Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipadipa

Co jest teraz modna ?

Polecane posty

Gość lipadipa

Mam troche gotówki i chciałabym sobie cos kupić fajnego, tylko u mnie w mieście mało jest sklepów a nie mam czasu jechać do warszawy albo krakowa na zakupy więc pomyslałam o allegro ;) Może widzieliście coś fajnego ;D rozmiar xl najlepiej :P wklejajcie co znajdziecie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśka xD
Gość legingsy
z krotkimi sukienkami tuz przed kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legingsy
fajna ta kurteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipadipa
ładne te rzeczy ;) ale chyba bardziej bym chciała taki luźniejszy sportowy styl, w połączeniu z jakąs elegancją. No jest dużo fajnych rzeczy, tylko ja mam taki problem że jak jest duży wybór to nie wiem co kupić ;p a poza tym nie znam się zbytnio na trendach :( a chciałabym wyglądać ładnie, modnie a zarazem troche inaczej niż osoby na ulicy o ;D i tak znalazłam takie spodnie http://allegro.pl/item470946266_tally_weijl_nowe_pumpy_you_can_dance_japan.html miałam na wakacje takie krótkie podobne i włożyło się bokserke, albo jakiś top i spoko wygladało, ale na pomyslałam by na teraz takie kupić tylko co do tego ? tunika to chyba nie bo zbyt workowato ? znalazłam taka fajna bluzeczke http://allegro.pl/item460835520_bluzka_bokserka_bombka_wyprzedaz.html i może pod spód jakiś golf np w kontrastowym kolorze ? a co do legginsów to bardzo lubie z sukienkami różnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruczyskowa
No ja je kupiłam w UK jak byłam, tylko mam problem bo nie wiem jakie buty do nich nosić :/ nie będę wiecznie w adidasach przecież chodzić:( pomyślałam o botkach na obcasie ? jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to są straszne
nie lubię takich workowatych spodni ani bluzek, brr. A do obcasów to w ogóle będzie porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×