Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onk3

Morwa biała

Polecane posty

bo właśnie kupiłam wczoraj i ciekawa jestem czy ktos z was stosował ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antolinkaa
ja stosowałam ale że po tym wyszły mi pryszcze i zaczęłam się dusić przestałam stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? przeraziłas mnie kupiłam od razu 2 opakowania ale chyab odstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mch myślałam ze to bezpieczne nic tam nie pisze o skutkach ubocznych a jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez brałam
ja tez brałam kilka dni narazie efektów nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym uwazala na morwe
domyslam sie ze jestes na diecie skoro jestes na tym forum, wiec pewnie dostarczasz organizmowi male ilosci cukru, weglowodanow. morwa zbija cukier - ja po tabletkach z morwa mimo ze nie stosowalam diety czulam sie zle, rano zawsze bylo mi slabo i bylam strasznie nerwowa. akurat w okresie kiedy bralam te tabletki robilam rutynowe badania i wyszlo ze mam bardzo niski poziom cukru na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na pewno jest
no tak tylko tu za mało wypowiedzi widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na pewno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullla1
Moja mama ma cukrzycę i od paru dni stosuje herbatkę morwę białą.Mama jest łakomczuchem więc podjada sobie słodycze i faktycznie od tej herbatki cukier ma prawidłowy ale właśnie wyskoczyły jej straszne krosty na twarzy i ciele są dość duże i czerwone.Prubuję znalezć jakąś podpowiedz czy może to być jakieś uczulenie od tej właśnie herbaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest lek dla ludzi z cukrzyca moja babcia to bierze nnie stosuje sie go ot tak do diety zeby schudnac jesli prawidlowy cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się jeszcze wypowie ? Ja się napaliłam strasznie , bo podobno też odchudza a teraz to już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Jola
Miałam podwyższony cukier do 150 a norma jest w moim wieku do 115, po stosowaniu tabletek morwy białej 2 razy dziennie spadło mi do 130, więc za zgodą lekarki przyjmuję 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami i pomogło bez stosowania typowych tabletek na cukrzycę bo spadło mi w ciągu kilku dni do tzw. normy ok. 115, polecam te tabletki, aby nie stosować leków przeciwcukrzycowych, które działają niekorzystnie na nerki i wątrobę, przy okazji zgubiłam 5 kg nadwagi i lepiej się czuję, lecz nie jest to lek typowy dla nadwagi i nie mam żadnych wyprysków na twarzy, choć jestem alergikiem w sprawach skórnych. Ponadto dobrze wpływają na układ nerwowy i obniżają zły cholesterol. Polecam wszystkim w pierwszym stadium cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja biore morwe biała forte og juz paru miesiecy 2 razy dziennie i nie mam zadnych pryszczy ani innych zeczy tylko cukier mi spadł jest ok i dale bende ja brał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_8787
Używałam morwę białą i też czarną aby schudnąć ale brak efektów. Udało mi się stracić na wadze dopiero po zastosowaniu diety Sandruni. Schudłam 9 kg w 5 tygodni. Więcej o tej diecie można poczytać w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeevelea
na pewno ma :) tylko ze trzeba ją stosować regularnie, a nie od wielkiego święta i nie jednorazowo, od jednej filiżanki wyniki się nie poprawią. Malwa tea ma bardzo dobra morwę białą, na opakowaniu jest wyraźnie napisane jakich rezultatow można się spodziewać i ile maksymalnie można pijac, pluis przeciwskazania – nie powinny morwy stosować kobiety karmiące lub będące w ciązy. Morwa biała ma wiele właściwości zdrowotnych, a z tych istotnych dla mnie: pomaga w odchudzaniu, to co pisalyscie wyżej czyli wpływa na przemianę cukrów i poziom glukozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuźka33
Od kilku tygodni pije herbatę z morwy i muszę przyznać, że jest ok. Schudłam już 3.5 kg. O właściwościach przeczytałam na jednym z blogów o zdrowej żywności. Dla ciekawych podsyłam źródło informacji https://oliwka24.pl/herbata-z-morwy-bialej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morwę Białą biorę od jakiegoś czasu, kupuję sobie coś takiego przez stronę humavit.pl. Jestem zadowolona, na długo mi taki preparat wystarcza i faktycznie czuję się po nim dobrze, bardzo fajna przydatna rzecz przy problemach typowo diabetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giną
Nie mam cukrzycy, ale cukier w badaniach jest na granicy górnej normy. Kupiłam wiec morwe biała 500 mg w aptece i zaczęłam brać według przepisu na ulotce ( 1 tabletkę dziennie 30 minut przed śniadaniem). Po 2 dniach pojawiły się zawroty głowy, ale nie skojarzyłam brałam dalej. Czułam się dobrze lecz zawroty głowy były coraz większe. Idąc czułam się tak jakbym unosiła się nad ziemia. Myślałam, ze mam chory błędnik poszłam wiec na badania okazało się, ze wszystko w porządku. W tym czasie zabrakło mi tabletek zawroty zaczęły ustępować dalej nie skojarzyłam bo biorę również inne leki. Po 2 tygodniach kupiłam nowa morwe i zaczęłam brać i po 3 dniach zawroty powróciły. Wtedy przyszło OLŚNIENIE odstawiłam morwe zawrotów brak i czuje się świetnie. Mój wniosek taki,ze widocznie za bardzo spadał mi cukier i dlatego miałam zawroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowoiwesoło

