Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najstarsza ze starych

nawyki starej panny ew. singielki

Polecane posty

Gość najstarsza ze starych

ja dziś odkryłam, ze jem na raz 3 kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałam żeby
a ja obgryzam delicje i ptasie mleczko,ale nie wiem co to ma wspólnego ze staropanieństwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zjadam 2 czekolady dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałam żeby
a jakie to sa nawyki przypisywane starym pannom? bo ja nie wiem nie przypuszczałam że jest to jedzenie kanapek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnieszkaa
ja obgryzam w autobusie paznokcie u stóp oczywiscie nie swoje tylko pasazerów, puszczam zgniłe bąki i zamykam je w torebkach po cukierkach a potem rozdaje na ulicy , zbieram obciete wlosy z podlogi u fryzjera sklejam je i sprzedaje na ryneczku jako pędzel a ostatnio zbieram pudelka po serkach homogenizowanych ale tylko o smaku naturalnym pozniej dopisze wiecej bo teraz nie mam czasu bo obieram worek kartofli na jutro na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dopiszę coś, na szczęście z obserwacji otoczenia:P - gadanie do siebie, - podśpiewywanie pod nosem, - sentyment do kotów , - przesadna dbałość o porządek, - zgryźliwość, - używanie alkoholu i/lub innych używek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałam żeby
- podśpiewywanie pod nosem, - sentyment do kotów , - przesadna dbałość o porządek, - używanie alkoholu i/lub innych używek. to miałam od dziecka:D cz y to znaczy że urodziłam się stara panna?😭 nieeeeeeeeee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diorella567
nie zgodzę się z Ju.... -nie przepadam za kotami, -jestem bałaganiara -nie mam nałogów -zawsze uśmiechnięta i przyjazna innym ale czasem śpiewam, niekoniecznie pod nosem, raczej głośno, we własnym mieszkanie:-), a pod nosem przeklinam i tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałam żeby
a ja urodziłam się starą panną,to straszne:(:( i takie niesprawiedliwe:( bo ja zawsze kochałam kiciusie,byłam już jako dziecko pedantyczna,podśpiewywałam pod nosem(mam to po matce-ona tak zawsze robi-biedna mężatka z dziećmi,pewnie nie wie że jest stara panną😭),w sumie używki stosuje dopiero od 16-17 roku życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara tez już
jak mnie ktoś odwiedzi to chodze za wszystkimi i gaszę światło ;-) nienawidzę jak coś się świeci niepotrzebnie (i wcale nie chodzi o rachunki za prąd) :-D to już mój nawyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najstarsza ze starych
obgryzanie kanapek - pewnie , ze ma! chodziło o to, ze gdy mieszkasz długo sama ze sobą to zaczynasz zapominac jak to jest mieszkać z kimś... ja jeszcze - pieke ciasta, kóre nosze do pracy bo nie ma ich kto jesc -łaze w zaje...ście antysexi pizamach, a czasem nago -spiewam a raczej wyję zmywając naczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×