Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tila

znajdz se chłopa?

Polecane posty

Gość tila

Jestem sama i samotna. "Znajdz se chłopa" powiecie. Ale jak "se znalezc chłopa"? Głupia nie jstem, brzydka tez nie, studiuje, imprezuje, nie siedze w zamknieciu, chłopa nie ma. To męczy. nie wiem skąd się bierze narzeczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje się ich na targu
rolno spożywczym w pęczkach po sześciu potem wybierasz jednego a resztę oddajesz do skupu surowców wtórnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artart
Napewno trafisz na tegi jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tila
sssrrruuu, ponoć jestem. i tak też się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem w czym masz problem. Ja z kolei nie mogę trafić na właściwą kobietę, ale znam swoje słabości i niestety zanim ich nie wyeliminuje, to z kobietami będzie u mnie krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artart
Nie szukaj to sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tila
szukaj, nie szukaj... tylko co to własciwie znaczy szukaj? nie zapisuje sie na serwsy randkowe, nie chodze do biur matrymonialnych, zyje normalnie, uczelnia, impreza od czasu do czasu. moze za wysokie wymagania mam? czasem jak ktos wykazuje zainteresowanie moją osobą (ogólnie, niekoniecznie w sensie jakims seksualno-podrywczym) to zachowuję sie jak góra lodowa jak mi się nie podoba. (Jak się podoba to z reguły nie podrywa:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może zapisz się na te serwisy randkowe? Ja swojego narzeczonego tam poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×