Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inna18

zmuszł mnie moj chlopak do zrobienia loda...

Polecane posty

Gość beczka smiechu
łał a jak ci lize cipke to ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka smiechu
jestes w takim razie oziebła, współczuje typowi jak sie z toba chajtnie, czeka go sex w jednej pozycji bez lodow i zabaw analnych. musisz poszukac se partnera na zlotach katolickich typu oaza. sex podstawa zwiazku, nie dostanie go u ciebie poszuka gdzieindziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze on nawte nie zwraca uwagi na inne... idziemy ulica a on nidy nie spojzał sie na inna.. jesli tak mnie kocha to dlaczego mnie tak szkrzywdził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gadasz... to mam sie zmuszac zeby go zaspokoic??? uwazam ze to jest najgorsze co moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka smiechu
chłopak chciał dobrze a ty uwazasz ze to krzywda, czemu sie nie przełamieszi mu nie zacznies ciagnac, sama napisałas ze jestes zamłoda ze po slubie, czemu nie teraz ?? z sexem nie czekałas do slubu a oralem poczekasz bedz konsekwetna powiedizalas a powiedz b zacznij bawic sie sexem bo zrobi sie nudny i monotonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo dobrze chciał tylko szkoda ze tylko dla siebie. uwazasz ze zmuszanie dziewcyzny do ztrobienia laski i to siła jest ok?? zwłaszcza ze duzo razy o tym gadalismy i on nie nalegal tylko pwoedział ze ok. uwazam ze wszytko w swoim czasie a dla mnei to za czesnie było tak trudno rto zrozumiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam taty.... i mam nie jeden orgazm podczas seksu ale ten seks jest tak z raz na miesiac b o on nawet czesciej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogóle to
Niepotrzebnie zabrałaś się za seks z gówniarzem. Oboje nie dojrzeliście do seksu a już chłopak 18 lat to całkiem pstro w głowie. Więc się nie dziw że jak się napalił za mocno to stracił hamulce. Trzeba sobie było znaleźć nieco starszego albo w ogóle zaczekać z seksem i by nie było dramatów. Widać że nie każdy pełnoletni jest dorosłu i dojrzały/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie siłą... bylo super miło swiece i te sprawy... no i tam całowalismy sie i wogole zabawa była no i mi juz to wystarcxzyło chociaz nei uprawalismy seksu, no ja jak lezalana nim i sie całowalismy on siła wzioł moja głowe chci sie wyrywaam i móiłam ze nie, miała go w ustach ale odrazu sie wyrwałam no i dalej to awantura placz i zerwałam ale nie na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlaczego tak późno wyszlo ze on jest jeszcze niedojżały... naprawde nigdy w zyciu bym nie podejzewała ze on do czegos takeigo by był zdolny,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fajne.... zreszta tu nie chodzi o strone gfizyczna tylko psychiczna.... sam fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
zrobiłaś pod przymusem coś czego nie chciałaś to po prostu gwałt... jesteś z gwałcicielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym.... tylko o to jest pytanie czy on naprawde załuje tego co zrobił i sie zmenił czy uciekac od niego... bo jednak naprawde cos do niego czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery na maxa
nie wiem sam dlamnie jestes zajebista kandydatka na kłode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to i czytam, i zaraz się pożygam. Tak jest, jak dzieciaki biorą się do seksu. Po co? Bo koleżanka juz to robiła? To najwyższy poziom głupoty!!! Dorośnijcie, zanim zabierzecie się za seks, bo potem macie dylematy, które Was przerastają, chociaż są dość śmieszne. Pewnie, że nie powinien Cię zmuszać, ale Twoje podejście z czekaniem na oral do ślubu, to jakaś paranoja. Staram się ustalić, co z Tobą jest nie tak i nie wiem. Nikt z nas pewnie na tym forum nie ma takiej wiedzy, ale to bez znaczenia. Oboje jesteście za młodzi i nie rozpatruj tego więcej, bo dołujesz się, a to się już nie odstanie. Seks oralny w dzisiejszych czasach jest normalny i dawniej też był, chociaż mniej się o tym mówiło. Szkoda, że zaczęłaś z tym swoim :dowodem miłości", bo od tego zaczęły się Twoje kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24hours
