Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYTANIE TEORETYCZNE

Bardzo proszę pomóc w podjęciu decyzji

Polecane posty

Gość PYTANIE TEORETYCZNE

Co uznalibyście za lepsze: - zarabiać 3000 miesięcznie chodząc do pracy 5 dni w tygodniu po 8 godzin, czy - zarabiać 20% więcej miesięcznie, zaczynając od 500 zł, czyli - pierwszy miesiąc 500 zł, drugi - 600, trzeci - 720 zł, czwarty - 864 zł itd., pracując z własnego domu jakieś 3-4 godziny dziennie ? ? ? Pytam narazie teoretycznie, bo zastanawiam się nad pewną propozycją. Odpiszcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkvck
zdecydowanie ta pierwsza opcja, bo ta druga wydaje sie byc podejrzana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
A co tu jest podejrzane? Pytam, bo mam wątpliwości, ale z drugiej strony wszystko wygląda logicznie. Wyjaśnili mi, że ponieważ z czasem moja wydajność wzrasta, to i zarobki wzrastają. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka1111111111111
idz kobieto na etat przynajmniej pewne pieniadze to sa i niemałe praca w domu za 500 zl ? a potem wcale moze nie byc wiecej ja bym sie wogole nie zastanawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Ale z drugiej strony, 20% wzrost wypłaty co miesiąć, to chyba nie byłoby źle! Tak se liczę, 36000 rocznie przy 40 godzinnym tygodniu pracy albo 19800 zł przy 15-20 godzinnym tygodniu. Na dodatek we własnym domu. Poza tym nikt nie gwarantuje, że z tej pierwszej pracy nie wywalą, ale w drugim przypadku chodzi raczej o samozatrudnieniu, więc to ja decyduję pracować czy nie. Bardziej mi się podoba druga możliwość, ale chcę poznać opinje ludzi bardziej doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie coś dalej
idź do 1, a po godzinach rób 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Niestety tak się nie da... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moglabys napisac cos o tej drugoej propozycji pracy? Usilnie poszukuje pracy w domu ze wzgledu na małe blizniaki. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze przekret , ludziska dajecie sie wkrecac na takie pierdoły , 20% co miesiac a co ma to warunkowac? - ciagły wzrost wydajnosci w nieskonczonosc? poza tym cos mi sie wydaje ze ktos tu chce forumowiczow wkrecic/zachecic do piramidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyczna do kwadratu
Nie masz gwarancji, ze w pierwszej zostaniesz na stale - zrozumiale. Ale kto i w jaki sposob zagwarantowal Ci, ze w drugiej pracy rzeczywiscie co miesiac zarabiac bedziesz wiecej dokladnie o 20%? Bardzo to podejrzane i faktycznie wyglada na jakas piramide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
A co to takiego ta piramida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Nikogo nie wkręcam. Pytam ludzi, bo nie mogę twardo zdecydować czym mam się zająć. Dotychczas większość wypowiedziała się za etatem, ale gryzą mnie wątpliwości gdyż wiem z autopsji, jak to jest z etatami. Rozpoczęcie pracy na swoim wydaje się być atrakcyjne, ale w pewnym stopniu ryzykowne. Etat też nie jest zbyt pewny. No i bądź tu mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga oferta jest dla mnie niewiarygodna. policz sobie, zakładając że rzeczywiście przez 1 rok wzrasta ci wydajność i wypłata co miesiąc o 20% to dopiero w 11 miesiącu osiągniesz 3000 netto, a po pierwszym roku bedziesz do tylu w stosunku do etatu o 16 tys zl. Za to w drugim roku mialabys zarobic 175 tys, co juz jest mocno naciagane. Lipa i naciagactwo, czyli pewnie piramida finansowa, tym bardziej ze nie chcesz zdradzic konkretow o tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Myślisz, że zarabianie 175 tysięcy rocznie jest nierealne? Przecież to zaledwie 15000 zł miesięcznie! Ale w porównaniu do 3000 z pierwszej oferty jest to bardzo ekscytujące. No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
O szczegóły mnie nikt nie pytał więc nie mówię. Ogólnie chodzi o pomoc w zarządzaniu prywatnym kapitałem. A że wchodzą w grę działania długoterminowe, to ciągły wzrost dochodów jest realny, bo nowe dochody sumują się z poprzednimi. Te 20% to minimum, co gwarantują. Pokazywali swoje wyciągi. Wychodzi na to, że praktycznie wszyscy dostają średnio po 300 zł dziennie już po poł roku pracy. Nie ukrywam, że jest to przekonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Czy ktoś w końcu może cos konkretnie wyjaśnić o tych piramidach. Co to takiego?Jeśli wszystkim one się kojarzą z dużymi zarobkami, to chyba powinny być ciekawe. Czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest realne, ale tylko na niektorych stanowiskach i przy wysokich kwalifikacjach, do tego pracujac min 40h na tydzien. Nie uwierze ze przy pracy z domu, na poł etatu mozna tyle zarobic. Oferta jest wybitnie naciagana, no ale moze sie skusisz bo przeciez po kilku latach bedziesz miec juz nie zaledwie 15 tys a grube miliony miesiecznie:P Smierdzi piramidka, ogladalam film o Intway i w nim na szkoleniach tez nie mowili na czym polega praca a za to pytali ludzi na co wydadza kupe kasy, ktora ma im spasc z nieba. Mam tylko nadzieje ze nikt zdesperowany z tego forum sie nie nabierze na te wspaniale perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
To znaczy, tam nie chodzi akurat o etat, tylko o działanie na własny rachunek. Otrzymuje się część zysku, który wygenerujesz dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
To znaczy, co to za praca niema zadnego znaczenia. Pytam o sposób wynagrodzenia. Czy lepiej jest zarabiać mało i nie mieć pewności że cię nie wyleją czy zarabiać najpierw bardzo mało, ale z czasem coraz więcej i być samemu sobie żeglarzem i okrętem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary bijesz piane od wczoraj z tym tematem, krecisz sie wkołko i tyle. co ci mieli odpowiedziec to ci powiedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldldllld
Laska, ktoś ci robi niezłą wodę z mózgu. Zarządzanie cudzym kapitałem hahahaha... Dziecko, ty masz pojęcie co się w tej chwili dzieje na rynkach finansowych????? Poczytaj panienko trochę, bo jesteś naiwna aż dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldldllld
"Otrzymuje się część zysku, który wygenerujesz dla klienta. " W jaki sposób będziesz niby generować ten zysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldldllld
"To znaczy, tam nie chodzi akurat o etat, tylko o działanie na własny rachunek" Oczywiście rozumiesz, że to oznacza otwarcie działalności gosp i płacenie sobie ZUSu, tudzież odprowadzanie podatków za to, co zarobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Oczywiście że zdaje sobie sprawę z konieczności płacenia ZUSu i tych wszystkich przykrych rzeczy! Ale co w tym złego? Jak trzeba to zapłacę i już. Z drugiej strony mając działalność można przecież wiele rzeczy z tego, co jest opodatkowane u pracownika, odpisać od podatku. A jeśli mowa o sytuacji na rynku, to włąśnie w takie czasy dobra rada i stosowna pomoc jest o wiele bardziej ceniona. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiiiiiik
ja tez mysle ze to przekret bo to niemozliwe albo to jakis naciagacz albo jego ktos chce wkrecic, ale raczej 1 opcja bo widze ze chce nas przekonac do polacalnosci tego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×