Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jullkaa7

poważny kryzys w związku.

Polecane posty

Witam. Od jakiegoś czasu nie wiem co się dzieje z moim narzeczonym. Mam wrażenie jakbym go już nudziła. Na 100% wiem ,że mnie nie zdradza. Mam tylko dziwne uczucie że mu już nie zależy. Jednego dnia zachowuje się w porządku i czuję się kochana np. w tamtym tygodniu, a weekend przesiedzialam sama w domu bo mu się nie chciało ze mną widzieć. Wydaje mi się ,że po prostu on jest mnie zbyt pewny. Wie, że obojętnie jak mnie oleje to ja i tak będe na jego zawołanie, żeby tylko się z nim zobaczyć. Chcialabym też nagle zrobić się tak obojętna ale nie potrafię bo go Kocham. Mimow szystko wydaje mi się ,że jeżeli on też by mnie kochał to by się tak nie zachowywał.JAk gdzieś jadę na spotkanie z kumpelą lub po prostu połazić po sklepach to potrafi co chwila dzwonić co robie, a jak już wie że jestem w domu to olewka totalna.Jesteśmy razem7 lat i u mnie z uczuciami nic się nie zmieniało. Albo pop rostu boje się zostać sama, że już nikogo nie znajde i dlatego się tak kurczowao tego związku trzymam. Już sama nie wiem. W dodatku dla tego związku sracilam kontakt z kumpelami lub one też mają swoich facetów i nawet nie ma kogo się poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1234567
Ja mam taka samą sytuacje tylko, ze jestesmy razem prawie 4 lata. Tez czuje jakby mu na mnie nie zalezalo, bo raz jest czuly kochany a raz po prostu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wogóle nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Właściwie nasz jedyny kontakt to jest telefoniczny, bo jemu się nie chce do mnie przyjść choć ma 3 minuty drogi a znów jak jak przyjde to on po 5 minutach zasypia. I jak ja mam się czuć w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota
W waszym związku wieje nudą .Uczucie przerodziło się w rutynę ! Czas najwyższy aby z nim porozmawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghaiurghG
JESTEM PEWNA NA 100% ZE JESLI TROCHE ODPUSCISZ, WIEM ZE TAK TRUDNO JESLI SIE KOCHA ALE POSTARAJ SIE BYC OBOJETNA WLASNIE DLATEGO ZE GO KOCHASZ, ZNOW POSTARA SIE O CIEBIE WALCZYC, FACECI TO ZDOBYWCY, ON WIE ZE CIE JUZ MA I DLATEGO. SAMO TO ZE JAK PISZESZ WYDZWANIA KIEDY JESTES Z KIMS, ZALEZY MU. ODMOW KILKA RAZY SPOTKANIA, POWIEDZ ZE JESTES ZAJETA, ZE CZYTASZ KSIAZKE LUB OGLADASZ FILM. TO TRUDNE ALE DLA MILOSCI...DASZ RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli on sobie stwierdzi że mi już nie zależy i też sobie odpuści. Trudno mi bo wiem że czasem potrafi okazać uczucie a czasem jest beznadziejnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×