Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maasaaakra

co na poped seksualny dla laski juz nie wiem co robic

Polecane posty

Gość maasaaakra

wogole nie mam ochoty na seks bniore anty moze one sa tego przyczyna czy jest cos co mozna brac by miec wiekszy lub jakikolwiek poped seksualny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam za duży
i chce obniżyć znacie jkaieś sposoby? Florek znasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maasaaakra, tabletki antykoncepcyjne często powodują obniżenie popędu seksualnego. Przestań je brać. Przynajmniej do czasu gdy twój popęd seksualny wróci do normy. A ja mam za duży, istnieją środki farmakologiczne które redukują popęd seksualny ale nie mam rozeznania w tej kwesti. Zapytaj seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkabronka7
na zmniejszenie popędu można stosować tabletki z szyszki chmielu.... ale powiedzcie po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkabronka7
a tak wogole masakra to musisz obudzić w sobie diabła :) znajdź coś co kręci cie najbardziej i od tego zacznij powrót do rozkoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam przez miesiac tabsy..tak mnie uspokoily ze sama siebie poznac nie moglam ..ale ze dostalam wysypki od tego cholerstwa przestalam brac i jestem ...miauuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek Buc
Pogrzebacz w doope. Pomaga na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzeusz
co do tych szyszek chmielu... gdzie takie tabletki znaleźć, bo jakoś nie mogę??? Z powodu ciągłej i wiecznej, niepochamowanej ochoty na bzykanie, nie moge już normalnie funkcjonować, małżeństwo mi się rozpada bo żona czuję się napastowana, a ja nie potrafię na nią patrzeć i... tylko porozmawiać, na ulicy widzę cycki, w telwizji cycki, w gazecie cycki, wszędzie widzę cycki, ja już nie wiem co robić !!!!Muszę znaleźć sposób na to żeby odechciało mi się w końcu !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciupciam
ja jestem najlepszy w budzeniu u kobiet diabla.100% satysfakcji,bo fantazja jest od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocar1111
sprobuj ja upic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×