Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bianca przez c

Napiszcie jakie dzisiaj w/g was są opłacalne zawody

Polecane posty

Gość bianca przez c
Sunset , ja kumam tylko tyle,że ludzie bez względu na wykształcenie(co jest śmieszne) potrafią zarabiać kokosy.Swojemu mężowi mówię ,że powinien komuś innemu powiedzieć "tak"na ślubnym kobiercu,bo wiele rzeczy jak to nazwałeś "kumam",aż za dużo.Myślę ,więc jestem -znasz to powiedzenie?Moim błędem jest to,że myślę,a teraz nie czasy dla myślących.Osobiście uważam ,że obecne pokolenie jest trochę głupiutkie nie ma wzorców do naśladowania i nie wie czym się kierować w życiu.Dzisiaj liczy się tylko pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w czym problem ? jak się liczy tylko pieniądz to są tez osoby które zarabiają kokosy - zreszta dobrze o tym wiesz.... Dostałas kilka przykładów gdzie zarabia sie więcej, to pisze3sz o głupocie pokolenia.. Jaki jest cel Twojej rozmowy w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że najlepiej zostać posłem!!! albo prezydentem miasta!!! albo dyrektorem placówki państwowej!!! albo..........................zostać Jolą Rutowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca przez c
Już dawno wiadomo,że polityka jest najbardziej opłacalną dziedziną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek102
moim zdaniem najbardziej sie oplaca zostac notariuszem...wg mnie polityka jest dla debilow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uio
y8iou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka sobie myśli że
kierownicy różnego rodzaju mają od 2,5 tys w górę. moj znajomy jest kierownikiem magazynu, gdzie ma tylko 2 osoby pod soba i ma 3400zł, ma wykształcenie policealne. nie wspominam juz o farmaceutach.moja sąsiadka ciągle się chwali, że ma od 5=6 tys brutto. a jej kierownik apteki 8 tys brutto. z kolei kuzyn mojego męza jest kierowcą na stałych zleceniach, wierze mu gdy mówi, ze zarabia powyżej 5 tys na czysto, bo widze jak żyją. zona nigdy nie pracowała, a w wieku ok 30 lat mają piękny nowy dom, 2 dzieci w wieku szkolnym, wakacje zagraniczne, więc już chyba nie muszę dodawać, że nie sposób mu nie wierzyć ;P a kierowcy tirów? a doradcy finansowi lub agenci nieruchomości? a kierownicy sklepu? a księgowi? myślę, że sporo osób zarabia spokojnie 3 tys netto. i nie muszą być inżynierami. zależy gdzie się komu uda zahaczyć - ot wszystko. jeden doradca finansowy ma podstawy 1300netto, a inny 2300netto. firma firmie nie równa... ja niestety jestem tylko konsultantem w małej firmie, więc gora 2 tys wyciągam na czysto, mimo że mam studia :-(, jednak znam sporo osób, które te 3 tys zarabiają spokojnie i to bez wykształcenia wyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjytjytjyj
czy zawod technik farmaceuta jest opłacalny??-nie zdawalam matury z chemi ale teraz stwierdzilam ze interesuje mnie ten zawod co myslicie??g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robole albo kierowcy
to najlepsze zawody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynda27
meskie zawody: w budownictwie, kierowca tira. a tak ogolnie to chyba tylko lekarz- bo on prace zawsze znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunsetSuit
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×