Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzybek

Nie mam przyjaciół

Polecane posty

Mam poważny problem. Szczerze powiedziawszy dopiero od niedawna zdałam sobie sprawę z tego, że jest to problem. Mam 17 lat, ale nie jestem typem nastolatki , która myśli tylko o makijażu, seksie i o tym, żeby pokazać jak najwięcej ciała. Wręcz pzreciwnie. Mój problem to fakt, że nie mam przyjaciół. Nie jestem na pewno osobą nieśmiałą, gburowatą czy niekoleżeńską. W klasach, do których chodziłam zawsze byłam lubiana. I tak jest też w obecnej klasie. Jednak kiedy przychodzi weekend to nie mam z kim gdzieś wyjść, dlatego też ku swojej rozpaczy spędzam każdy weekend w domu. Każdy ma już w tym wieku swoją paczkę i z nimi spędza swój wolny czas, a ja nie chcę się narzucać czy na siłę doczepiać. Dodam, że w inych klasach mam ewentualnie znajome. Nie znam za to żadnych chłopaków oprócz tych, z którymi chodzę do klasy. Nie wiem jak można poznać ludzi z innych klas...Wiem, że wielu może wydać się głupie to co piszę, ale ja naprawdę martwię się tym, że nie potrafię nikogo poznać. Nie wiem w jaki sposób to robić... Proszę o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaa22
idz na impreze vodka connecting people :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie nie musisz miec
paczki na sile. Poczekaj na odpowiednich znajomych, wiem, ze ci sie spieszy, ale znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
sama cos zorganizuj z tym kumpelami z klasy,wypad do kina a potem juz same razem sie skumacie z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że już kiedyś próbowałam coś zorganizować, ale jakoś każdy ma zawsze jakieś ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę czuję się już fatalnie siedząc kolejny weekend w domu. Co z kimś rozmawiam to każdy ma sto tysięcy różnych planów, a ja spędzam czas samotnie. Mam wrażenie, że uciekają mi właśnie najfajniejsze lata życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
moze jestes malo przekonujaca,wiedzej vigoru,dyskoteka,jakis pub i piwo z sokiem powiedzmy odrazu Was przyblizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
albo bieR brata,kuzyna..kuzynke..i na dancefloor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jaka będzie odpowiedź? Że do dyskoteki rodzice kogoś nie puszczą. Ja mam spoko rodziców, więc z mojej strony nie ma w tej kwestii problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam młodszego brata, więc odpada;), a kuzynów takich w swoim wieku też niestety nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyya jak kopnal bolalo
no to nie musicie isc na ta dyskoteke,idzcie do pubu posiedziec..postaw co -to materialistki poleca..strac juz 1szy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
Czest sie masturbuje i to poprawia mi nastroj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzcie mi! Próbowalam! Ludzie zawsze coś mają- jak nie dodatkowy angielski, to są już umówieni albo szlaban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
a skad jestes? pojdziemy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wstydzę się tego, że nie mam znajomych. Może to głupio brzmi, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze mowisz ze
cie w klasie lubia i ze jeszcze cie ktos gdzies nie zaprosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
pewno ma dretwych znajomych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz powiedziałam to takiej znajomej, to nie mogla uwierzyć, że jak to powiedziala: " TaKA DZIEWCZYNA, KTÓRĄ CAŁA KLASA UWIELBIA I KTÓRA MA TAKIE POCZUCIE HUMORU NARZEKA NA BRAK PRZYJACIÓŁ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
z daleka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczaisz się. później nawet przestaniesz chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatka
to zapisz sie do jakiegos klubu,masz moze jakies zainteresowania..jeju no przeciez nie mozliwe ze nie masz z kim sie spotkac jak Cie lubia..cos z Toba raczej nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pierwszy raz juz
przyzylas????????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może... Ale co ja mam robić???? Ja już naprawdę nie wiem. Moje zainteresowania rzadko podzielają moi rowieśnicy. Ludzie w moim wieku, z tego co obserwuję to co drugi chodzi na taniec towarzyski a mnie to niespecjalnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×