Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AntylopaqAfrykanska

Zazdrosny? na uczuciowym nie odpowiedzieli /

Polecane posty

Gość AntylopaqAfrykanska

Byłam z moim chłopakiem 2 lata. Zerwaliśmy, tzn. on zerwał, bo powiedział, że nie jest gotowy na związek. Kocham go dlatego zostaliśmy przyjaciółmi ( z góry mówię, że nie ma między nami fizyczności). Powiedział, że cieszyłby się gdybym sobie kogoś znalazła, bo wtedy byłabym naprawdę szczęśliwa i nie byłby zazdrosny. Bardzo mnie zabolało takie wyznanie. Miesiąc po tej rozmowie spotkałam sie z nim na mieście. Ubrałam się seksownie i kobieco. Chodził zdenerwowany a ja nie wiedziałam dlaczego. Na koniec dnia mi powiedział: " Wszyscy faceci gapili się na Ciebie i Twoje nogi. Faceci w samochodzach, mężczyćni na ulicy. Nawet w autobusie oblepiali Cię wzrokiem!" J mu na to:" jesteś zazdrosny?" A on: " Oczywiście, że nie. Po prostu wolę być incognito chodząc po ulicach. Może innych facetów to podnieca jak inni sie gapią na kobietę z którą idą, ale mi to nie odpowiada. Idioci! I nie chodzi o to, że jestem zazdrosny, bo nie jestem." Co o tym mysloicie? zaprzecza sam sobie czy to ja sobie coś ubzdurałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntylopaqAfrykanska
dziękuję za odpowiedź Lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfd.kjgkj
twój chłop nie chce być z tobą bo jest chorobliwie zazdrosny i myśli że sobie z tym nie poradzi jak będzie z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×