Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka wrocek

Najlepszy seks w zyciu

Polecane posty

Gość kaśka wrocek
Spaliśmy tylko krótką chwilkę. Po pełnej emocji , wspólnej kąpieli pod prysznicem, przyszedł czas na igraszki w łóżku. Lubisz seksowną bieliznę, więc poszłam do łazienki aby ubrać się w coś, co ci się spodoba. Czerwone koronkowe majteczki, czerwony staniczek , który niewiele zasłaniał i oczywiście pończoszki...tym razem czarne kabaretki. Na nogi wysokie szpileczki. Teraz tylko odrobina delikatnych perfum i.... Kiedy weszłam do pokoju, ty leżałeś na kanapie i popijałeś wino. Widziałam twój zachwycony wzrok gdy tylko stanęłam w drzwiach. Odstawiłeś kieliszek i wyciągnąłeś do mnie ręce. Nie.. nie....jeszcze nie teraz. Stanęłam przed tobą. Moje dłonie dotknęły moich piersi. Widziałeś jak delikatnie je masuję poprzez materiał staniczka. Sutki bardzo szybko stwardniały i uniosły koronkę w górę. Przesunęłam dłonie w dół. Pieściłam teraz swój brzuszek...a potem jeszcze niżej ..i niżej. Kiedy wsunęłam dłonie pod majteczki westchnąłeś...wyciągnąłeś ..tygryska na wierzch. Nie musiałeś nic robić...sam się wyprężył i pokazał główkę. Moje palce wsunęły się między uda. „Chcę...widzieć!”- usłyszałam Odchyliłam materiał tak, byś zobaczył moją muszelkę. Patrzyłeś jak rozchylam jej brzegi i szukam łechtaczki. Kiedy ją znalazłam , paluszki przesuwały się po niej w górę i w dół. Lubiłeś kiedy to robiłam. Sam zacisnąłeś palce na tygrysku i powolutku obciągałeś mu skórkę. Wsunęłam palce w głąb muszelki. Była już taka wilgotna i gorąca. Wyciągnęłam palce i powolutku je oblizałam. Jeszcze raz wsunęłam je do środka...a potem podałam ci paluszki do twoich ust. Potem podeszłam do ciebie. Położyłeś się na plecy i pozwoliłeś mi nasunąć ci się na twarz. Rozchyliłam mocno uda , by zrobić miejsce dla twojego wibrującego języka. Czułam jak pieści moją muszelkę, jak wsuwa się do środka. Czułam twoje wargi , ssące łechtaczkę.....i czułam jak z muszelki płyną moje soczki. Zlizywałeś je. Potem , nagle obróciłeś mnie tyłem. Twoje dłonie rozchyliły mi pośladki. Teraz poczułam twój gorący język na drugiej dziurce.....a po chwili czułam jak wsuwasz w nią swój palec. Westchnęłam z rozkoszy. Wiedziałam czego pragniesz. Zsunęłam się z ciebie, oparłam łokciami o kanapę i wypięłam pośladki w twoją stronę. Szybciutko nalałeś trochę oliwki na dłoń i rozsmarowałeś ją po tygrysku. Po chwili poczułam jego gorącą główkę naciskającą na dziurkę. Wsunęłam palce między swoje uda. Zaczęłam pieścić muszelkę ...by rozluźnić dziurkę i wpuścić tygryska do środka. Napierałeś coraz mocniej. Czułam jak wchodzisz w moją pupcię. Kiedy tygrysek wsunął się już do środka...chwyciłeś moje biodra i zacząłeś powolutku przyciągać je do siebie ..i odpychać. Tygrysek ocierał się o wewnętrzne ścianki , doprowadzając moje ciało do rozkosznych drgań. Fale gorąca wędrowały po nim od stop do głowy. Nasze oddechy stawały się coraz szybsze Moje pośladki uderzały teraz o twoje uda. Tygrysek wchodził tak głęboko!!! Czułam jak pulsuje...Wiedziałam, że jeszcze chwila...i wystrzeli! Zmusiłam cię byś go wyjął. Moja muszelka czekała bowiem na niego! Szybko go do niej włożyłeś! To była tylko chwila….jak gorąca lawa zalała moją muszelkę. Naszymi ciałami targnął rozkoszny orgazm. To cudowne uczucie!!! Gorąca fala przeszła po naszych ciałach , stopionych w jedną całość. Zaspokojeni i szczęśliwi padliśmy na poduszki. Nasze oddechy powoli uspokajały się. Wtuleni w siebie odpoczywaliśmy dłuższą chwilę. Przecież noc jeszcze taka długa….a…my nie zamierzaliśmy jej przespać.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwassss
Jezuuuuu tygrysek? czy mowa o pluszaku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklsasa
ja wlasnie wczoraj w nocy!do tej pory przechodza mnie ciarki jak o tym pomysle.i mialam orgazm pochwowy i lechtaczkowy!yupppii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwassss
muszelka, soczki, majteczki, staniczek, dziureczki , tygrysek, języczek , szkoda ze nie lechtaczunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z odbytu do cipki
? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny realizm
ach, te bakterie kałowe w pochwie... ach, te przyszłe infekcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaj567
uuuuh, nie ma to jak zladowac kutasa ( a ja mam duzego) wprost do dupki, tam jest tak ciasno mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie żadnego, osobistego pobudzającego opowiadanka, samico. Ani teraz, ani potem. Przykro mi, że napisałem takie słowa jak wyżej. Przeczytał je ktoś, kto zrozumiał je dosłownie. I zamiast zgłaszać posty do skasowania publicznie piszę: Przepraszam, ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdoleeee
po co to pojebane zdrabnianie slow? majteczki, paluszki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie chcij
wszystko ok z wyjatkiem jednego: najpierw się wkłada z przodu a potem w tył! Nigdy odwrotnie. Gratuluję możliwości zarażenia jakimiś bakteriami coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×