Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotkaa87

BEDE MIALA BOBASKA!!!

Polecane posty

Gość migotkaa87

Spozniał mi sie okres ponad 2 miechy bylam u 5 ginów i na usg i zaden nei stwierdzil ciązy dostałam nawet orgametril na wywołanie( czego nie wolno brac w ciązy). ale cos mnie podkusilo i pojechalam 150 km do tomaszowa lubelskiego tam lekarz odrazu dał mi skierowanie na badanie krwi i okazalo sie ze jestem w 2 miesiecznej ciązy. MAM 21 LAT moj Chlopak 23 (iwaza ze jest za mlody) ale sie cieszy i ja nawet tez. Oby malenstwo tylko bylo zdrowe. ufff! musialam sie podzielic Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko bobasek
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
ale niewiem jak to bedzie jestem chyba za młoda jak sie urodzi bede miala 22 lata sam poczatek życia,i wogle takie małe coś bedzie mówilo do mnie mamo.niemogę sobie wyobrazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
a u jakiego gina bylas??? bo jestem z tomaszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
wogle to robilam 2 testy i kazdy negatyw jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
u dr Cabanka i u niego juz zostaje wole dojechac 150 km i miec pewnosc ze jestem w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
ale może poronię, albo urodzi się martwe - wtedy będę mogła dalej cieszyć się życiem. A jak nie to trudno - też nie będę płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziaka.
kolejne dziecko w ciąży :o po twoim poście widać dziecko, że nie dorosłaś do roli matki, współczuję twojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
w lublinie dr łagutko przy usg powiedział mi ze mam policystyczny jajnik! i ze powinnam okres dostac za 4-5 dni bo wysokie endometrium! jak uslyszalam o tym jajniku to rozpacz ze bezplodnosc aja juz w ciazy bylam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
hmmm Cabanek ... ja go niemile wspominam jest lepszy gin od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
--->jagodziaka Nigdy nie byłabym gotowa bo niema odpowiednich momentów a dziecko jest od Boga chyab wiedział co robi dając mi je. Znam pare która 6 lat sie stara i bez skutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
nic nie dzieje sie bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa87
ten z poronieniem to jakis podszyw beszczelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
a ja wlasnie tomaszowa jedzilam kiedys do lublina do gina to wlasnie zasluga Cabanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaatre
ej no co wy ona ma 21 lat nie 16...dziecko juz jest i tylko sie z tego cieszyc dla nie ktorych to za wszesnie wiadomo np dla mnie bo tez mam 21 ale tez nie jest az tak wczesnie....mnie rozwalaja takie babki co decyduja sie na dzieciaka w wieku 30 lat a pozniej narzekaja ze nie moga wrocic do wczesniejszej formy a znam takie przypadki...a w tym wieku to cialo jest bardziej elastyczne i jak patrze na kolezanki ktore rodzily dzieci wlasnie tak od 19 do np25 roku zycia to zycze ja sobie tez takiej figury po urodzeniu dziecka:) tylko ze ja o nich nie mysle narazie :P gratuluje bobaska pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
hmmm ale to co mi nie pasuje moze akurat komus pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziaka.
mala miii to, że ma się 21 lat i dowód osobisty nie znaczy, że jest się dojrzałą osobą. Migotka zdecydowanie jest jeszcze dzieckiem, które cieszy się z żywej laleczki jaką niedługo dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze ja bylam u 5 ginow i zaden nie stwierdził ciazy nawet nie dał mi skierowania na badanie krwi! tak chyba oszczedzaja i jak mozna bylo przepisac mi orgametril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
wiesz co stwierdzil u mnie cos czego nie bylo i malo tego jakbym go posluchala to pewnie nigdy bym nie urodzila synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze t zalezy co ma sie w glowie mam kolezanki co urodzily jak mialy 17 i sa z nich zajebiste mamuski a dla ciebie jaki wiek jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
ale wiesz inaczej pewnie prowadzi ciaze przeciez nie bede cie straszyc ja mam do niego uprzedzenie i jak przyszedl na obchod po porodzie to az mi sie cos zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×