Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna05

Czy on mnie zdradza

Polecane posty

Gość Anna05

Jak sprawdzic czy moj ma zmnie zdradza, wczesniehj mnie zdradzal, potrfai klamac w zaparte, teraz przysiega ze mnie nie zdradza, Nie stac mnie na dedektywa, czuje ze cos jest nie tak, nadal witamy sie n apowitanie , maz cmoka mnie w policzek po powrocie z pracy (ja upomonal sie o to , sama podchodze) czesto kluje jego zarost, ale byw aze czuje tylkoszrstki zarosy, bywalo mze zupelnie gladki, dzisiaj o godz.20 tylko szorstki od 7.00, to nie mozliwe, Maż sie tlumaczy ze nie wie dalczego takl sie dzieje, ze stary nozyk. Na moj e podejreznia od sie denerwuje , krzyczy n a mnie , wyzywa , kaze mi isc do psychologa Czuje ze cos jest nie tak, wiel e razy pokazlał jak potrfai klamac. Jak to sprawdzic ?, podpowiedzcie jakis sposob. Ma zprzysiega n akrzyz, n aobraz, do kosciołą chodzi bardzo rzadko. Ja chopdze bardzo czesto, Przez niego nie moge normalnie funkcjonoweac, nie spi.e., jestem rozkojarzona w pracy i w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna05
przepraszam za ten haos w pisaniu, jestem zmeczona, niewyspana i za mala czcionka do pisania, poza tym mysle ze jets ok, codzienne sprawy problemy jak u kazdego . jka sprawdzic czy mąz mnie zdradza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty to ta sama co
jej maz wyjezdza na 4 tygodnie ?? przeciez juz wiesz ze cie zdradza po co szukasz zaprzeczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×