Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anulka 84

Problem z wyborem życiowym

Polecane posty

Gość małgosia...
Może trochę rozwiniesz temat? Bo po dwóch niepełnych zdaniach trudno jest coś poradzić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
generalnie zasada jest taka: 1. oświadczyny 2a - Przyzjęte - ślub 2b - Nieprzyjęte - rozstanie Chłopak naciska (tzn. oświadczyny - pkt.1) - nie chcę naciskania (nieprzyjęte oświadczyny - pkt. 2b) Przecież to takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia...
Mamy ci radzić czy masz wyjść za niego? Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli naciska, to pewnie bardzo kocha i mysli, ze jak się z tobą ożeni, to zminimalizuje ryzyko zostawienia go dla innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
Jest niedojrzały emocjonalnie, miłość to stabilizacja, śłub to pewność???? przecież jak nie będziesz chciała go dłużej to się z nim rozwiedziesz powiedz mu że ślub Was nie zwiąże tak jak on to sobie wyobraża a Ty nie chcesz tylko dlatego za niego wychjodzić bo on myśli że posiądzie Cię na zawsze ślubem i że takim naciskaniem wogóle zniechęca Cię do ślubu, miłość to nie wygrana na loterii to spontaniczne uczucie które trzeba tak rozpalać wiele lat żeby chcieć być ze sobą cały czas!!!Niech najpierw nauczy się kochać, i na tym skoncentruje, przestanie bać i da tej miłości rozkwitnąc i dojrzeć do decyzji, bo to powinna byc wasza decyzja, a nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosietta
aj ci mężczyźni aja aj. ja jestem z moim Misiakiem już prawie rok.ostatnio zaczal mi mówić ze mysli o zaręczynach i o ślubie.widział moja przerażona i zdziwiona minę jak mi to mowil. powiedzial takie cos ze teraz on chce slubu ale moze byc tak jak mi sie zechce to mu sie odechce i moze byc wtedy juz niegotowy a ja bede czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosietta... nie jest gotowy na ślub jak tak robi... A wracając do nie to kilka mesięcy po tym jak zaczeliśmy być razem dokładnie w walentynki zrobił miłą rzecz zaprosił na kolację do super restauracji...było super i w pewnym momencie wyciągnął czerwone pudełeczko w kształcie serduszka ja w panice już miałam uciekać ... gdy zajrzałam do środka to się uśmiałam bo były tam kolczyki a nie jak pzrypuszczałam pierścionek... al emoja mina musiała być nie tęga skoro ja spory czas dał sobie spokój z mową o ślubie... Kocham go ale boję się tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosietta
Anulka 84 jestes rok starsza odemnie bo ja mam 23 lata. ogolnie czego sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×