Ja, gdy podczas wyników badań wyszła hiperglikemia dostałem leki. W składzie była morwa biała, na początek musiałem szybko zbić, ale teraz spożywam codziennie herbatkę z morwy i mam poziom cukru na właściwym poziomie oczywiście odpowiednia dieta również jest stosowana. A w lecie piję napar ze świeżej morwy którą sobie posadziłem, a sadzonkę kupiłem na https://www.zgarden.pl/krzewy-owocowe/morwa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałam pić napar z morwy białej, ale nie idzie mi tego wypić, a przecież nie będę dosładzać czegoś, co ma mi obniżyć cukier ;-) Od ostatniej ciąży zmagam się ze stanem przedcukrzycowym i szukam sposobów na obniżenie cukru, szczególnie na czczo (oczywiście wspierające dietę i aktywność fizyczną). Od jakiegoś czasu biorę doppelherz z morwą białą dla diabetyków i jest ok. W jego składzie są też chrom i cynk co też jest pomocne w profilaktyce cukrzycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałam pić napar z morwy białej, ale nie idzie mi tego wypić, a przecież nie będę dosładzać czegoś, co ma mi obniżyć cukier ;-) Od ostatniej ciąży zmagam się ze stanem przedcukrzycowym i szukam sposobów na obniżenie cukru, szczególnie na czczo (oczywiście wspierające dietę i aktywność fizyczną). Od jakiegoś czasu biorę doppelherz z morwą białą dla diabetyków i jest ok. W jego składzie są też chrom i cynk co też jest pomocne w profilaktyce cukrzycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunchilda
Dnia 16.12.2018 o 17:01, Aśa napisał:

Ja próbowałam pić napar z morwy białej, ale nie idzie mi tego wypić, a przecież nie będę dosładzać czegoś, co ma mi obniżyć cukier 😉 Od ostatniej ciąży zmagam się ze stanem przedcukrzycowym i szukam sposobów na obniżenie cukru, szczególnie na czczo (oczywiście wspierające dietę i aktywność fizyczną). Od jakiegoś czasu biorę doppelherz z morwą białą dla diabetyków i jest ok. W jego składzie są też chrom i cynk co też jest pomocne w profilaktyce cukrzycy. 

to muszę się bliżej przyjrzeć temu suplementowi. Morwa jest dobra włanie dla diabetyków i dla osób które mają problem z cukrem, tych co się odchudzają, dużo dobrego słyszałam ale nigdy jakoś nie próbowałam, idą święta i będzie na pewno słodko co u mnie niestety powoduje złe samopoczucie, bole głowy od nadmiaru słodkoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poisenka

Morwa biała pomaga utrzymać właściwy poziom cukry we krwi. Chociaż w formie herbatki jest dla mnie nie do przełkniecia. Biorę taki suplement dla diabetyków, ze względu na mój stan przedcukrzycowy i rzeczywiście widzę, ze ten cukier ostatnio mam w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Odchudzanie z Slimunox dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×