Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęcia co

Powiedzcie mi co włożyć do kryształowej małej wazy dla ozdoby

Polecane posty

Gość nie mam pojęcia co

Mam po babci kilka ładnych kryształowych ozdobnych waz i pomyślałam,że ładnie taka wyglądałaby na szafce,bo mam pustą.Ale nie wiem co tam włozyć,suszone kwiatki juz mam na 2 półkach i ładnie to wygląda,ale strasznie się kurzy :O Co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek z opola
ja nie lubie takich rzeczy co kurz zbieraja i maja ponoc ladnie wygladac...ksiazki lepiej ustaw na tych szafkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo swieze kwiaty ciete
albo kwiaty doniczkowe, moze byc ciekawie ( tylko zabezpiecz doniczke zeby nie cieklo na krysztal ( np niewidocznie workiem plastikowym). Moga lezec w tym owoce, ciasteczka. Byle nie sztuczne kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wspomnień ktore znam
a może mini skalniaczek z kaktusami? Musiałabyś tylko jakiś wkład na kaktusy wykombinować tzn jakąś miseczkę w środek dookoła miseczki wysypać żwirek, na górze żwirek i kamyczki do akwarium, jakieś mini skałki. Można podlewać, kwiatki nie umrą a z zewnątrz nie będzie widać zakopanej w piasku ozdobnym miski (czy innego pojemnika)z kaktusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Do takiej szklanej kuli wkladam zawsze lamete, ze dwie szyszki, galazke swierkowa i jakiegos mikolajka lub co tam, jeszcze wynajde. Mam wtedy super ozdobe bozonarodzeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestes ubezpieczona
kup rozne rodzaje kawy w ziarnach. np. 3. na dol jasniejsza a pozniej te bardziej podpalane. wsadz swieczke ladna i bedzie ladnny zapach kawy w domu. jesli ktos lubi oczywiscie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do moich krysztalowych
miseczek wkladam kamyki i zalewam woda. Ladnie to wyglada i nawilza powietrze wokol kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia co
Ksiazki odpadaja,bo to nie jest półka,tylko szafka.Pomysł ze skalniakiem dobry,tylko nie wiem czy umiałabym to zrobic i czy to da sie zainstalować w mojej wazie.Mam albo spore ale płytkie,albo okrągłe,głębokie lecz małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wspomnień ktore znam
http://dom.gazeta.pl/ogrody/51,72156,4395966.html?i=6 Powidzmy, ze chodzi mi o podobny efekt z tym, ze zamiast tych wszystkich roślinek kaktusy (mogą być w tych doniczkach malutkich w jakich się je kupuje). Wstawiasz takie doniczki do tego naczynia obsypujesz je piaskiem- w sklepach zoologicznych można kupić ładny piasek w wielu kolorach. Na to dajesz skałki i kamyki- mogą też być takie do akwarium albo zwykłe, ładne z piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.goliasz
super pomysł z tymi kamykmai zalanymi woda , sama mam kilka takich kryształow i stoja puste, napisz czy kupiłas jakieś specjalne kamyki czy byle co znalezione na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia co
Te linki nie działają Właśnie mi też przydałyby sie jakieś ładne kamyki,ale takich chyba nie da sie znaleźć tylko trzeba kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linki dzialaja
ale na kafeterii czesto dzieli linki na dwie czesci Trzeba skopiowac, usunac spacje i wtedy zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×