masz zero szacunku do siebie, skoro facet sila zmusil cie do zrobienia loda, a ty z nim w ogole rozmwiasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sorry ale ja nie kapuje.. przeciez wiaodmo ze seks jest z miłosci... no chyba ze ja jakas zacofana jestem.... to normalne chyba ze dziewczyna ofiarowywujaca chłopakowi swoje dziewictwo pokazuje mu jak go kocha. ja nie mówie ze w taki sposób si eokazuje miłosc czy cos tylko to jest tez jeden z dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek a mój wpis usunęłeś w tym temacie!!!!! Czy skrzywdziłam Ciętym że napisałam,że Ty taki na codzień inteligent,zajechałeśtu taką odpowiedzią że ze śmiechu oparskałam monitor??? Hehehehe :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde.... napisałam tutaj zeby ktos mi pomógł... a Wy ciagle tylko jeździcie po mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwijznim
zerwij z nim nie jest Ciebie wart w ogole wiesz dla facetow istnieje i milosc i seks nie ma dla nich czegos takiego jak seks z milosci niestety moze dla nie ktorych . szkoda ze nie bylas konsekwentna od razu ale rozumiem milosc tylko dojdzie drugi raz do takiej sytuacji podobnej i zle wspomnienia powroca a faceci niestety dla Ciebie lubia taki seks i doslownie nie moga bez niego zyc nie mowie ze wszyscy ale chyba wiekszosc mam nadzieje ze z nim wkoncu zerwiesz i znajdziesz sobie kogos kto jest Ciebie wart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele rzeczy potrafie zrozumieć...To że np macie ochote kochac sie ostrzej i sama chcesz aby dawał ci klapsy lub mocniej cie posuwał...ale nie rozumie jak można być takim gnojkiem i na sile pakować dziewczynie fujare do ust... powinnas go olac,Facet który raz Cię tak potraktowal,bedzie to robił częściej.Jeśli lubi tegi typu zachowania,niech sobie znajdzie taka babkę,która bedzie mógł traktować jak szmate.A Ty nie daj się poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticzer
czytajac to co napisalas i to co inni odpisywali stwierdzam ze to jest nienormalne ale z twojej strony a inni pisza dla jaj. po pierwsze ludzie rozmawiaja ze swoimi najblizszymi przyjaciolmi na takie tematy. oczywiscie niepowinien o tym opowiadac gdyby wczesniej wiedzial ze sobie tego niezyczysz. co nie zakazane to dozwolone. zwracaj uwage ze sama piszesz o tym na forum pomimo ze anonimowo to chlopak napewn by sie zle z tym poczul. jesli chodzi oto ze zrobil cos na sile to zastanow sie co znaczy na sile.. czy zlapal cie za wlosy i wepchnol ci go czy zmuszal cie namowami i naleganiem. tu bedzie wiadomo jakim szacunkiem cie darzy. a jak kto czegos bardzo chce to prsi czasiem jak dziecko. i jeszcze jedno jesli pozwalasz sobie zrobic to samo to licz sie z tym ze ktos to robi dla ciebie i moze sie zle poczuc z tym e pomimo wlasnych staran on sam zostal oszukany i ze niewarto sie bylo starac. zastanow sie czy skoro on postaral sie ciebie zaspokoic tak jak to opisalas czy ty niepowinnas tez sie dla niego postarac. zwlaszcza jesli on cie zadowolil w podobny sposob. czlowiek ma jedno zycie i jesli on lubi jak kobieta robi mu loda to czy ma pogodzic sie z tym ze w swoim zyciu juz tego nie zazna czy bedzie potrzebowal znajdowac sobie to czego ty mu nie dasz na boku ? (korona ci z glowy niespadnie pozatym jak sie kocha to sie niebrzydzi czlowiek zrobic partnerowi cos tak normalnego jak milosc francuska) zgadzam sie z pierwsza odpowiedzia ze powinnas go zostawic ale wlasnie po to aby on znalazl sobie kogs normalnego a nie tracil czas na ciebie. kolejna odpowiedz to kompletna poraszka - niezdradzaj faceta na boku bo wyjdziesz na dziwke a uz jest ich zbyt wiele bo tylko co 20 kobieta na tym swiecie niejest dziwka. w dzisiejszych czasach niejest latwo znalesc prawdziwe wartosci a wiele ludzi niezdaje sobie z tego sprawy bo moze tego niedoswiadczyli czego