Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brook z mody na sukces

zakręcony układ jak moda na sukces

Polecane posty

Gość brook z mody na sukces

jestemw najbrzdiej zakręconym układzie jaki może być otóz mam kochanka który ma dziewczyne i jeszcze jedna kochanke, która jest dziewczyną jego kumpla a ja chodze z chłopakiem , który jest kolegą mojego kochanka Fajnie co???? to mój kochanek poznał mnei z chłopakiem . niezłe beki są jak sie razem wszyscy spotykamy , te spojrzenia i srach zeby sie nie wydalo ale jest adrenalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju a czy jakąś zbrodnią
jednym słowem dziwka z ciebie...:D zalicz jeszcze tatusia swojego chłopa i wszystkich mozliwych jego braci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
a czy ja tam tylko oszukuje to mój kochanek pociąga za sznurki to on sypia z dziewczynami kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto obejrzał wszystkie odcinki Mody na sukces?:) Lektor :D:D rzeczywiscie porąbany układ :) i masz z tego satysfakcje?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa kruz
on kur_wiarz a ty szmatława zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
a najsmieszniejsze jest to ze mój kochanek jest uwazany za bardzo porządnego chłopaka i jego kumple nie mają pojęcia ze on nsa puka mistrz kamuflażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
pewnie ze kurwiarz a ja szmata ale jaki sex mam fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
trzeba jeszce było dodac ze kochasz swojego chłopaka i pewnie zawsze zapewniasz go o wierności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
na swój sposób kocham ale nie potrafie zrezygnowac z kochanka bo z nim sex jest bajecznya z chłopakiem taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
jedz do Afryki tam znajdziesz extremalny sex z banda bambusów to Ci sie odechce łajdaczenia czasami az wstyd ze baby sa tak durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju a czy jakąś zbrodnią
ach no tak mozna było się domyśleć ze jestes tylko cipskiem obrośniętym kawałem mięcha przeznaczonym wylko do wyruchania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
heheheeh najbadziej dosteje sie kobietom a jak faceci zdardzaja to jest ok nie mam wyrzutów sumienia i nie załuje , mój związek jest ok ale sex byle jaki inne temperamenty dlatego działam na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle nie rozumiem topicu
tak zakręciłaś że potrzebowałabym schematu by dojść o co chodzi w Twoim poście jak sobie rozrysuję na kartce kto jest z kim to się zastanowię.... ale w sumie to mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju a czy jakąś zbrodnią
a kto powiedział ze jak facet zdradza to jest super?? jestescie siebie warci. gratuluję znajomych. daj nr do twojego chłopa bo mi go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle nie rozumiem topicu
oooo już wiem, powinniście się wszyscy ujawnić i urządzic orgietkę, wtedy nie będzie juz stracha że się wyda....a każdy z uczestników zabawy będzie miał możliwość poeksperymentowac z tym z którym się jeszcze nie rżnął w tym także panie z paniami i panowie z panami myślę że to dobre rozwiązanie i wniesie dużo urozmaicenia w Wasze "związki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
oj kazdy teraz taki swięty tu myslałby kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook z mody na sukces
ide sobie wysmarować piczkę czekoladką bo dzisiaj czas na lizanko a mój jamnik bez czekolady mojej piczki nie ruszy. jutro kotka folemona będzi emnie zadowalała swoim szorstkim jęzorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×