Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aGnEsSs90

Gdzie znajdę taką torebkę?

Polecane posty

Gość zawsze marzylam byc 11111
poszukaj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagrzewalo sie w sensie ze
Na stadionie X-lecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapiczka
ładna , podobne są w diverse prawie identyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija79
w deichmanie są podobne,czarne ,czerwoni i białe małe.Czarne,czerwone,żółte,fioletowe większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija79
fioletowe te małe tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagabella
Do aGnEsSs90 tę pirwszą to zajrzyj na http://www.twojetorebki.pl/torebki/torebki-ze-sk-ry-eko-/model-48/nr-48-sk-ra-eko-fiolet/product_info.php/cPath/37_75/products_id/394 tylko kupuj na stronie producenta(zapłacisz mniej za przesyłkę)bo oni sie też wystawiają na allegro ale za przesylkę mocno zdzierają na a tą drugą na http://www.allegro.pl/item471281072_torebka_atmosphere_brazowa_czekoladowa_koktajlowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagabella
zapomniałam dodać ze torebki na stronie con star są w przyzwoitych cenach do 60 i dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagabella
dzięki!sama mam taką tylko w czarną i jest świetna i nie kosztowała nawet 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim zyczliwym za porady, ale moje pytanie brzmiało \"gdzie moge znależć taka torebke\" a nie \"czy jest ładna\", więc nie rozumiem pewnych komentarzy. Mi sie one podobaja i chciałabym je kupic a nie pytac sie innych ludzi co o nich sadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Te z Con Star juz kiedyś widziałam i przyznaje jest tam troche fajnych fasonów za niezłą cenę. Ale co zrobić, gdy zamarzyła mi się ta fioletowa ze zdjęcia :P Znalazłam strone Pakamery artystycznej,gdzie mogę zamówić taką samą, a nawet wprowadzić pewne zmiany, tylko cena już nie bedzie taka niska, niestety. Napisałam ponownie na forum, żeby dowiedzieć się czegoś o tej małej, złotej. Pech chce, że chciałabym identyczną, ale, gdzie taka znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×