Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

hejka dziewczynki!!! Kurcze ale noc nieprzespana juz mam dosc od poczatku ciazy zle sypiam:( jeszcze dzisiaj ta wizyta!!!oby mi nic zlego juz nie mowili! oleniga ja tez po fizjo sie wiecej spodziewalam:(moj maz ma problemy z kregoslupem i robi te cwiczenia i podnosi wszystko tak jak zalecaja i mu pomaga takze probuj!oleniga mysle,ze tak za miesiac podaj ta kaszke,a masz mozliwosc kupienia kleiku ryzowego,albo zrob sama ugotuj ryz tak prawie rozgotuj i przez sitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wam My z Maja juz na nogach, albo dopiero Jestem bardzo polamana po tym masazu. Oleniga pewnie takie cos by ci sie przydalo, chociaz ja zobacze czy beda efekty w nastepnym tygodniu. Ale GP wczoraj powiedziaam ze tez chce fizjo.. powiedziala ze za jakies 2 miesiace cos mi przysla, heh, parodia normalnie, ale spoko Spiralke bede miala w przyszlym tygodniu.. czyli nastepne bejbe za jakies 5 lat nie wczesniej!!! Magda ja slyszalam od kilku ze to angel care wiecej stresu przynosi niz pozytku a od jednej ze to najlepszy zakup bo caly czas sen twojego dziecka jest monitorowany wiec jestem confused..bo ja tez dzis w nocy znow o 3 sie obudzilam i balam podejsc do lozeczka (za czesto cos mi sie to zdarza, chyba panikuje troche). Maja ostatnio dosc dobrze spi jak juz zasnie po 21. A szkola rodzenia zdecydowanie tak. Ja bylam tylko na 2 z 4 ale warto bylo bo o znieczuleniu sie duzo dowiadujesz itp. o faktycznie widzisz porodowke a to duzo mi dalo A co do sexu w ciazy.. to wiecie ze ja przez wiekszosc ciazy mialam chetke, mimo brzucha. Pod koniec pare razy tez mi sie zdarzylo i bylo to naprawde mile a nie meczace, wiec moze po prostu zalezy to od wlasnych sil. Anecia wspolczuje problemow ze snem, masz duzo poduszek ? wsadzasz miedzy nogi ? Moze to ci ulatwi jakos ide pieluche zmienic, o 6 bardzo malo nasiusiala od 20 wczoraj wieczorem.. a to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS napisze ci co możesz a czego nie gdy mały ma biegunkę. troche mam doswiadczenia w tej kwestii. zrezygnuj z dotychczasowej diety małego.jesli karmisz piersią absolutnie nie odstawiaj Kuby ale karm go jak najczęściej. jesli modyfikowane to najlepiej wstrzymac sie z podawaniem przez jakis czas. mleko pogarsza w takiej sytuacji. podawaj mu kleik ryżowy ale na wodzie , bez mleka, mozesz go tez podac na soku pasteryzowanym np marchwiowym, ma lepszy smak i bedzie treściwszy. Wogule ryz podawaj pod każda postacią - działa wiążąco, herbatkę lekką z cukrem, nie podawaj rozpuszczalnych herbatek ani sokow surowych. jesli karmisz piersia tez wstrzymaj sie od jedzenia surowych warzyw i owoców, sokow. podawaj mu jabłko rozgotowane - w przeciwieństwie do surowego ma właściwości wiążące, możesz dać mu banana. bardzo dobra tez jest marchwianka - dlugo gotowana marchewka, zmiksowana razem z woda, lekko osolona. cokolwiek podajesz najlepiej podawaj zimne , bo cieple czy letnie dodatkowo może powodować odruch wymiotny. jesli dostalas od lekarza dioralyte nie przestawaj go dawac, to jest ohydne ale pomaga. podawaj zimne, i w malutkich ilościach, po łyżeczce nawet mniej, nie podawaj tego jesli niedawno karmiłaś piersia, albo masz zaraz zamiar karmić. wszystko co wymieniłam podawaj w odstepach czasu i po troszeczkę - by nie obciazac i tak slabego przewodu pokarm i nie narazac na wymioty.Z wyjątkiem twojego mleka -tego to jak najwięcej. nie wypróbowałam bo mała wtedy byla jeszcze na to za mala,ale slyszalam zse odgazowana cola i slone paluszki dzialaja bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-3 dni takiej diety napewno mu pomoże jesli jest to zwykla biegunka, zatrucie pokarmowe. kuba ma 1,5 roku wiec napewno bedzie ci latwiej niz gdyby byl mlodszy. napisz czy ci pomoglysmy i przekaz pozdrowienia asannie i maleńkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila tak mam poduchy,ale to nie chodzi o niewygode nie wiem po prostu mam oczyzamkniete,ale nie spie tylko prawie cala noc tak sobie leze:( spie razem jakies 