Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

selena to ja na bieżąco jestem, wiec pisze co wiem jak nie czuje sie ruchów dziecka ponad 6h - udać do szpitala, poród skurcze co 5 minut trwające 1 minute REGULARNE reszta to niestety norma, na stawianie sie brzuszka w PL dają magnez i zalecają pic no-spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna:)dzieki wielkie:):)wczorajsze skurcze to przyczyna omdlenia(tak mysle)a jak juz serio za czesto mi sie napina to lykam nospe. Dziewczyny dajcie na siebie namiary na naszej-klasie:)moze sie powymieniamy:):) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, hertsowianki moje drogie, ktora reflektuje jutro na kawusie w Hatfieldowskiej galerii? tak gdzies po 2 lub 3 p.m.? dajcie znac dzis, prosze, bo chcialabym ustalic strategie na jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_Black chcialam poogladac sobie zdjecia ale jak otwieram link to tam jest pusto bez zdjec?? czy to wina mojego kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli ja najprawdopodobniej jade jutro na ten koncert w szkole.. zobacze jaki bedzie dzis przebieg wydarzen, chociaż żeby tam jechać nie musze z Edem rozmawiać :) Także wolę poniedziałek, wtorek ? Niulek bo ten głupi nowy fotoalbum pomieszał opisy i zdjęcia więc są w fotosiku póki co :( a stamtąd musiałam wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno Blakbernowo :) Ciebie widze przynajmniej raz w tygodniu :D:D:D. co nie znaczy ze bym Cie chetnie nie zobaczyla ;). Selena to swietnie, ze w koncu sie prawdopodobnie spotkamy. mam takie pytanko: czy nie lepiej byloby Ci spotkac sie ok 11-tej bo pozniej to juz dosc goraco. naskrobie Ci zaraz maila z numerem telefonu w razie czego. Jolcia a co z Toba i Haneczka? ja przyjezdzam bez potomstwa wiec nawet miałabyś szanse napic sie kawki ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze byc o 12:00??bo jak siebie znam to dopiero po 10 wygrzebie sie z wyrka:)ja jestem jak najbardziej za:):)spotkaniem:):)a co z reszta dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie moze, najwyzej zalatwie centrum ogrodnicze przed kawka a nie po :) Jolaaaaaa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr, jestem jeszcze bardziej zła niż byłam :( Mamo Eli nie chce jutro jechać, tzn chce, ale nie z ogonem i jeszcze musiałabym prowadzić do Londynu !! Niech się wypcha Jeśli widzicie się tu w galerii to ja najprawdopodobniej też dołącze, 12 w sam raz, przejde się spacerkiem z Mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie magdae ja ostatnio kupowala mtez bilet w wizzair z polskiej karty ktora mam w milenium i tez mi odrzucalo, co sie okazalo ze mialam nie aktywna karte, zadzwonilam i telefonicznie mi ja aktywowali i po tym ormalnie udalo mi sie kupic.... a tak pomijajac to dzis moj michalek chyba yl w raju po dwudniowych upalach, bo dzis prawie caly dzien przespal bo wczoraj jakzasypial to sie budzil po pol godzinie spragniony... wypijal 60 herbatki i znow staral sie zasnac i tak wkolko.... lezal w domu w samym pampersie a z niego si lało jak z konefki :/ nie znosze takich upalow wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama***Eli nie chcialam teraz pisac smsa do ciebie bo juz dosc pozno mozemy spotkac sie tak jak wczesniej pisalas??o 11:00 synek przed spaniem dal mi kartke ze szkoly ze jutro maja festyn na terenie szkoly i bardzo chcialby tam isc..mysle ze jak pojde z nim o 13:00 to styknie i tak dwie godziny szalenstwa bedzie mial jeszcze napisze do ciebie smsa rano jakby ciebie nie bylo tu rano sorki za zamieszanie!! kamila_black super ze wpadniesz :):) Jolaaaaa odezwij sie!!!!!jutro kawusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) czekam w galerii at