Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lasencja z klasom

W dzisiejszych czasach faceci za malo zarabiaja

Polecane posty

Gość Lasencja z klasom

Dzis many z klasa powinien a wlasciwie musi (jesli chce kociaka a nie kaszalota :p) utrzymac dom na wysokim poziomie. Jego kobiecie nie ma prawa nic brakowac a to co chce kupic to powinno go na to stac. Wycieczki zagraniczne, restauracje to norma;-) A jak to wyglada? Many zarabia marne 3000 i startuje do atrakcyjnych kociakow:-S Za wysokie progi panowie nieudacznicy:-P zacznijcie mierzyc sily na zamiary bo osmieszacie síe:-S:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapracujacaaaaaaaaa
a ja zarabiam ponad 10,000zl miesiecznie :) i facet mi nie potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencjo jak facet ma kasę i ma ochotę na kociaka to jeśli ma olej w głowie to raczej zaprosi sobie na każdy weekend ekskluzywną koorwę niż będzie ładował na dłuższą metę kasę w jednego durnowatego kociaka:P:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
Lasencja z klasom - chyba pierwsza podstawówki skończona zaocznie. KLASĄ sie pisze bezmózgie stworzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodrigo walikoń
hahahah ty tępa szmulo, myślisz że facet z klasą poleci na taką głupią k u r w ę jak ty i tobie podobne?? Jedynie równie ograniczeni umysłowo imbecyle w BMW polecą na twój zjarany na solarium zad - ogarnij to - nie masz najmniejszego pojęcia co to znaczy klasa a o facetach z klasą możesz poczytać jedynie bo w rzeczywistości masz na nich zero szans! Ogarnij to blacharo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa,:-) dlaczego faceci lataja za kobietami nie dla nich, czy w nie widzicie ze jestescie paszczaki jakich malo,i tylko kasa mozecie fajnej lasce za imponowac,ale ta fajna woli fajnego z kasa, a nie paszczaka z kasa, PANOWIE NA ZIEMIE !!! NIE DLA PASA KIELBASA!!!PASZCZAKI DO KASZALOTOW;OK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki placek
ku r.wa co za wywłoka takiej tepej krowie to szkoda nawet spusta do paszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne topic założył pryszczaty nastolatek, który zawiódł się na ładnej dziewczynie i w ten sposób chce rozreklamować, że ładne kobiety to kurewki. gratuluję pomysłu, jak człowiek mądry to wie, że głowa nie tylko do noszenia czapki służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianka33 PANOWIE NA ZIEMIE !!! NIE DLA PASA KIELBASA!!!PASZCZAKI DO KASZALOTOW;OK hym;) Tu sie koleżanka ładnie zaprezentowała;))))Metafora powala na ziemie;) ja pierdole co za bezmózgie Yeti....;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażaj Yeti :D:D:D:D:D Ten się nawet zobaczyć nie pozwolił,a autorka cały swój "intelekt" na stół wywaliła:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, pomijając fakt, że temat rozpoczął cierpiący facet, jak dla mnie niech faceci z kasą - czy to przystojni, czy to brzydcy - biorą sobie takie głupie pindy. Jak kobieta ma charakter i trochę godności, to sama stara się zapewnić sobie jakiś poziom, a nie czerpać od faceta ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Nie obrażaj Yeti Ten się nawet zobaczyć nie pozwolił,a autorka cały swój "intelekt" na stół wywaliła Tu sie musze zgodzic..z błyskotliwym sprostowaniem;)W przypływie emocji zapomniałem o faktach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko to weź sie sama za zarabianie pieniędzy. Stereotyp, że to facet powinien utrzymywać kobietę już dawno się skończył. Skończ porządne studia, zrób dr, startuj gdzieś do ministerstwa i będziesz tłumaczyć wszystkim co i jak:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igła25 autorko to weź sie sama za zarabianie pieniędzy. Stereotyp, że to facet powinien utrzymywać kobietę już dawno się skończył. Skończ porządne studia, zrób dr, startuj gdzieś do ministerstwa i będziesz tłumaczyć wszystkim co i jak Jestem zbudowany:) i pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wątpię ,że autorka skończy chociaż gimnazjum :D:D:D:D:D:D:D:D No ale dresiarzy z klasom w BMW nie brakuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D więc zawsze w niej zabawką znajdą,zużyją i kupią nową :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre komentarze
sa chamskie. Skąd wiesz jaki kto jest? Mój mąż zarabia mniej ode mnie i jakoś nie wyrzucam mu tego. Potrafimy się utrzymać i nie żyjemy w biedzie. Przecież wiadomo że w dzisiejszych czasach, pomimo najlepszych chęci, studiów ciężko czasem o jakąś super płatną pracę bo w lepszych firmach często szef na dobrym stanowisku sadza swojego znajomka:-O Mam już trochę lat i trochę przeżyliśmy wspólnie, trochę wiemy jakie czasem wszystko jest niesprawiedliwe...zresztą szkoda tłumaczyć. Temat założony to czysta prowokacja żeby wzburzyć i wywołac pyskówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Ja wątpię ,że autorka skończy chociaż gimnazjum No ale dresiarzy z klasom w BMW nie brakuje więc zawsze w niej zabawką znajdą,zużyją i kupią nową A mi sie wydaje ze autorka wlasnie skonczyła informatyke i na przerwie z "psiapsiółkami" dostaje orgazmu jakie to z nich "krejzolki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam we śnie
Ja uważam, że WSZYSCY w dzisiejszych czasach za mało zarabiają :P Bez agresji i wulgaryzmow, Panowie. Trzymajcie gardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam we śnie Ja uważam, że WSZYSCY w dzisiejszych czasach za mało zarabiają Hym ....Balcerowicz musi odejść:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem Aaaaa to do autorki bylo o tej poprawie humoru.Sie wkradlo lekkie nieporozumienie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy nikogo nie dziwi ze autor sie nie wypowiedzial pod topic\'iem\" moze \"lasenjca z klasom trawi nasze wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×