Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłosz z Maszewa

Czy już słyszeliście o mnie ? jestem uczyciową o dobrym sercu męszczyzną

Polecane posty

Gość Miłosz z Maszewa

Jestem uczuciowy i mówią że nie zwykly ponoć przynosze szczęście zarażam pogodnością i optymizmem jak chcesz zostać moim przyjacielem to pisz śmiało . Przyznam że jestem już troszeczkę znany w krengu iinternałtów mam swoją stone w kafeteri w dziale GWIAZDY KINA I TV mam też od niedawna dziewczyne ma na imie Marlenka i jest z parczewa uczy się na fryzjerke i muwi że jak skończy szlkołe to będzie pracować i otwoży własną praktykę . To tyle na razie a co u was słychać . Chej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
A co tam u was słychać jak tam wasze sprawy i w ogule piszcie do mnie odpisze każdemu na korespondencje . Chej wam 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
Nie słyszeliśmy o tobie ale też nie wiele nasz to interesuje że jesteś dobrąuczuciowąmęszczyzną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_she
O Milosz to ja chyba znam ta twoja Marlenke!!! Ale ona ostatnio pisala ze ma problemy z Toba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Chej i dzię ki za szybką odpowiedż moja dziewczyna jest z Parczewa to z tamtąd też pochodzi ten słynny na cały świat projektant i kretor mody Arkadiusz Marlenka mi to powiedziała . W ferie zimowe spotkam się z nią w starogardzie gdańskim bo ona przyjedzie tam z siostrą na ferie zimowe ja mam tez tam rodzine ale juz długo u nich nie byłem i wtedy się zobacze z dziewczyną . Jeśli znasz się zmarlenką to powiedz mi coś więcej oniej bo ja znam ją od niedawna poznaliśmy się przez telefon i jeszcze jej nigdy nie widziałem ale ona jest bardzo faj na i dobra . chej ci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadada
mam watpliwosci czy autor topiku jest normalny.pelnosprawny psychicznie/starszy niz.12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_she
:O ja tez mam takie watpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
NIe przejmóją mnie takie posty mam krąg swoich fanów i dla nich prowadze te strone internetową . Aty lepiej tak nie pisz o. k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
A co tam u was słychać czynjesteście szczęśliwyi w swoich związkach czy macie synpatie i czy jesteście szczęśliwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×