gratuluje i zycze. moja rada - zastanow sie jak to naprawde wygladalo . co on czul itd. moze sprawdz jak to jest powoli sama z wlasnej woli a jesli bedziesz wiedziala ze togo niechcesz to wtedy powinnas go najpierw zostawic aby znalazl sobie kogos kto bedzie mu dawal z zycia tyle ile zycie nam daje i przy okazji ty sama moze znajdziesz sobie kogos kto w co watpie niebedzie lubil jak kobieta bierze mu do ust. postaw sie w odwrotnej sytuacji bo sama to napewno lubisz jak wszystkie kobiety. ale jesli jednak wykazal sie agresja i brakiem szacunku to powinnas wiedziec za potem w zyciu zawsze jest min.te 7 razy gorzej. to mogla byc oznaka agresji i sklonnosci sadystyczne ktore sie poglebia a nawet mogo znalesc ukojenie w znecaniu sie nad dziecmi . nierobmy innym tego co nam niemile. wynagradzajmy innym dobro i starania jakimi jestesmy obdarowywani. wszystko ma swoj nawet odlegly poczatek ktory narasta i zapetla sie . W ZWIAZKU WSZYSTKO ZALEZY OD KOBIETY !!! od tego jaka jest jak sie zachowuje od jej dobroci madrosci i inteigecji. wzloty i upadki . czlowiek jest tylko czlowiekiem . sztuka podejscia i zycia zrozumienia czlowieka partnerstwa i przedewszystkim sztuka ustepowania i dstosowania sie do potrzeb partnera nawet jesli to potrzeba wyrzszosci, oczywiscie jesli cos nam nieodpowiada to niezmuszamy sie do niczego i szukamy dalej (pozostaje jednak tolerancja wszystko z czasem zaczyna byc normalne) . powinniscmy tez dzielic sie wszystkim z partnerem aby on sie niedomyslal bo nikt nieczyta w myslach a same gesty moga byc niepoprawnie odczytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticzer
aha i fakt ze macie po 18 lat to juz pomijam ze wasz zwiazek to tylko zabawa i nawet niemysl o czymkolwiek innym !!! wiec jesli niebawisz sie dobrze to trzymaj sie zasady i zarwij z nim znajdz sobie leprzego i tak dalej i tak dalej az trafisz na odpowiedniego z ktorym bedziesz mogla myslec o zyciu. narazie niemasz problemow i dopiero uczysz sie . oraz poznajesz facetow i ludzi . potrzebujesz sie przejechac i posmakowac wszystkiego byle nie ze zbyt wielu beczek ze tak powiem bo potem cieszko ci bedzie i niebedziesz po pierwsze stala w uczuciach i bedziesz zbyt wybredna co wchodzi w krew. fakt ze on tez ma 18 lat swiadczy ze spotyasz sie z dzieckiem bo rowny wiek faceta do twojego wieku to 21lat to kolejny powod na niebycie z nim i pewnik ze szkoda marnowac czasu skoro napewno sie rozstaniecie. ale do ciebie zalezy ile czasu przy nim stracisz i ile stracisz doswiadczenia ktory mogla bys nabyc przy zdrowszym podejsciu ktory ci przedstawilm. powiedz jeszcze ze jestes od niego wyzsza o glowe to bedzie ubaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwa....
" ale widze ze chyba nie ma normalnych chłopaków kazdy jest cholernym egoistą, mysli tylko o tym abby jemyu było dobrze... nie licza sie uczucia innej osoby. traktuja kobiety przedmiotowo..." oj tu masz absolutną rację, ale akurat z tymi lodami to trochę etykietkę doklejasz. to nie jest tak, że to jakaś usługa, wymus czy coś. seks uprawiasz i jakoś nie traktujesz tego jak usługiwanie. ja zawsze miałam sentyment do lodzików, bo kojarzy mi się to z robieniem przyjemności komuś. właśnie - ROBIENIEM, a nie, że "masz, bierz sobie, a jak skończysz to mnie wytrzyj". to podobne jak pocałunek francuski. fajnie jest polubić lody - i nikt Ci nie każe ich robić na jego zawołanie. tym lepiej, bo wtedy możesz go powkurwiać świadomością, że możesz a nie zrobisz! :-] (faceci to takie żałosne istotki, wyobraź sobie, że dlaniego to armageddon 2012 bedzie i pewnie założy odpowiedni topic na kafe. hahaha) serio Ci mówie z tymi lodami - masz jakieś fałszywe, głupie i niezgodne z prawdą skojarzenia. Popatrz sobie jak panowie to robią ;-] Mnie to zachęciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwa....
ech a w ogóle ticzer to przez ciebie się udzieliłam w wątku, który ktoś założył 2 lata temu i pewnie juz nieaktualne wszystko. teraz zauważyłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×