Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzybek

Nie mam przyjaciół

Polecane posty

Gość 18nastolatka
sport,kurs jezyka angielskiego niemieckiego,hiszpanskiego,chinskiego,w ciul tego jest.jakbys chciala to bys ruszyla glowa i cos wymyslila..a nie ze samo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę tu od razu zaznaczyć, że na pewno nie jestem kujonem, lizusem ani nic w tym rodzaju. Co jak co, ale wyluzowana jestem na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
CZUJE TO SAMO CO TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
i jestem czesto smutna i samotna z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jest ktoś co mam ten sam problem. A co do kursów. Właśnie w zeszlym roku to zrobilam. Ludzie, których tam poznałam sami po 5 jak nie lepiej starsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem smutna. Jestem optymistką, ale czasem już nie wytrzymuję i siedzę i płaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
brak mi przyjaciolki i rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
kumpel kumpla mojego kumpla..tak sie poznac najlepiej.wychodzi na to ze nie masz nikogo to jak masz sie z kims umowic.gdyby chociaz jedna stala kumpela..a nawet one olewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też. Bo żyję sama ze swoimi problemami. Nie o wszystkim można powiedzieć zwyklym znajomym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
ja tez ciagle placze i mam okropnego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
wielbicielka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja zdaję sobie z tego sprawę! Ja po prostu nie wiem co robić, żeby ludzie nie tylko chcieli mieć ze mną kontakt w szkole ale poza nią też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zero zero
jestem w takiej samej sytuacji, tyle że mam 24 lata i juz raczej marne perspektywy na wyjście z dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
ja mam lat 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Was wszystkie Samotne rozumiem. Widzę, że ten problem maja osoby w różnym wieku. Ale proszę nie lamcie się! Ja też staram się tego nie robić! Musimy się wspierać, żeby nie paść z rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdf
Grzubek znajdz sobie chlopaka (jak jestes ladna to nie problem) on cie wyslucha i przy okazji wybolcuje od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdaassa
wielbicielka 1226--pewnie jestes pasztetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
i jestem bardzo smutna i samotna osoba niewidac tego po mnie bo to ukrywam i staram zawsze sie smiac ale to pozory tak naprawde jestem w rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! I tu jest kolejny problem. Wiem, że podobam się chłopakom. często slyszę od nich komplementy i to nie jakieś takie głupawe, tylko komplementy. Prawdziwe. Ale jakoś nigdy dotąd żaden mnie nigdzie nigdy nie zaprosił! Raz jeden kolega powiedzial mi, że faceci boją się takich kobiet jak ja, bo jestem za mądra i za inteligentna... Nie wiedziałam i nie wiem jak to rozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
mylisz sie nie jestem brzydka wrecz przeciwnie ale to nie od urody zalezy szczescie czasem samotnosc ma inny wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsad
wielbicielka 1226---jakbys byla ladna to bys nie byla samotna bo bys miala chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o nie dołowanie Samotnych! Szukamy tu pomocy a nie tego, żeby ktoś nas upokarzał czy dołował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
nie znaczy ze osoba sliczna jest szczesliwa to chodzi o samotnosc brak przyjaciulki od serca i szczerej rozmowy brak wyjscia gdzies razem nie tylko imprezy i dyskoteki z falszywym towarzystwem gdzie ktos tylko patrzy na twojo dupe chodzi o przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielka! Nic dodać nic ująć! Właśnie o to chodzi! Cieszę się, że w końcu ktoś mnie rozumie i czuje to samo co ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
nie rozumiesz co to znaczy bo pewnie masz przyjaciul i wychodzicie gdzies razem i jest wam milo ja tak niemam jak ide na misto chlopaki mnie zaczepiaja zagaduja dziewczyny zazdroszcza ale mi brak przyjacilki chociaz jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
ja tez samotny, smutny stwarzajacy pozory szczesliwego, otoczony jestem ludzmi.....ale tak naprawde samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×