Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmiczak

Co na poprawę humoru?

Polecane posty

Zimno i pada, i zimno, i pada... :( Smutno mi, buuu Misiek wyjechał i nie mam się do kogo przytulić:( Jak sobie poprawić humor, help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To potrafi wyjaśnić tylko kobieta ;-) - Wyraz twarzy kota. - Co tak ważnego jest w czekoladkach. - Potrzebę posiadania jednakowych butów w różnych kolorach. - Wyszczuplające ubrania. - Wybieranie się na wycieczkę samochodową bez próby osiągania rekordu szybkości. - Różnicę między ecrie, beżowym i kremowo-białym. - Podcinanie włosów żeby urosły. - Podkręcanie rzęs. - Niedokładność każdej wagi osobowej kiedykolwiek powstałej. - Inną kobietę... - Jak to możliwe, że moczenie skóry powoduje jej wysuszenie - Potrzebę posiadania na koncie permanentnego debetu. - Mówienie przez 3 godziny bez powiedzenia o czym mówią. - Potrafią wyjaśnić \"dlaczego nie jeść pomadki choć jest o smaku owocowym\". - Potrafią wyjaśnić \"O co chodzi w M jak Miłość \". - Dlaczego na łazienkę trzeba wydać 10 tys. PLN jak wystarczy 3800zl (o kuchni nie wspominając). - Dlaczego Twoje rachunki (chodzi o faceta) za telefon komórkowy wynoszą aż 150 zł/miesiąc a moje (kobieta) tylko 300. - Różnicę pomiędzy piekielnymi ustrojstwami - \"wkładka higieniczna - podpaska \". - Różnicę pomiędzy jej wypadem z koleżankami, a twoim z kolegami. - Tylko kobieta zna różnicę między podkładem i fluidem i wie po co pod to wszystko kłaść jeszcze bazę rozświetlającą... - Wyjaśnią dlaczego naprawdę nie chcesz iść z kumplami na piwo. - Tylko kobieta potrafi Ci wyjaśnić, że jedziesz za szybko nawet jeśli nie odpaliłeś jeszcze auta. - Dlaczego śmieci trzeba wyrzucać codziennie, a nie raz w tygodniu jak już się zapełni nimi wszystkie miejsca koło kosza... - Dlaczego nakarmienie zwierzyńca i posprzątanie w domu jest ważniejsze od sprawdzenia maili jakie przyszły do nas w nocy. - Dlaczego zmywa się zaraz po posiłku a nie tuż przed. - Dlaczego deska sedesowa MUSI być opuszczona. - Dlaczego \"zaraz\" jest pierwszym krokiem do awantury. - Dlaczego sztućce muszą kolorystycznie pasować do zasłon? - Dlaczego Karmi jest smaczne? - Dlaczego do toalety w knajpie trzeba chodzić z koleżanką? - Dlaczego masz nie pić tego trzeciego piwa? - Czym różnią się dwie identyczne bluzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak, Kochani, plan jest następujący - 2-lampki wina i tabliczka czekolady - tylko mi nie mówcie, że będę gruba i pijana - będę przyjemnie okrągła i w szampańskim humorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czekolady jedzonej z
umiarem nie utyjesz;)Musialabys jej jesć kilka tabliczek dziennie aby przytyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×