Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinusia266

jak poczuć sie seksowną po porodzie?

Polecane posty

6 miesięcy temu zostałam matka i od tego czasu stałam się zaabsorbowana dzieckiem mamuśką. teraz jednak chciałabym trochę o tym zapomnieć i cieszyć sie swoim mężem, jednak ja go już chyba nie pociągam. co prawda karmiłam małego piersią i może nie są już one takie jędrne jak kiedyś ale figurę odzyskałam miałam jednak cesarskie cięcie i moj brzuch pokrywa blizna. nie jest brzydka ale kiedy maż mnie dotyka w tym miejscu to odczuwam dyskomfort nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tararararararara
Niestety po porodzie nigdy nie bedziesz wygladala tak samo. Rozstepy, nadwaga, tluste wlosy, itd... Lepiej sie szykuj ze maz sie z toba rozwiedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemam rozstepow bo stosowalam od poczatku na to kremy, waga jest ta sama co przed porodem czyli 50kg przy 170cm a wlosow tlustych niemam bo codziennie biore pryznic rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he... - szczerze? Odpusc blizne (tez ja mam) i pomysl o swoim facecie. Zrekempensuj mu ten czas kiedy byl odstawiony na "boczny tor"!! Kup sexowna bielizne, pomaluj paznokcie, posmaruj cialo oliwka i zaskocz go , chociaz na 5 minut! Zdazysz miedzy karmieniem i spaniem :). p.s. i pieprz to ze masz rozstepy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×