Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

Misja wychowawcza kafeteri - zdajecie sobie sprawę z tego?

Polecane posty

Bo ja - ze wstydem przyznać muszę - aż do dzisiaj w ogóle o tym nie myślałam. A przecież mamy tu dwie nastolatki: Przerwę i Ponawiacza. Przerwa jest już właściwie dorosla, ale Ania ciągle jeszcze wychowuje się i chlonie jak gąbka nasze rozmowy. Zresztą jej równieśników i jeszcze mlodszych jest tu na pewno więcej, tylko nie są tak znani, jak ona. Apeluję więc o bardziej przemyślane i kulturalne wypowiedzi - po trochu wszyscy jesteśmy matkami i ojcami Dzieci Kafeterii, których symbolem jest nasza Ponawiacz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten trzeci zakochany
jesteśmy już sławni :) hee.. tyle pożytku z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. przerwa jest młódsza ode mnie rok, a ja tu właśnie tyle siędzę, może kilka mc więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMUCHAWCE LATAWCE
A DLA MNIE PRZERWA JEST DE-BEST SUPER WCZORAJ 30TYS RODZICA CHCIAŁA UKRAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością stwierdzam, że OZP i KNK jest na pewno znane dobrze :P Mam tylko nadzieję, że z teori narazie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria to taki wentyl bezpieczeństwa . pozwala dac upust wielu pragnieniom , wkurzeniom i frustracjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa - o tym mówię. Oczywiście najłatwiej zwalić wszystko na "niszowe forum internetowe dla debili" (cytat z opisu gg Ponawiacza, bardzo mnie ubawił:P), ale faktem jest, że jak ktoś ma problemy z samooceną, tak jak Ty, to tu raczej się z nich nie wyleczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaś adamek
tylko maciuś... a ja? ;( w curie też są inni ludzie prócz niego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
ja 18, po czesci nastolatka, po czesci dorosła.... Jestem wlasnie na etapie nabierania doswiadczenia w "pewnych" sprawach...i musze przyznać ze niektóre tematy na kafe bardzo mi pomogły nie tylko w kwestiach sexualnych, poradowych ale tak porpostu mogłam sie dowiedziec wiecej o uczuciach, o motywach facetów...itd.... Dziekuje wam kochane kobitki za to ze ten czas wkraczania w dorosłosc, kobiecosc, sexualnosc z moim chłopakiem w pewien sposób dziele z Wami i pomagacie mi:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............ponawiacz.
bartuś idź sie leczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
dzięki wam jestem juz po moim pierwszym analu :) dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............ponawiacz.
no własnie nie zapytał:O: a szkoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli ćwiczenia praktyczne. Mógłbym robić za manekin do OZP.. a do KNK.. coś by się wymyśliło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion pięćset sto dziewięćset
Davelight - nawet najlepsi kumle nie wiedza wszystkiego... wypacz stary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka_
po analu nie jestem i nie bede, oral to co innego:D Za podszywy tez dziekuje, mozna sie posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka_
ejj..kto mnie zaczernił?? chamstwo!!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebro pijawki
myrek a chcesz być manekinem biernym czy czynnym? co ci się marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.000.500.190 00
ide aniulko:* będe jutro czekać na ciebie wieczorem, rogowski też a adamkowi przekaże to konferencje na kafeteri zrobimy....pamiętaj ze jest nas wielu... :) acha... i na łacine nie ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............ponawiacz.
ej ktoś ty jest?????????????? obawiam sie o swoje bezpieczeństwo jak was wielu jest:O A i żeby nie było ze nie ostrzegałam Kafe wciąga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastolatka to ja juz dawno nie jestem żem juz stara dupa jest ,koncz w tym miechu 21 lat 😭 , na kafe siedze od 2 lat z przerwa i przyznam ze przeklinam ten dzien w ktorym odkrylam kafe 😭. Owszem mozna spotkac kilku fajnych ludzi i poklikac sensownie ale to nie zmienia faktu ze psyche mam zjechana tj juz od dziecka mialam ale tutaj mi sie poglebilo :O no i jakby nie bylo dowiedzialam sie o sobie kilku ciekawych rzeczy np: mexiara obciagara lachociąg dupodajka znalzlam sie na liscie kafeteryjnych dziwek histeryczka zdezorganizowana emocjonalnie i wiele wiele jesce innych aczkolwiek pozytywne opnie tez sie zdazaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx w obciągu jesteś dobra
więc nie narzekaj, jesteś w czołówce kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×