Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska nielaska

to koniec prawda?

Polecane posty

Gość niebieska nielaska

..było cudownie..2 miesiace..telefony..codziennie..smsy..zawsze odpisywal..mimo ze dzieli nas 200 km widiwywalismy sie 3-4 razy w tyogdniu..nawet teraz wczoraj ..bylo fajnie... upominal sie o buziaka na dzien dobry..spacer za reke.. ma problemy w pracy..niezbyt wesolo ..szuka nowej..i bardzo sie tym stresuje.. ale mnie zaczął traktowac inaczej.. nawet dzis nie odpisal po raz pierwszy na smsa.. dzis nie zadzwonił.. kiedy wspominalam o uczuciach..minimalnie.. kazał mi milczeć..albo sie obrażał.. atakował mnie..nie wiem dlaczego.. pojechał wczoraj i milczy...widzimy sie planowo za tydzien...moze troche wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
minie..ale co..? ja naprawdę czekam na jakis gest z jego strony..a on nic..tak jak się zawsze odzywał..teraz milczy...jak zaklęty... ja też milczę.. nie odezwę sie pierwsza... jak długo to moze trwać? i czy faktycznie do czegoś poprowadzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tty go zaraz udusisz
daj mu żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem takie coś ze mi sie uwidzi że to koniec, sama sie nakrece i nie odzywam sie caly dzien jak mi minie to mowie ze tel. w domu zostawilam :P ale to sa poczatki konca, tak mysle chyba ze on Cie tak podpuszcza, taka zabawa w zimno - cieplo, ale po 2 miesiacach to raczej takich zabaw sie juz nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
ja mu daję żyć ..jak żadna inna.. sugeruję że jeżeli nie ma ochoty na kontunuowanie tej znajomości usunę się w cien.. nie narzucam się.. i milczę.. milczę ile wlezie... żadnych pierwszych gestów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
odzwyczajac się..? zatem?.. przygotować za wczasu poduchę pod tyłek? ostatnio powiedziałam mu że nie traktuje mnie poważnie to się potowrnie wkurzył... wysyła takie sprzeczne sygnały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
to boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
ja mam to samo niestety... facet mieszka parę kilometrów ode mnie a ma czas dla mnie tylko raz w tygodniu... wydaje mi się, że zaczął mnie olewać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
twój mieszka daleko, a jednak się stara... mój nawet nie ma czasu smsa napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
i co robisz? jak z tym się pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
dziś pierwszy raz nie odpisał.. pierwszy raz nie zdzwonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
moze ma jakiś ważny powód...? jeśli to pierwszy raz to nie masz się o co martwić... po prostu przy następnej okazji spytaj dlaczego nie odpisywał... ja robię wieczne awantury, właśnie skończyła się jedna z nich, choć wiem , że to do niczego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
a ja milczę.. zawsze jak sie spotykamy jest miło.. ale potem...przynejmniej od zeszłego tygodnia jest..oschle i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ale po 3 miechach
facet mieszka kilka kilometrow odemnie a widzimy sie jak dobrze pojdzie to co tydzien a czasami nawet co dwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska nielaska
stracilam calą nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie___
uwazam ze jest w jaskini, oni tak maja i oczekuja od nas wyrozumialosci, nie gnebienia telefonami, smsami i pytania o czym myslisz i czemu nie piszesz ale zrozumienia.. wchodza w ta swoja jaskinie i mysla nie wiem o czym i nie potrzebne mi to! wazne ze potem wracaja... ale trzeba to rozegrac umiejetnie. pokazac ze on ma prawo odpoczac, pomyslec, byc soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×