Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrrrrrrrrrrrrrrr

Głupia byłam załuje tego /

Polecane posty

Gość rrrrrrrrrrrrrrrr

Do bylego napisalam dzis czy wyskoczymy gdzies dzis na dysko a on mi na to ze dzis nie da rady bo juz jest umowiony ;/ okropnie sie poczulam ;( Boze jaka ja glupia jestem i zawsze sobie obiecuje ze nigdy do nie go nie napisze a zawsze cos mnie podkorci zeby napisac nawet te glupie co u Cibie slychac.;/ wiem ze zaraz mnie tu skrytykujecie ale ja to sama juz wiem ze glupia jestem, a nie chodzi mi o to abyscie mnie skrytykowali tylko cos doradzili co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
nie jestes glupia poprostu jeszcze on cie nie jest obojetny... ale badz twarda i nie pisz do niego, spotkaj sie z kim innym:) np fajnie wieczory z kolezanka albo jakis wyskok moze poznasz kogos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
No wlasnie i chyba w tym sęk ze mimo ze rostalismy sie juz prawie 5 miesiecy temu to mi chyba nadal na nim zalezy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz,ze to sie da zrobic?da sie nie pisac. ktos sobie pomysli,ze to glupie co napisze. bardzo kochalam ale wiedzialam,ze nigdy razem nie bedziemy.kazdego dnia kiedy sie nie odzywalam do nieo zaznaczalam w klaendarzu a nastepnego sprawiama sobie jakis drobiazg,przyjemnosc:) z czasem pojawil mi sie caly tydzien skreslony miesiac:) a dzis po 5 miesiacach juz nie musze:) nie korci mnie,a przyjemnosci robi sobie nadal bo... weszlo mi w nawyk rozpieszcanie siebie. okazalo sie,ze on juz nie przyslania mi swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana..............
Nie martw się wszystko sie jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyuhhuhu
ale czemu jej doradzacie zeby sie nie odzywala, nie pisala. mi osobiscie taka cecha sie bardzo nie podoba, lubie natomiast jesli kobieta utrzymuje kontakt po zerwaniu, wyjsc pogadac, przespacerowac sie ot tak, wszystko po kolezensku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego,ze to ona ciagle cierpi bo facet jak widac nie specjalnie sie garnie do kontaktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
wiecie co mysle dlaczego my takie "glupie" jestesmy tyle dni, miesiecy niektore lat za chlopakami "placza" ( niewiem jak u ciebie autorko) a chlopaki zaraz na inne strony sie ogladaja, ok nie wrzyscy ale duzo widzialam takich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
ale on juz widac ze nie chce a mi po spotkaniu z nim zawsze wszystko powraca(wspomnienia wspolne chwile itd.) pozniej obiecuje sobie ze juz dosc ze nie bede przez niego cierpiec i wszystko bylo by ok gdzy po jakims czasie znow mi cos odbije i napisze do niego ;/ tak jak zrobilam to dzis no i czywiscie tego zaluje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie glupie tylko bardziej uczuciowe,i inaczej to przezywamy. choc nie kazdy facet po zerwaiu tez od razu zuca sie w wir zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
lubisz takie cos, ok ja tez tak z niektorymi ex mam... ale zeby do tego doszlo to trzeba sie najpierw uwolnic od uczuc... bo z takich zwiazkow i tak nic nie bedzie, moze jak on nowej niema to sie jeszcze pare razy zabawi ale co ona z tego bedzie miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze najlepiej jest radzic.Ale pomysl o sobie. Czy warto za kazdym razem cierpiec,plakac w poduche?? Badz dla siebie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
no ja nadal chyba cos do niego czuje nie jest to juz takie silne uczucie jak kiedys bo to juz wsumie 5 miesiecy jak by nie bylo . ojej to juz tyle czasu ;(. a po zerwaniu nie moglam sie pozbierac dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
no wlasnie to jest to... nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
rozumie cie naprawde, tez to pszechodzilam.... a jak dlugo byliscie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne ze czujesz:) to nie katar nie przechodzi po 7 dniach:( moze jak Cie najdzie taka ochota by napisac,idz pobiegaj albo umyj okno:)rob cos co odciagnie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
Bylismy ze soba rok to byl mój taki pierwszy najpowazniejszy zwiazek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO RRR
ja wieksza zrobilam glupote niz ty:(zadzwonilam do exa po pijaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulilabym Cie :) wiem,co czujesz,zreszta chyba wiekszosc kobiet takie cos przezyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamona
nie warto do niego pisac, wiem z doświadczenia. Ogarnij się i poznawaj nowych ludzi, nie pisz do niego, szkoda czasu naprawdę. Wiadomo musi minąć jakis czas ale zobaczysz, że ten czas Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO RRR
ze go kocham i nienawidze ze ma inna ale dalam plame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
ja bylam z moim 3lata zanim sie potym pozbieralam to tez duzo czasu minelo... strasznie dlugi czas... poznalam w tym czasie innego ale i tak o tym innym myslalam... nowy zwiazek sie rospadl bo za wczesnie go zaczelam... skazany byl na rozpad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pojechałas :) ale nie przejmuj sie:) kazdy ma na koncie takie "wpadki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO RRR
teraz mam to gdzies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
na poczatku byl czas ze on sie odzywal nawet raz zaproponowal spotkanie po ktorym ja sobie tylko narobilam nadziei a i tak z tego nic nie wyszlo ech;/ i ciagle sobie powtarzam dosc, dosc nie napisze do niego ale zawsze sie przełamię i napisze ;( Jaka jestem zła brrrrrr :( ps. a jak mu pozniej odp. na tego esa ze udanej randki w takim razie zycze to juz sie nawet nie odezwał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
No ja tez chcialam sobie kogos znjsc ale podobnie jak u Ciebie z zadnym nie wyszlo a probowalam z dwoma i teraz dalam juz spokoj jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
jedyne co naprawde pomoze to sie czyms innym zajac nawet na chama, tak jak dziewczyny pisza kazda to przechodzila ciezko ale dasz rade:) , wiec inaczej nieda sie pocieszyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak u mnie....
zobaczysz bedzie lepiej:) napewno jakis fajny chlopak gdzies lata ktory jest dla ciebie przeznaczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×