Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZACZYNAM SIĘ PRZEJMOWAĆ

bóle głowy u przedszkolaka-jaka może być przyczyna?

Polecane posty

Gość ZACZYNAM SIĘ PRZEJMOWAĆ

moja 6-cio letnia córka chodzi drugi rok do przedszkola , w tamtym roku nie było takich problemów , również we wakacje nic się nie działo , cały problem zaczął się od pczątku tego roku szkolnego, mała często narzeka na ból głowy,czasem ból jest tak silny / wg niej/ że nie uczestniczy w zajęciach i jest to najczęściej pod koniec zajęć ,w tym roku zaczęła również chodzić w przedszkolu na kółko taneczne, może jest to jakiś dodatkowy bodziec powodujący ból głowy, grupa przedszkolaków jest również liczniejsza niż w tamtym roku, może jest większy hałas, czasem jak w domu głośniej gra telewizor to też prosi o ściszenie. córka często choruje ale nie są to choroby nie wyleczone bo nawet przeziębieie kończy się u lekarza, ktoś sugerował że może zatoki,poczytałam o objawach zapalenia zatok i ja bym je wykluczyła choć oczywiście lekarzem nie jestem. poza tym dziwne jest to że już w czasie drogi do domu główka mniej ją boli a w domu bardzo szybo ten ból mija , do wieczora jest rozbawiona i nic jej nie dolega, do przedszkola uwielbia chodzić , nie może sie w czasie choroby doczekać kiedy znow będzie chodziła, panie są przemiłe , nigdy na nie nie narzekała w dni wolne raczej nie widać takich objawów, może czasem wieczorem gdy jest już bardzo zmęczona ale na tak silny ból głowy nie narzeka a może są tojakieś migreny-ja jestem migrenowcem, na ostre smaki zapachy, głośną muzykę czy zbyt dużą ilość obowiązków w stosuku do czasu jaki na to mam reaguję migrenami, czy może to też tak być u małego dziecka? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×