the high noon :D. poslizg kilkuminutowy jak zwykle mozliwy i dopuszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam wsio ryba, ale nie wiem czy Kamila zdazy z Maja. Joli nie bedzie bo ma juz inne plany, wiec spotkamy sie we trz....tery (zapomniala bym o synowej :D ). do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Tak tak oczywiście mamo Eli, że z synową, przecież my jesteśmy nierozłączne.......... Dla mnie może być przed 12, ale czasem Maja śpi do 11:15 więc dam znać o której wychodzę. Selena nawet godzinka będzie to lepsze niż nic U mnie na froncie nadal cisza. Emilcia współczuje, że dziecko ci się tak męczy, masz wiatraczek mały w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milego spotkania dziewczynki. amelia wszystko pcha do buzi co w jej raczkach sie znajdzie:) za nami juz 16tygodni,w kalendarzu zawsze odznaczam tygodnie:)jeszcze 4 i solid foods:) ale juz kaszke na sprobe dalam ze 2 lyzeczki-smakowala,jak jemy to slinka jej leci i tak sie rusza w tym koszu jakby wyskoczyc chciala ,juz dluzsza od kosza jest;) mi83,cherry,lucilla co u was?jak wasze skarbeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa kamila_b fajne zdjecia,wczoraj przegladalam Majeczka,Kubus Maxio?(dobrze pamietam???)toi przesliczne dzieciaczki,i jak Mai dobrze 2 opiekunow w razie co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! bardzo Was prosze o pomoc.Martynce zrobily sie plesniawki na podniebieniu i jezyczku i przestala ssac piers z tego powodu :( czy znacie jakis sposob,aby dziecku pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaj :) kurcze dziewczyny tak czytam o Waszych facetach i odczuciach i mysle tylko jaka jestem szczesciara w tej dziedzinie.lepiej byc nie moglo :D szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio cos zrobilam w domu.aaaa wiem!przedwczoraj umylam kilka kubkow wieczorem bo mialam troche wyrzuty sumienia :P wlasnie pije kawke i zajadam pyszne ciasto czekoladowe upieczone wczoraj przez mojego meza (Ja:\\\'mmmm zjadlabym cos slodkiego...\\\', On \\\'Lennox, chodz pojdziemy do sklepu po skladniki i upieczemy mamusi ciasto!\\\') dom blyszczy, trawnik skoszony, obiadek w piekarniku... nie bede Was wiecej dobijac :P w kazdym razie mi sie trafilo. mowie Wam...jak milion w totka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :-) dzis byl najgorszy poranek w moim zyciu .... moj kuzyn ktory z nami mieszka wrocil do domu po imprezie o 5 rano i zaczol sluchac muzyki na caly regulator az michasia obudzil... to zeszlam i opier....łam pozniej poszlam sie polozyc i nie zdazylam tylka posadzic na lozku .... i znow to samo ... :/ i tak kilka razy zchodzilam zwracac uwage az do 9 rano (wątpie zeby cokolwiek pamietal) ... az wkoncu wyslalam swojego bo jak ja bym zeszla jeszcze raz to bym chyba zabila go .... :/ teraz spi a ja od sasiadki dostalam zjeby bo jej dzidzie tez obudzil.... teraz siedze i czekam az ksiaze sie obudzi to sobie z nim porozmawiam i to powaznie !!!! bo rano to chcialam go spakowac i wyrzucic za drzwi :[ ...... aaaaale mam cisnienie podnesione ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wlasnie usiadlam po calodniowym maratonie :) Bylam na zakupach zywieniowych hehe i pojechalam na zajecia antinatal classes ktore mialy trwac 4h a tam nikogo nie ma!!! Podchodze do poloznej a ona ze zajecia sie zakonczyly!! no tak sie wkurzylam bo podali mi zla godzine :(:(:( Glupio im sie zrobilo i zaczeli przepraszac :) mam pojechac jutro na pokazanie oddzialu.... i jak nie urodze do soboty to mamy przyjechac za tydzien...kurcze szkoda...bo juz bym cos wiecej wiedziala a tak czekac tydzien :( no ale coz...zycie :( Kamila...jak tam sytuation?? lepiej??? Anecia az ciezko uwierzyc ze Amelia