w łóżku monita 👄 myszko sto lat z okazji urodzin 👄 dla reszty dziewczyn 🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzień dobry w słoneczny dzionek ja pranie od rana w nocy nie mogłam spać myślałam że mnie szlak trafi wogule to duszno mi i to chyba dlatego okno mam otwarte ale nie pomaga miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak cicho gdzie jestescie................... u nas cieplutko dziś Rafałek juz lepiej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co się z wami dzieje zastanawiam się czy jeszcze tu pisać nie ma nikogo rok temu to było kilka stronek dziennie a teraz tydzień jedna stronka ................................. miłego dnia ........................ 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywam się, bo nic się u mnie nie zmieniło.... zaczęła mi się już sesja więc jestem posrana na myśl o czekających mnie egzaminach... chyba się starzeję, bo robię się coraz bardziej tępa albo po prostu leniwa... Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę pogody (która do tej pory raczej nas nie rozpieszczała) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie też nic ciekawego... Moja siostra była w ciąży i poroniła :(miała przedwczoraj zabieg :( Ja teraz jak dostanę okres to jadę na te badania... Poza tym wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) spoznione ale bardzo szczere zyczenia dla madzik i myszki :) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele oraz spelniania waszych najskrytszych marzen :) kalpek pisalam na gg ale chyba cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sara pewnie że cię pamiętam kalpeczku tak mi przykro że spotkałao to Twoją siostre pamiętam rok temu jak moja siorka poroniła a teraz w następnej ciązy jest w 14 tyg. i czuje się dobrze patinka buzka dle ciebie jak brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - jestem i ja . zagladam do was codziennie po kilka razy , nie pisze bo nie mam czasu . u nas jakos leci . praca, praca, i jeszcze raz praca... maly sam juz zasypia w lozeczku co mnie bardzo cieszy. zalatwiam sobie wlasnie 8 dni urlopu na wrzesiem (smieje sie ze moze skoro z anglii przywiozlam tymka to moze teraz przywioze kolejna fasolke??) jutro kupuje bilety dla siebie i meza i mam w d... czy mnie puszcza czy nie - my potrzebujemy wkoncu urlopu i to porzadnego.... w koncu pogoda sie zrobila , od czwartku to juz chyba z 10ty automat u mnie chodzi ;) a to posciel , a to koce psa, ciuchow roboczych w cholere i nazbieralo sie ... buziaki i duzo slonka zycze saro 👄 powodzenia na egzaminach kalpek - przykro z powodu siostry 👄 dla wszystkich staraczek mamusiek i dzidziuchów duza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny olawad fajnie że mały sam juz zasypia u nas deszczowo od rana a tak to ok Rafuś już zdrowy i Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×