2godz i tak jest od poczatku!!!we wczesniejszych ciazach spalam super nie przeszkadzal mi brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia walnęłam ci niezłego eseja - mam nadzieje ze nie sprawie kłopotu. dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Od dwóch dni mam okropny nastrój. Jestem załamana :( Znowu pojawiło mi się plamienie i to nie wypada na termin @. W szpitalu chcą mnie zobaczyć z krwotokiem, a do USG mam jeszcze 2 tyg.... Kamila26 ja też z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń u Ciebie i trzymam kciuki. Anecia ja mam to samo, a brzucha jeszcze nie mam. Ja mam bardzo lekki sen i każde pisknięcie córy, chrapanie męża a ja już na równych nogach. Zastanawiam się czy nie zabunkrować sie w osobnym pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade magda;) gaga okropnie mi przykro,ze masz plamienie!ja jak mialam i bylam na usg to powiedziala mi ze nie widzi powodow mijego plamienia!chore to a jak gin z polski mnie z pierwszymi ciazami badal to od razu mowil,ze te plamienia to przedporonne ja mialam takie czekoladowe o niemilym zapachu:( a jedz od razu na szpital powiedz,ze masz bole podbrzusza i po paracetamolu nie ustepuja!!!nie wiem co z tym spaniem mam kurcze czuje ze juz padam a poloze sie i nie spie albo zasne na godzine dwie i pozniej czekam se do rana,kawy juz wogole nie pije tylko zielona herbate rano,ale to nic nie daje:( melise chyba moge pic!dzisiaj bede w polskim sklepie to sobie kupie bo kurcze do rozwiazania jakies 9tyg a ja zajechana jakbym 5raczki miala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczenie. Ja dizs zaliczylam prawie godzinny spacerek z dwiema coreczkami ,pierwsza odprowadzalam do szkoly oczywiscie pod skzola starsza corka musiala mi porwac wozek aby sie pochwalic hehe.Moj maz pojechal dzis do Londynu wiec nie wiem kiedy wroci wiec pewnie znow godzinny spacerek sie klania kolo 3 ciej ale dobrze mi to zrobi musze zaczac sie ruszac bo niedlugo tak urosne ze wstane razem z krzeslem :p nie mam pomyslu na obiad cos trzeba bedzie wymyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala sie husta w hustawce znaczy kolysze hehe i walczy marudzi kwika na rekach lepiej hehe. cos sie ciemno zrobilo znow bedzie lalo :( wczorajsza noc udana ale ja sie nie wyspalam godzine usypialam mala ale zasnela w koncu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Magda_g ja miala 4 spotkania po 2 godz. aleu Ciebie moze byc inaczej - dowiedz sie, polecam :) Anecia wspolczuje Ci takiego niespania, postaraj sie korzystac z odpoczynku kiedy tylko mozesz, kazda godzina sie liczy... a melise pij, spokojnie, ona Ci pomoze... sprobuj tez rumianek ... buziole dla Ciebie :) 🌼 kurcze Anecia a jak Mikolaj caly czas bedziejadl ponad 200ml?... ok poczekamy, zobaczymy... kupiłam kaszke mleczno-ryzowa od 4mies. w Polsce (kupiłam wszystko co mi doradzała Borowka - dzieki Borowka :) 🌼 ) Idziemy dzisiaj na drugie szczepienie... znowu zabieram meza, zeby poszedl z Mikolajem na zastrzyk, ja poczekam na zewnatrz. Ostatnio nie plakal ale nie wiadomo jak teraz bedzie... trzymacie kciuki zeby to spokojnie przeszlo ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patinka spacerek dobrze robi na figurke oby tylko pogoda dopisywala:) ja tez musze wiecej chodzic bo ta cukrzyca to tez pewnie ze malo ruchu:( dziewczyny tu sa body,pajacyki itp.newborn,a pozniej 0-3 ja mam same 0-3 ile tego kupowalyscie???i rzeczewiscie te do 3mies sa dobre do 3miesiaca czy raczej zawyzone?bo dzisiaj bedziemy dokupowac mam narazie 6body,4pajacyki,3pary spodenek,nie wiem ile tego dokupic bo zastanawiam jak to z tymi rozmiarami,w polsce jest 54cm pozniej 56,62,64itd.a i mam fotelik osobno kupowany do samochodu,nie mam taki ze do wozka i jest bez tej podstawy,na rysunku jest ze tylem do kierunku jazdy,rzeczywiscie trzeba tylem?dziecko bedzie siedziec z tylu w foteliku.sorki,ze takie pytaniua,ale w polsce bylo,ze jesli dziecko jest w foteliku z przodu auta to tylem,a jesli z tylu to przodem do kierunku jazdy.moje przynajmniej