Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwien

jak odzyskac zaufanie

Polecane posty

Poradźcie jak odzyskać zaufanie ukochanego. Ostatnio nie działo się między nami najlepiej ( tak MI sie wydawało) co powodowało że jeśli dzieje się źle to ja myślę że on to lub tamto. Oczywiście fantazja dziewczyn jest duża (zwłaszcza moja). Schrzaniłam nasz związek bo wciąż się czepiałam że on nie robi tego, albo tamtego nie zauważając że on to przestał robić bo wciąż się czepiałam o głupoty (zwłaszcza te wymyślone). A to rozmyślałam się i nie chciałam z nim być. Czasem po złości oszukałam go w czymś mało istotnym ( w niczym poważnym bym nie mogła), ale potem się przyznawałam bo tak nie potrafię. Tak naprawdę to go kocham ale on powiedział że stracił zaufanie i nie może ze mną być ale chce widywać jako koleżanke bo mimo wszystko mnie lubi. Ja bardzo chcę to naprawić, by mi znowu zaufał i chciał być ze mną, jestem szczera już we wszystkim i mowie też o wszystkim. Ale jak to naprawić ? MAm nauczę i wiem że to MOJA wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAK DANYCH
wiesz co chyba skopiowałas moje życie.. Mam identycznie sama nie wiem co ja mam zrobic dziisja wyzwałam go i teraz załuje on powiedził że nigdy ja bedzie miał problem to do mnie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×