Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłosz z Maszewa

UWAGA MIŁOSZ JESTEM I MAM WIELE DO DORADZENIA!!!

Polecane posty

Gość Miłosz z Maszewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Chej chej słuchajcie dziś napisałem już pare wytypowiedzi na temat miłości są na moim drugi temacie ...MIŁOŚĆ CZY ZEDROWIE .. zapraszam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Dięki za uznanie ale nie przesadzałbym z pochfałami poprostu piszę o tym co czuje . Ma ,już troche za sobą udan ej i nieudanej drogi uczyć i najważniejsze by nie baćsię o tym pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Bywa,ze niczym opętany - przez wypowiedzi w TVN24 posla Palikota samiiec jaszczurki zwinki, przemykam się chyłkiem pomiędzy półkami w supermarkecie w Lidl, licząc że czasem uda mi się podejrzeć od dołu włochate jądra kierownika tegoz obiektu pana Felicjana.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Niestety są tez takie chwile, jak obecność w TV Stefana Niesiołowskiego, gdy muszę pędem udać się do magazynku gaśniczego w pobliskim dyskoncie "Biedronka" by zasadzić sobie w odbyt gaśnice piankową, mam to od czasu gdy nasz dozorca January złapał mnie wypiętego gdy przechylałem się na podwórkowym trzepaku.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Nadmieniam, że w moim odbycie śmiało mijają się dwa rudotankowce pod banderą liberyjską :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Ten co się podszywa to zła osoba jest zachowuje się jakby miał nieruwno pod sufitem bo tylko zboczeniec może tak pisać , wież może ty byłeś w młodości gwałcony przez swoich starszych kolegów bo widać że masz na tym punkcie poważne skrzywienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawać dawać
będzie jazda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×