Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiaciarka30

ile za dniówke?

Polecane posty

Gość kwiaciarka30

zaczynam prace w kwiaciarni mam podstawowe doświatczenie i moja szefowa zaproponowała mi 5 zł za godz. czyli 40zł dniówka na czysto czy to troche nie za mało? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarka30
pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfeat
Chyba mało. Ja teraz idę do pracy zapisywania ludzi na kurs - 110zł dniówka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarka30
miasto średnie ok 12000mieszkańców,ale jeśli brać pod uwage jakie wszystko jest drogie i że będe pracowała soboty i czasem niedziele to 1200zł na miesiąć to niewiele chyba,do teraz też tak miałam z tym że niepracowałam weekendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
ja tez dostawłam 1200zł na reke z pracujacymi wszystkimi sobotami..a do tego moja szefowa ciagle komentowąła ze nikomu tyle na nigdy nie płaciła co mi.. nie wpomninajac juz o tym ze musiałam nawet zaplacic za doniczki ktore dostalaam gratis od pana ktory je dostarczał do kwiaciarni..a ona kazała mi za nie zapłacic..wiec odeszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarka30
kurcze już niewiem co ci szefowie sobie myślą moim zdanied dniówka to minimum 50zł a soboty i niedziele 100%więcej ale czy jest ktos uczciwy kto tak płaci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
kochana za to co oni zarbiaja sami..to powinni płacic 100zł dnówki i tak ni8e zbiednieli by..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
moja szefowa srała kasa..dzieckiem zajmowała sie opiekunka,ja w kwiaciarni,maz soja firme prowadził.a ona jezdziła do fryzjera,na tipsiki i płakała ze czasu nie ma...szkoda gadac.. sama odkaładam kase i otwieramcos swojego..tylko zeby lepiej płacili bo nic nie uzbieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarka30
też myślę o swojej kwiaciarni ale to dopiero w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dikodem Nizma
Ja mam 270zl dniowke, 40 zl to prawie mam na godzine - praca 7 godz i 15 minut dziennie ... to tak na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×