Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

W Afganistanie strącono amerykański helikopter.

Polecane posty

Afgańscy rebelianci zestrzelili w prowincji Wardak amerykański helikopter. Nie zginął nikt z dziesięcioosobowej załogi - twierdzą przedstawiciele amerykańskiej armii. Załoga helikoptera, która została zmuszona do wylądowania po wymianie ognia z rebeliantami w sąsiadującej z Kabulem prowincji została już uratowana. Żołnierze są w trakcie odzyskiwania wraku samolotu - oświadczył rzecznik armii. - Załoga helikoptera uczestniczyła w wymianie ognia z wrogiem zanim uszkodzenia zmusiły ją do wylądowania - powiedział rzecznik. Według lokalnych władz w walce zginęło co najmniej czterech bojowników. W ciągu ostatnich dwóch lat w prowincji Wardak rośnie aktywność rebeliantów. Główna prowadząca przez nią droga jest uważana za niezwykle niebezpieczną, zwłaszcza w nocy. Z Onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nikogo nie bzyknęli. Ale niewiele brakowało i maszyna mogła by ulec katastrofie. Uszkodzenia były na tyle poważne że kontynuowanie lotu było technicznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ten tankowiec wytrzymał. To duża jednostka. A podobne sztormy czasami przechodzą też nad moim blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnij że Chinook, tego bydlaka się nie da zestrzelić, a poza tym teraz sa one już dość rzadko używane prędzej blachawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Florek ale seks na takim tankowcu w taką wietrzną pogode to jest dopiero to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek tego jeszcze nie próbowałam :classic_cool: szkoda ze nie mam wejscia na takie "super jednostki" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×