Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artigiana

Herbatka mlekopędna

Polecane posty

Dziewczyny drogie jak myslicie? Otóż do tej pory piłam 3 razy dziennie herbatkę mlekopędną na laktacje bo bylo marniutko. Od tygodnia mniej więcej mleka jest dużo, córcia się spokojnie wreszcie najada. Czy powinnam pić ją dalej? Czy mogę np stopniowo zmniejszać jej ilości i w końcu przestać żłopać to świństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, ta herbatka jest okropna :P ja bym spróbowała odstawić tą herbatkę, bo niebawem będziesz miała nawał pokarmu, i jak sobie jeszcze pomożesz tą herbatką to się nie pozbierasz. Odstaw i zobacz czy nadal się najada, jak nie, to albo częsciej przystawiaj żeby org. zakodował że potrzebujesz więcej, albo pij herbatkę. Ja bym spróbowała na początek tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchaczowa
organizm do wszystkiego sie przyzwyczaja. jezeli stosujesz cos codziennie to po jakims czasie organizm sie przyzwyczai i picie herbatki nie bedzie mialo sensu, lepiej wiec ja odstawic. gdy zwow pokarmu bedzie malo to sie znowu napic. a jaka pijesz? z hippa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fito mix fit herbapolu jest super a jej smak mi odpowiadał. Napewno w sklepach zielarskich lub aptece do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleeena
Moja córcia ma 11 tyg. Od samego początku piję dzienni 2 herbaty laktacyjne z Herbapolu i 1 hipp. Mleka mam wystarczająco, nawał pokarmu się nie zdarzył. Chciałabym odstawić już te herbatki ale się boję, że przez to laktacja się zmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamineczka
Mi z Hippa bardzo pomagała. Po zapaleniu piersi mleko straciłam prawie całkiem, ale dzięki tej herbatce jakoś szybko laktacja się odnowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleeena
a piłaś hipp w granulkach czy ekspresową? Wydaje mi się, że ta w granulkach ma coś słabe działanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisadebe
Dziewczęta, ja polecam herbatkę Bocianek - polecono mi na szkole rodzenia i stosuję ją od samego początku. Mam bardzo dużo pokarmu ale nie przestaję jej stosować bo po pierwsze dziecko potrzebuje coraz więcej mleczka bo rośnie a więc nie chcę żeby jej brakowało a poza tym w herbatce są zawarte fajne zioła (m.in koper) które świetnie działają na dziecko - Izula nie ma żadnych kolek ani gazów - myślę że z tego powodu także warto. Poza tym mi bardzo smakuje, bo dodatkowo ma owoce. Szczerze polecam. Nie wiem gdzie ją można kupić w normalnych sklepach - ja kupuję na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Ja kupuje i polecam HERBATKĘ DLA MATEK KARMIĄCYCH firmy ELANDA Jest dobra w smaku oraz bardzo skuteczna skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andalusia009
ja mam pewnosc, ze nie truje mojej corki, bo pije mlekopedna ale ekologiczna, z Holle. niedawno ją odkryłam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YSLka
hejjj ja tez polecam Holle z mojej strony. zawiera ziola ekologiczne, wiec nie ma mozliwosci, zeby ja przedawkowac (o ile nie bedziesz pila 10 szklanek dziennie, co nie sądze;p ) a na serio, to Holle super sie sprawdza, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka94

gdzie ją mozna kupic? podobno superfarmy mają holle w swojej ofercie ale tych herbat nie widziałam. ktos?cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×