Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grymas fddsf

znalazłam prace!!!

Polecane posty

Gość drzazga...
dobranoc ;) daj jutro znac, czy sie obudzilas i jak funkcjonowalas przez caly dzien moze sie zdecyduje podjac swoja prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski wodewil
lepsza kasa niz telemarketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski wodewil
praca ciezka ale kasa pewniejsza a w telemarketingu złote góry obiecuja a potem kasy nima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
jestm!;) ciezko było wstać oo 4.00 bo nie mogłam zasnac do 23.00 sie przekrecałam na wyrze.. potem od autobusu truchtem i w 15 min byłam..czyli za 5 szósta.. wpadam pod ta hurtownie a tam pustka..wiec czekam.wszyscy zaczeli sie zschodzic okołol 5 po 6.00 ;))) wiec zaczełam do 7.00 to tak naprawde wszyscy kawka,herbatka.potem stałam i patrzyłam jak sie towar przyjmuje.całe kartony,palety albo pojedyncze szt.potem juz sama wszystko skanowałam lub wbijałam;) ciezko bo na nogach cały czas..i zginac sie do takiego wielkiego wózka trzeba po towar ciagle..ale ludzie super,atmosfera tez.. i za 10 ,16.00 juz skonczylismy;) czyli nie bło zle;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga...
A w ciagu dnia nie czulas sie senna? I jak myslisz, ze dasz rade tak pracowac dluzszy czas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska-grymas
mam nadzieje ze dam rade.senna nie byłam ale to dlatego ze nie wiedizałam w co ręce włożyć..tak 10 godz a o co chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska-grymas
za te 1700 mogei 10 pracowac..a jeszcze bardziej mopbilizuja mnie te 2 tys po 3 miechach;)) ide spac dobranoc!! aha i jak ktos chce to jest jesscze miejsce dla magazyniera tutaj gdzie pracuje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze powodzenia i wytrwalosci , 2000 to by bylo niezłe za ciezka prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia przyzwyczajenia
ja myślę, że praca o tak wczesnej porze to kwestia przyzwyczajenia.. rok temu w wakacje byłam w UK i też wstawałam o 4 czasami 4:30 i dało się przyzwyczaić teraz pracuje na 8 to wstaję o 6:30 także spokojnie się wysypiam, ale myślę że gdybym musiała to wstawałbym i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga...
A pracujesz w swoim miescie, czy dojezdzasz do innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozazdroscic pracy
ja juz od 3 miesiecy szukam pracy i nic.. powoli sie załamuje. nic mi sie w domu nie chce czasami nawet nie mam ochoty wstac z łozka;// wiec bardzo zazdroszcze pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska-grymas
hej to ja ..nie martwcie sie wszyscy szukajacy znajdizecie prace ,ja tez myslalalam ze juzn ie znajde..ale udało sie..dzisiaj zzaczelismy własciwie od 8.00 prace!!!dwie godziuny rano sniedanie,pogaduchy,itp!! ale nogi bolą;( ide spac dobranoć;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zły skur....
Podziwiam i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska-grymas
hej hej jak tsam poszukiwania pracy? ja znowu nie moge zasnac.dostałam w piatek pierwsza kase;P i jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska-grymas
to super.ja jutro juz tydzien w pracy powoli sie przyzwyczajam,ekipa super to dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rriti
i jak Ci grymas idzie w tej pracy? Jak z rannym wstawianiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×