Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BRAK DANYCH

JESTEM GŁUPIA JAK NIE POJEBA..

Polecane posty

Gość BRAK DANYCH

MAM PYTANKO NIE WIEM CO ROBIC DZISIAJ KŁOCIŁAM SIE Z MOIM CHŁOPAKIEM I WYSZŁO TAK ŻE GO DOŚC OSTRO POTRAKTOWAŁAM OTÓŻ WYZWAŁAM GO OD NAJGORSZYCH A NA SAMYM KOŃCU ,,MUSIAŁAM ,, DODAC ZE GO TAK NAPRAWDE NIE KOCHAM.. A KOCHAM GO Z CAŁEGO SERCA WIEM ZE BARDZO ŹLE ZROBIŁAM TYLKO ŻE PROBLEM JEST GDZIE INDZIEJ NIE WIEM JAK GO PRZEPROSIC BO ZWYKLE SŁOWO NIE WYSTARCZY. I W DODATKU MAMY BARDZO CIEŻKIE CHARAKTERY I NIEPOGODZE SIĘ PIERWSZA, WIEM ŻE TO ŹLE. ALE MOŻE WY MI COS DORADZICIE CO MAM ZROBIĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
zacznij od wyłączenia capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAK DANYCH
bardzo słuszna uwaga dzieki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
Pierwsza przeproś, wiem że to trudne - sama nigdy nie przepraszam pierwsza - ale powinnaś, jeśli naprawdę ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAK DANYCH
wogole to jestem niezle walnieta w dekiel ,przykladowo wczoraj na plastyce nauczyciel mowi do mnie : narysuj armatke a ja mu namalowalam wiecie co, on sie zdziwil ,i mowi zebym poszla do dyrektora no to poszlam a dyrektor mowi : po co tu?? ale jak juz jestes to skocz mi po fajki 2 bulki i jogurt no to skoczylam , w drodze powrotnej wywaliłam sie na chodniku i wdeplam w ten jogurt ,nie wiedzialam co robic bo nie mialam pieniedzy zeby kupic drugi to wzielam mojego kumpla i powiedzialam mu zeby wyprodukowl swoj, biedak sie nameczyl ale pol kubka jalkos naskrobal ,zanioslam dyrkowi a on mowi ze takiego nektaru juz dawno nie pil , w nagrode mam skakac mu codziennie po ten jogurt, ale kumpel sie nie zgodzil bo mowi ze nie nadazy z produkcje a poza tym to juz go boli ,co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAK DANYCH
no tak tylko że nie jest to takie proste on sie teraz juz nie bedzie chciał tak ze mna rozmawiać jak kiedys o wszystkim...:( A z reszta ma wybuchowy charakter i nie bedzie tak łatwo znowu kłótnie i pretensje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 354tttst
haha, ile ty masz lat? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamona
skoro sie tak kłócicie ciągle to musicie pogadać w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×