Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinusia266

jak poczuć sie seksowną po porodzie?

Polecane posty

6 miesięcy temu zostałam matka i od tego czasu stałam się zaabsorbowana dzieckiem mamuśką. teraz jednak chciałabym trochę o tym zapomnieć i cieszyć sie swoim mężem, jednak ja go już chyba nie pociągam. co prawda karmiłam małego piersią i może nie są już one takie jędrne jak kiedyś ale figurę odzyskałam :) miałam jednak cesarskie cięcie i moj brzuch pokrywa blizna. nie jest brzydka ale kiedy maż mnie dotyka w tym miejscu to odczuwam dyskomfort nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no łajza
A po co masz czuć się seksowna? Skup się na roli mamuśki, skoro się do niej rwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiówka
tez tak mialam, ale mi nie przeszlo (a nie mialam cesarki) :( czuje sie jak ktos do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba sie bylo uczyc
i poszukac jakiegos dojrzalszego kolesia a nie pajaca co jak juz wygladasz troche gorzej to ma cie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiówka
paulinusia266 - przestan dyskutowac za kretynami po prostu... dzielna jestes i tyle. dla mnie kazda mama jest dzielna. moze tobie przjedzie dolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiówka
Sama jestem kretynka i wiem ze nie warto ze mna rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jesli nawet seksowna bielizna niedziala na faceta to moze ocs jest we mnie? po porodzie wrocialm do swojje formy sprzed ciazy tzn waze 54 kg na 165cm wzrostu. mam wieksze piersi i moim zdaniem lepiej wygladam a on i tak mnie niechce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×