Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antonio -_-

Kłamstwo w cv odnośnie wykształcenia.

Polecane posty

Gość Antonio -_-

Witam mam pytanko do was :) wiec pracuje juz w sklepie od tygodnia... bedac na rozmowie o prace dalem cv w ktorym napisalem szkole liceum od 2004 do 2007 .. jest to nieprawda gdyz ucze sie teraz w zaocznym lo dla doroslych dopiero jestem w 1 klasie :P pytanie czy teraz jak pracodawca dal mi kwestionariusz wypelnic w ktorym mam podac swoje wykształcenie i napisze w nim ta szkole to czy grozi mi cos za to czy moga byc z tego jakies problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno...tak czy tak bedziesz musial doniesc swiadectwo ukonczenia szkoly wiec wyjdzie ze jestes klamczuch....ja bym takiego klamczucha odrazu wyrzucila na zbity pysk..bo jak ktos jest na samym poczatku nieuczciwy to juz zawsze bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi przypomina tekst"kazdy pijak to złodziej ". po co te emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie emocje? naklamał? nakłamał sprawdzą? oczywiscie Wyleci? na bank tyle...ja bym nie zatrudniala kogos kto na poczatku mnie oklamal poza tym jesli chca kogos kto am wyksztalcenie srednie to patrza na to wyksztalcenie i z podstawowym gimnazjalnym czy zawodowym nie zatrudniaja bo chca srednie....tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ktos jest na samym poczatku nieuczciwy to juz zawsze bedzie!!! ------- nie mnie oceniac iinych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio mialem rekrutacje taka ze głowa boli od tej sciemy i kłamstwa ze strony pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpbud
Prowadzę firmę budowlaną (20 pracowników) i też daję kwestionariusze do wypełniania. Nie zawsze wykształcenie jest najważniejsze, jednak ja zawsze proszę o kserokopię świadectwa ukończenia szkół ponadpodstawowych. Kłamstwo ZAWSZE wychodzi na jaw i nieistotne jest czego ono dotyczy. Nie lepiej uczciwie napisać, że jeszcze się uczysz? Być może Twój przyszły pracodawca zaproponuje zwrot części kosztów nauki. Coraz więcej przedsiębiorców tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio -_-
łohoho jaki to ja niedobry widze :D koleżanko piszac w moim cv jedynie nazwe szkoly i czas nauki w niej 2004-2007 nie napisalem czy ja ukonczylem z matura czy bez. Moglem 3 lata kiblowac w tej samej szkole i moglem napisac ze sie w niej tyle uczylem ~~ pracodawce mam spoko kolesia wiec powiem mu jak bylo czyli ze od 4 miesiecy nie moglem znalesc roboty wpisalem ta szkole bo faktycznie do niej chodzilem ale niewyszlo i aktualnie ucze sie zaocznie co nie koliduje z praca i nauka ;] w kwestionariuszu napisalem juz ze wyksztalcenie mam podstawowe ( po gimnazjum, bez znaczenia jedno to samo :P) i powiem mu to co pisze wyzej . I szczerze to sram na ciebie cieply zadkim gownem e-kolezanko ktora lubi pokrzyczec udezajac w klawisze o 24 przed monitorem. Zdejmij swoje bryle z nosa i idz na powietrze. siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdf
wielbicielka czekolady bardzo dobrze napisala, popieram ja, a ty nie dziwie sie masz wyksztalcenie srednie niepelne skoro taka kulture przejawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×