Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda_na_wysokich_obcasach

dziś będą moje zaręczyny !!!

Polecane posty

Gość jacek1982
moze idziecie do rodzicow zeby on z toba zerwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje
moje zaręczyny na święta będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja o swoich nic nie wiedzialam, tak moje serce mnie zaskoczylo,ze zrobilam "karpia" i nie wiedzialam co powiedziec ze szczescia :D Zycze powodzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyee
nie zesraj sie z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyee
yyyy na swieta zmarłych? urzadzacie zareczyny kolo cmentarnej krypty? blahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje
każdy normalny pomyślał o grudniowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje
my juz 4 lata razem, i tak sobie zaplanowalismy na święta :) najwyższa już pora chyba, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje
a ślub w 2010 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratulacje -- hehe to tak jak u mnie z tym,ze zareczyny odbyly sie w maju tego roku i za 24 dni minal nam 4 lata:D slub pewnie tez w 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję twojemu partnerowi a Tobie życzę spełnienia w miłości! Ech... Przypominam sobie swoje zaręczyny... Też doszło do nich 27 dnia miesiąca, ten miesiąc to był luty, 2006 roku... Mmmmmmmm... dotąd ze wzruszeniem wspominam tamte chwile. Życzę tobie żebyś też po latach chciała wracać do swojego dnia pamięcią a wspomnienia pozostały żywe, odświeżane na co dzień przez wspaniałego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też to był poniedziałek... zwolniłam się wcześniej z pracy gdy zobaczyłam przez okno narzeczonego z ogromnym bukietem róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje...
Gratulacje!!!!!!! :) ale nie ma to jak zareczyny z zaskoczenia !! :) ja takie mialam i byly najpiekniejsze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje...
a zareczyny oficjalne z rodzicami to juz inie taka romantyczna chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tamm zareczyny????:) Pewnie nie masz czasu heheheheh:] Dodam, iz jak tu pewne osoby pisaly iz z zaskoczenia zareczyny to jest TO COS to.....w sumie nie ma znaczenia...aby byly udane :] Moje i tak byly z zasoczenia hehe i byly cuuuuudne bo.........taka jelka nie wiadoma dla mnie...Kocham Cie R. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam ruda
czyzbys sie rozcarowala i nie bylo zareczyn? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani mam pierścień na palcu. Jest śliczny a Mój Ukochany... postarał się baaaaardzo! Rodzice byli zachwyceni. Aaaa co do zaskoczenia... miało tak być ale niestety moja choroba i okoliczności na to nei pozwoliły... i tak byłam zszokowana a niespodziankę jeszcze będzie miał czas żeby mi zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa jeszcze... Mój Ukochany był tak słodko zestresowany że cały się trząsł z nerwów :) ale już jestesmy narzeczeństwem... teraz się zacznie prawdziwwe życie... najbardziej przeraża mnie kredyt na budowę domu!!! Ceny sa koszmarnie wysokie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gratulacje i mam nadz,zwe szybko wyjdziesz z choroby:] Napisalas " ... teraz się zacznie prawdziwwe życie... " wydaje Ci sie tlyko tak:P Życie zmieni sie po slubie .... :) Jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×