Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5555

ile wasze 4 mc maluszki zjadaja dziennie deserku ?

Polecane posty

Gość anna5555
tzn jak kupuje mojej malej deserki w słoiczkach , na razie zjada poł sloiczka dziennie . zastanawiam sie czy moge dac jej caly sloiczek - bo bardzo jej smakuja te deserki . za odp z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna5555
daje jej deserki owocowe lub warzywne np. jalbuszko z marchewka , jabluszko z brzoskwinia ,dynie z ziemniakami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 5 miesiecy ale od pocztku daje mu tyko po pól słoiczka - nie chce zeby wiecej jadl- choc pewnie by i nie pogardzil ;) Wole zeby jadl wiecej warzyw niz owoców - i moze tez dlatego tak chetnie wcina zupki :D - (zaczelam od wprowadzania warzyw )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - dynie z ziemniakami to on uwielbia :D ale ja to traktuje jak obiadek nie deser..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia nie ma jeszcze skończonych4 mies dopiero za dwa tyg i jeszcze nie daje ale ostatnio pytałam lekarki ile mam jej tego dawac po skónczonym 4 mies i co mnie zdziwiło powiedziała dac ile dziecko chce, spokojnie cały słoiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamel
Ja też uważam, że możesz spokojnie dać cały słoiczek. Mój ma niecałe 5 miesięcy i zjada cały deserek na raz, a najbardziej lubi jabłka z owocami leśnymi Gerbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelka to ja
ja w czwartym miesiącu to jeszcze nic nie podawałam poza piersią, potem po łyżeczce, dwie dziennie dostawała Ala, a teraz (ma 6 m-c) zjada spokojnie całego gerberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga30
moja córcia też dostawała słoiczki dopiero od 5 miesiąca, na początku zjadała pół małego jednoskładnikowego gerbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×