Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madlenkaaa

Jutro pierwsze spotkanie... Boje sie

Polecane posty

Gość madlenkaaa

jutro spotykam sie pierwszy raz z chlopakiem z którym mijalam sie na ulicy, pozniej znalezlismy sie nk, teraz piszemy on nalega na spotkanie wiec sie umowilismy- w sumie zgodzilam sie dla swietego spokoju. Mamy isc najpierw do kina a pozniej gdzies posiedziec. Boje sie tego spotkania, nie wiem jak sie zachowac jak sie spotkamy. On ma po mnie przyjechac ale o czym mamy gadac w samochodzie jak bedziemy jechali do tego kina? Z natury jestem niesmiala, juz 2 lata nie spotykalam sie z zadnym chlopakiem tak sam na sam. Pomozcie. Opiszcie wasze pierwsze spotkania, to jak sie powinnam zachowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenkaaa
pewnie wylądujemy w łóżku, czy będzie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhyhuhu
czego sie boisz, jak umowilas sie dla swietego spokoju to przed czym masz obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenkaaa
spadaj podszywie!! Nie, to nie jest moja 1 randka, ale dawno nie bylam na żadnej. Obawiam sie tego ze nie bedziemy mieli ze soba o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to zabrzmi banalnie, ale : bądź sobą i albo zaiskrzy albo nie :) nie nastawiej się tak zadaniowo do tego spotkania , potraktuj to tak jak spotkanie z dobrym kumplem- na luzie - nawet jeżeli nie zostaniecie parą to może zyskasz nowego, fajnego kolegę -powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenkaaa
Obawiam sie że będzie mi chciał włożyć palec do cipci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenkaaa
najgorsze jest to ze ja nie lubie sie 'tam' myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym iść na pierwszej randce z facetem do kina i przez 1,5 godziny siedzieć cicho obok niego. Według mnie nie jest to fajny pomysł na udaną początkową randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×