Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjklaaa

Szukam znajomych na nasza-klase

Polecane posty

Gość hjklaaa

Tak tylko zeby bylo ich wiecej, bo jest ich malo, na razie 72. A chcialabym zrobic wrazenie na pewnym facecie :D Mam 17 lat jak cos i czy ktos by chcial abym go zaprosila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nie wiem czy do konca to prowokacja...znam takich ludzi ,ktorzy zbieraja znajomych na NK...tzw. KOLEKCJONERZY :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zal takich osob.......im pewnie samych siebie tez zal albo boja sie badz nie potrafia glosno tego powiedziec :P Ich sprawa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaden opies
na Zyciu uczuciowym?Może profile fikcyjne sobie pościągaj. Albo zapraszaj takie osoby, które maj a 1200znajomych to cie przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze autorka o ile to nie jakis sfrustrowany gimnazjalista wypowie sie w tej kwesti? co jej da np 400 znajomych na jej koncie? jak zaimponuje tym pewnemu kolesiowi...ja rozumie ze 17 lat to młody wiek ale za cholere nie moge zrozumiec co jest takiego ciekawego i podniecajacego w posiadaniu duzej liczby znajomych na nk? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża liczba znajomych oznacza że jest się lubianym. Reklamy Mamby: "Mam i ja!". Dzieci tak działają, niektórzy dorośli tez. Skoro wszyscy mają tę dziewczynę w znajomych to będę miał i ja, a skoro ona ma tylu znajomych to musi być lubiana. ale się wczułam, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz - ehehe no widzisz....czlowiek cale zycie sie uczy ;);) Ciao....do jutra :] Milego wieczoru zycze i erotic snow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co wieź
ja jeste na nk, ale ani nie przyjmuję, ani też nie wysyłam zaproszeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak mam 190
to juz obciach :))) ? a swoja droga mam tylko tych co znam, fakt pary znam mniej ale skoro zaprosili a sie znamy jakos tam to glupio odrzucic... i nie mam 17 lat a jakie wrazeni eobi liczba znajomych na facecie? bo nei mam pojecia? moj facet nei wie ile ja mam a ja nie mma pojecia ile on ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mama blisko 400, większośc znam bardzo dobrze, część to faktycznie znajomi ze szkoły z którymi gdzieś się tam urwał trochę już kontakt, ale jednak jedna szkoła. Część to rodzina. Nie przyjmuję zaproszeń jak nie znam wogóle, nie przyjmuję od fikcyjnych, nie przyjmuję jak nie lubię. Ale generalnie nk upadło i to bardzo mocno. Ja wróżę im przekształcenie się w epulsa i spadek liczby użytkowników. Diametralny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×