tak tam jezdzily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga sprobuj z tym kleikiem!Mikolaj w pazdzierniku sie urodzil to moze pod koniec stycznia sprobuj ta kaszke podac!ja jak adas mial 4 miesiace to mu juz zupki zaczelam podawac bo tez glodomor byl!chociaz nie bylo po nim tego widac!polozna mi poradzila,a kolezanka znowu mi odradzala bo podobno jak za wczesnie sie podaje bo w przyszlosci alergia moze byc,dlatego do 6mies nie powinno sie zupek podawac,nie wiem jak z kaszkami ja od 4mies podawalam,Mikolaj w sumie juz niedlugo 4miechy bedzie mial jak pisze ze od 4mies to mu podaj,a jak ze PO 4mies to poczekaj.ja mojemu 1 podawalam ten kleik sam na wodzie bo mial podejrzenie biegunki(falszywe) mial wtedy jakis miesiac,takze mysle ze kleik spokojnie moizesz do mleczka dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia moja urodzila sie majac 52 cm i spiochy na 56 przydaly sie tylko na ponad miesaic wszsytko juz za male.Bardzo wygodne sa pajacyki zaopatrz sie w n ie sa super i nie patrz tylko na rozmiary 0-3 czy 3-6 ponizej jest jeszcze poadny romizar w cm albo kg ja mam 4 pary pajacykow i body 3-6 miesecy i sa male a wchodzi jeszcze w pajacyki 0-3 musisz patrzec tych newborn nie kupuj duzo . uciekam cos zrobic pozytycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
hej dziewczyny bardzo dziekuje za rady tylko ze, kleiki, wegiel, herbata ze sola, maka ziemniaczana, paluszki slone juz przerabiala nic nie pomaga. wczoraj biedaczek zrobil 11 kup jest taki wyczerpany nawet mu sie nie chce bawic ja zreszta tez jestem juz zmeczona. Rano ugotowalam mu kisiel jak narazie jeszcze nie zrobil nic jak nie pomoze dzis podam mu jeszcze ta gorzka czekolade . kamila_black- ja jestem tu od wczoraj i mnie wykasowalas z tabeli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko dziekuje patinka26 pomieszane jednak te rozmiary patrzylam i pisze na jednym pajacyku,ze na 54-62cm moj pierwszy synus mial 54cm,a drugi 58 takze ja dokupowalam na 62 dla niego!i teraz sie zastanawiam wlasnie jakie kupowac pajacyki tez mi sie najlepiej sprawdzily,jak na nie patrze to takie malusie mi sie wydaja!jak bede kupowac to porownam te 0-3 z tymi wiekszymi czy sie roznia dlugoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis sprubuj z odgazowana cola!!!czekolada,albo mocniejsze kakao.a w tabelke sie wpisz w odpowiednie miejsce zgodne z data narodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh odpisalam szybko bo zaraz ide sie wykompie przed wizyta i pozniej obiad to mniej czasu bede miec:D sorki jesli sa jakies bledyale adas na kolanach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
cocacole tez próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
przepraszam za tabelke jestem tam tylko w kolejnosci urodzin:D kochane jestescie dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis a dlaczego lekarz dal paracetamol? maly ma goraczkę?sprobuj sobie przypomniec co moze byc powodem tej biegunki. jesli wirus to niestety trzeba to przeczekac ale nie mozesz mu podawac czegokolwiek co moze to pogorszyc i kontynuowac diete. nifuroksazyt jest bardzo dobry ale ten to jedynie na recepte w pl, dziala natychmiastowo, ale ten to lekarze radza dawac w ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
karmilam malego mlekiem modyfikowanym i jkies 3 tyg temu dalam mu mleko krowie bo kolezanka powiedziala ze moge sprobowac obawiam sie ze to przyczyna ale natychmiast odstawilam mleko kiedy zobaczylam ze maly mial luzna kupe rano i natychmiast odstawilam mleko krowie ale tydzien temu sie zaczelo wiec nie wiem dokladnie. a lekarz nie wiem czemu dal ten paracetamol oni tu na wszystko dawaja paracetamol maly nie mial goraczki przed pojsciem do lekarza dopiero po jedna noc goraczkowal, mowilam lekarzowi ze maly ma katar i kaszel. biegunka tez nie mogla byc spowodowana jedzieniem bo nie dawalam mu nic nowego oprocz tego krowiego mleka, ani nie moglo byc to spowodowane zabkowaniem bo maly ma juz wszystkie zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×