Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MI_net

TU SIĘ MOŻECIE PRZECHWALAC !!!

Polecane posty

Gość MI_net

kto ma cos do pochwalenia się albo świerzbi go zeby podszyc się pod kogos to zapraszam skoro jest topik ZAPALMY PAPIEROSA czy jakos tak /cos jak palarnia i pogawędki o dupie maryny bleeeeeee / to tutaj niech bedzie miejsce przechwalek i podszywek bo tego dziadostwa to sie tyle panoszy po forum ze nie ma co czytac same pierdoly MODERATORZY urlopy juz chyba czas pokonczyc bo tu syf sie zrobil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Ale w topiku to beznadziejne to jest, podszywy są dobre tylko w regularnych tematach. Zawsze coś się dzieje, a w specjalnym topiku to nudą wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Ale najbardziej lubie świeże kupy, po biegunce. Z chlebem, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_net
159753 kur*** a co to przewra miedzy lekcjami ze ma sie cos dziac ??????????????? tu ludzie chcą sie czegos dowiedziec konkretnego przeczytac jakies rady a nie debilne teksty mankow komet miskow 777x i innych im podobnych przejrzyj topiki znajdz cos konkretnego 1 na 100 jak sie dobrze postarasz porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Jeżeli szukają normalnych odpowiedzi to trafili pod zły adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_net
mozesz Ty moja ja Twoja :D:D ciekawe czy bedzie nam smakowac .. jeszcze kupie ketchup do tego MNIAM az slinka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_net
159753 to powiedz mi prosze po co stworzono takie forum ? na kazdym innym mozna uzyskac porady na forum dieta o dietach rodzina o problamach rodzinnych a jak chodzi o sex to banda dewiantów, zboczenców, niedojrzalych erotomanów gawędziarzy siedzi i jaja sobie z ludzi robi jakby sex byl niewazny w zyciu i nie bylo z nim zadych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
No bobra, bo ja lubię żelki, to może pomaczam w twoim i sobie pojem. A do tego jakiś princepolo lub coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_net
no i juz kur*** mac jakis palant sie podszywa ja pierd*** co za zjeby tu sie krecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
A bym tego nie nazwał forum. Na forum jest rejestracja, są admini i moderatorzy jest porządek. A tutaj każdy może podszyć się pod każdego, pisać ile wlezie i co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_net
delikatnie mowiąc jest tu totalny burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Gnój, brakuje moderatora. Ale cóż, jeżeli ktoś szuka normalnej odpowiedzi loguje się na inne strony, trzeba się dostosować do zasad tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_net
159753 przyznasz mi chyba racje ze na stronkach gdzie wypisane są jakies chore teksty w stylistyce medycznych cegiel nie są dobrymi stronkami a tu dzie moznaby sie czegos dowiedziec od zywych ludzi ktorzy mają jakies doswiadczenia to nie nikt nie ma ochoty pomoc podzielic sie wiedzą paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Prawda. Jednak są tutaj ludzie, którzy mają wiedzę i się nią dzielą, ale najczęściej są zakrzyczani przez dewiantów seksualnych. Trafi się kilka ciekawych odpowiedzi, ale giną w gąszczu bezsensownych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
159753 tez zauwazylas/les ze dopiero o tak poznej godzinie mozna normalnie porozmawiac wczesniej kazdy wpis jest obrzucany podszywkami glupimi komentarzami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Bo jutro do szkoły i dzieci śpią, i trochę fajniej się zrobiło. Ale jutro gnój na nowo i trza czekać do 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Ty ale ja poprostu jestem rozczarowana ludzmi tutaj :( odrazające jest ich zachowanie traktują to forum jak miejsce gdzie mogą sie obnazyc ze swoich na codzien skrywanych chorób psychicznych i niedorozwinięc mozgu bo tylko tak moge wyjasniec podszywki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam tu bo mialam kilka pytan ktore mnie nurtują wlasnie odnosnie sexu chcialam uzyskac proste odpowiedzi w rezultacie mam liste glupich tekstów w ktoreych na palcach jednej reki moge zliczyc normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Wolność słowa, muszą się jakoś dowartościować w wirtualnym świecie. A najgorsze, że już jest po 1, a ja jutro na 8 do szkoły. Miałem siedzieć tylko chwilkę i proszę, tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
Jak w mordę strzelił 19 i 10/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159753
No ba, jeden z mądrzejszych na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×