Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

posiadacz trzeciej nogi

czy miała prawo się obrazić?

Polecane posty

Ciekaw jestem kobiecego punktu widzenia, dlatego tu piszę. Spotkałem się z dziewczyną, znamy się jakiś czas, raczej po koleżeńsku, chociaż ciągle liczę że coś z tego może wyjść. Ostatnio nie widzieliśmy się ze dwa miesiące, trochę obawiałem się tego spotkania, no ale początek był w porządku. Wesoło, fajnie, zabawnie. Zajmuję się trochę fotografią, w końcu weszliśmy na taki temat, że miałem sesję z profesjonalnymi modelkami w studio. Powiedziałem jej, że poznałem parę zawodowych modelek, że miałem okazje robić im zdjęcia, że z jedną byłem na kawie i opowiedziała mi o kulisach tej pracy, itd. Oczywiście nie mówiłem tego jakbym się chwalił, po prostu normalnym tonem, bez emocji. No i w tym momencie odwrót totalny z jej strony. Nagle się odsunęła, nie pozwoliła mi się więcej obejmować. Rzucała parę tekstów np. \"ja nie chciałabym być modelką, bo mam wrażenie, że one są puste\". Albo z wyrzutem \"no wiesz, ja nie umawiam się na kawę z modelami\". Obróciłem to w żart, no ale atmosfera siadła. Wcześniej niby miała czas do późnych godzin nocnych, a tu nagle, że musi iść, bo zmęczona, bo spać się jej chce itp. No to jej nie zatrzymywałem na siłę. Poza tym była dla mnie szorstka, nieprzyjemna, jakby chciała we mnie poczucie winy wzbudzić za to, że umówiłem się z tą modelką i jej o tym powiedziałem. Chciałem to jakoś naprawić, zabrać ją do innego lokalu, ale była uparta i się nie dało. I teraz pytanie do kobiet - miała powody żeby się obrazić? Przypominam - nie jesteśmy parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylogowany nocny jastrząb
Ja już idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPOZORNA
FOCHA CI STRZELIŁA I TYLE PRZEJDZIE JEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO OST POST
POCZULA ZAZDROSC-ONA COS CZUJE DO CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPOZORNA
DZIEWCZYNY TAKIE SĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakie są? No bo wiecie, ja o nią zabiegałem, w zasadzie to ciągle mi na niej zależy. Z tymże ona jakoś za bardzo nie okazuje zainteresowania mną. Trochę mi to wygląda jak zachowanie psa ogrodnika, nie obrażając nikogo. No ale mam nadzieję, że faktycznie jej przejdzie. Chociaż znając ją wiem, że będzie chciała się na mnie jakoś za to odegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiła się
Ale nie z Twojej winy. Każda mądra kobieta powinna zachowywać kamienną twarz jak chłopak mówi o jakiś niuniach ;). Przejdzie jej ale będziesz musiał uważać na nią bo widocznie ma skłonność do fochów i zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
dlaczego piszesz o nas na forum kretynie!!! nie chce cie znac!!! nie umiesz sobie poradzic ze zwtkla sytuacja yh!! mieczak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiiiiiik
nie przejmuj się przejdzie sam mialem kiedys taka dziewczyne ale jesli tak sie zachowuje to bedziesz mial ciezkie zycie z nia mimo wszystko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
to nie hehe tylko jest na to paragraf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
po co mam ci udowadniac jak nie chce cie znaac ;) zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
ciesze siem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha h aha a
jest zakompleksiona i dlatego zazdrosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego od razu zakompleksiona? Ja kompleksow nie mam, ale jak mi zalezalo to zawsze bylam o faceta zazdrosna. Poza tym autorze - powinienes wiedziec, ze kobiety sa bardziej wrazliwe na tego typu slowa. To co wam wydaje sie wypowiedziane normalnym tonem i bez emocji, przez nas jest wlasnie odbierane emocjonalnie. A Ty jakbys sie poczul gdyby ona zaczela Ci opowiadac o jakichs swoich kolegach, do tego modelach? Nie czulbys sie zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z wenus
dziwne zachowanie... mi by bylo wstyd odwalac takie szopki, przeciez niczym nie zawiniles... niskie poczucie humoru i brak inteligencji, tak ja widze, no bo inteligentna kobitka zdaje sobie sprawe ze takim zachowanie sie osmiesza... moze jest drazliwa na punckie modelek, bo jest troche bardziej kragla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×