Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka1988

TYLKO BOL I SMUTEK DO SAMEJ SIEBIE

Polecane posty

Życie już nie ma dla mnie sensu. Ja je po prostu przegrałam. Trudno , padło na mnie. Nie potrafie juz bez niego życ, nie potrafie zyc ze swiadomoscia ze juz nigdy nie bede mogla obudzic sie przy nim. Skrzywdził mnie niewyobrazalnie, widocznie jestem za wrażliwa na życie na tym świecie. Wszystko dookola mi sie wali. jak mu udowodnić że naprawde go kocham boje sie że jak odejdzie to sie załamie bo już jest naprawde żle zemną wiem że pisze tu to samo poraz drugi ale błagam dajcie mi jakies porady bo ja niewiem co robić jestem załamana mianowicie chodzi o to ze jestem od ponad roku z facetem od pół roku mieszkamy ze sobą ale on chce teraz sie roztac bo niespełniam jego warunków niemam wyzszego wykształcenia niemam prawka niepodoba mu sie że pracuje jako barmanka bo on musi miec dziewczyne za biurkiem i musi dobrze zarabiac jego mamusia też tak sądzi a ja go kocham z całego serca jeszcze mało tego to damian powiedział mojemu bratu żeby mi zabukował mi bilet do anglii i bez mojej zgody zabukowali go i mam jechac 12 pazdziernika a ja sie boje że sobie nieporadze kocham go prosze pomocy jestem zagubiona jak im wyjasnic ze niechce jechac jeszcze do tego moja mama umiera na raka macicy tydzien niespałam schudłam 10 kg co sie zemna- dzieje :(((((((((((((WYJECHALAM DO ANGLII I TERAZ ZALUJE BO NIEWIEM CO ROBIC JEST MI ZLE CALY CZAS MYSLE TYLKO O NIM NIKT MNIE NIEROZUMI TO BOLI ZABARDZO ZEMNA JUZ KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegos nie rozumiem
jestes z nim w kocu czy nie? i gdzie teraz jestes? dlaczego piszesz, ze z Toba koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
jak jestes teraz w Anglii,to postaraj sie wrocic jaknajpredzej...ale nie do niego ale do mamy...to teraz priorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
jak moglas zostawic matke w takiej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
jesli chodzi o twojego chlopaka,to sprawa jest przesadzona,on cie nie chce...przed toba dluga droga aby to sobie uzmyslowic...niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(znaczy oklamal mnie powiedzial ze bedzie zemna jak wyjade to da nam 2 szanse gdy wyjechalam wszystko sie odmienilo niechce zemna byc powiedzial ze mam zapomniec o nim a ja nieumiem bez niego zyc jest mi zle zemna koniec bo zabardzo cierpie bol jest okropny boje sie ze niezapomne o nim wyjechalam do anglii zaluje bo to bylo wbrew mojej woli mam zabukowany bilet do polski listopadzie :(jezeli nie bedzie juz zemna koniec to wroce i bede walczyc o niego ale mysle ze mi sie nieuda bo duza role w tym ma jego mama ona mnie nienawidzi co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza niby głupia
warto walczyć o faceta, który nie kocha cię za to jaka jesteś tylko ma takie wymagania. ? bo ja myśle ze powinnaś sobie darować, a on niech szuka swojego ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
eracaj i zajmij sie mama,ona cie teraz potrzebuje,skoro piszesz,ze umiera...to straszne,zacznij myslec o niej,anie o tym dupku,ktory sie ciebie pozbyl,wysylajac za granice,zapomienie nie przyjdzie szybko,to pewne ale miej swoja dume i nie walcz o niego....to typowy blad kobiet,on na to nie zasluguje...przed toba dluga faza jak wyjsc z tej rozpaczy po nim...czas leczy rany...zajmij sie mama,to pierwsza rzecz ,ktora nalezy zrobic...musisz to zrobic ,bo inaczej mozesz tego zalowac...matke ma sie tylko jedna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegos nie rozumiem
Nie masz godnosci dziewczyno. Szanuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×