juz taka duuzaa :) Gosiaczko...na plesniawki to Aphtil?? czy Aptil? sorki jesli pomylilam nazwy ale to wiem ze najlepsze :) Bardzo dobry jest tez mocz maluszka...jak nie masz aphitnu to niech maluszek nasiusia na tetrowa pieluszke i tym przemyj mu buzke :) Wiem ze brzmi to okropnie ale mocz dziecka jest bardzo czysty i bardzo pomaga w takich sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem skonana,na nogach od 6 bo byliśmy dziś na wycieczce no i oczywiście trzeba było sie rano porządnie przygotować wybraliśmy sie do Alton Towers :) było super no i pogoda nam dopisała bo było słonecznie ale nie gorąco Wy tak o tych mężach piszecie i piszecie ja na swojego nie narzekam bardzo dużo mi pomaga no a kłótnie też sie zdarzają ale myślę że to normalne a tak poza tym to Hania ma już dwie jedynki idą jej kolejne zęby i na moje nieszczęście nauczyła się robić z nich użytek :( gryzie mnie przy każdym prawie karmieniu :( przy ostatnim karmieniu użarła mnie aż do krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia idz jutro do GP bo plesniawki przeniosa sie za chwile na Twoje sutki i bedzie bolalo i ciebie i maluszka. z reszta obejzyj piersi, bo jesli sutki maja inny kolor niz zwykle i na okolo mas takie male pryszczyki, ktore moga swedziec to jez jestes zarazona. pewnie dostaniesz od lekarza lub pielegniarki recepte na nystatyne dla malca i krem na sutki sobie . krem nalezy zmywac... ale o tym to juz Ci napisza na opakowaniu. aha! i obejzyj pupcie Martynki poniewaz plesniawki zazwyczaj (choc niekoniecznie) wystepuja kompleksowo w trzech miejscach: jama ustna i powierzchnia pieluchowa dziecka plus sutki mamy. jest tez jeszcze jeden sposob na plesniawki - naszych babc ... nie wiem czy skorzystasz, ale Ci napisze :) przetrzyj (bardzo delikatnie!) maluchowi jezyczek obsiusiana przez niego pieluszka tetrowa. jesli nie masz pieluszki poloz malenstwo na reczniczku i poczekaj az ci go zamoczy. wiem ze to brzmi dziwnie ale doraznie dziala, choc po nystatyne i tak bym poszla ;). leczenie troche trwa i jest uciazliwe (zmiwanie kremu z sutkow przed kazdym przystawieniem do piersi) ale za to jaka ulga!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeń doobryyy 😴 Maja obudziła mnie już o 6 i tylko udało się dać smoczek i po 15 min dalej sobie gadała. Także 07:07 już pisze post z kawą w zasięgu ręki. Sytuacja w domu się poprawiła.. o dziwo mąż mnie przeprosił i przyznał, że nie ładnie się zachował !! Waw... A myślałam, że się nie doczekam, cuda jednak się zdarzają. On teraz śpi, ale chyba mu to wybacze, bo zasuwa dzisiaj do roboty na noc :D Frugo, Mai góne jedynki już widać od..hoho, dawna, ale ponad 2 miesiące już nic jej nie wyszło poza tymi dwoma jedynkami na dole, więc cierpliwości życze. Nawet was nie pogodnie do wstawania, bo to niedziela. Leniuchy śmier... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać, wstawać;) ja od 4:30 spaceruje bo Michaś sobie dziś wymyślił niespanie, padam na pyszczek - już ;) M dziś w domu to małego bezlitośnie tatusiowi podrzucę, choć pewnie zaraz będzie chciał cyca - co kwęknie to zdaniem M młody chce jeść - ech Ci faceci tacy prości w obsłudze ;) Miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też na nogach od 7 :O a tak by się jeszcze pospało :) no ale nic idę walnę sobie kawkę może mi się polepszy :) a potoem co ??? małż zagaduje,że może by na carboot pojechać bo coś tam potrzebuje no co pojedziemy :) zawsze ze dwie dyszki stracę,a tak w domu nuda :D Kamila B w obecnej sytuacji to nawet bym wolała żeby jej te zęby przystopowały bo gryzie strasznie,a jaką ma radochę :O no ale coś mi się wydaje,że niestety wyjdą równie szybko co i te dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×