Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzeba było się słuchać

Drażnią mnie... wszyscy...

Polecane posty

Czy to normalne, że osoby z którymi kiedyś potrafiłam spędzać każdą wolną chwilę, które nazywałam \"przyjaciółmi\" teraz działają mi na nerwy? Pokłóciłam się niedawno z 3 kumpelami (wina leżała po ich stronie). Niby doszłyśmy do porozumienia - tzn one mnie nie przeprosiły ani się nie zmieniły ale zachowywałyśmy się względem siebie normalnie - ale ich osoby powili zaczynają mnie wkurwiać. To jak mówią, jak się zachowują, co robią... po prostu wszystko. To normalne po kilku latach zgodnej przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałem, że między kobietami nie jest możliwa przyjaźń, a jedynie relacja na zasadzie podziwu jednej strony przez drugą ;) może przestały Cie podziwiać i już Ci to nie odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między nami nigdy nie było czegoś takiego jak podziwianie jednej przez drugą. Wręcz przeciwnie, zawsze starałyśmy się nie wyróżniać. To nie była prawdziwa przyjaźń, z ich strony... jedna wybrała inne towarzystwo, druga nawet nie wiem dlaczego zaczęła się wykręcać z tej przyjaźni, trzecia woli faceta niż spędzenie choć raz na 2 tyg wieczoru ze swoimi \"przyjaciółkami\". I to mnie po prostu wkurza, bo nie będę za nimi latać, by się przyjaźń nie rozwaliła. One to olały i mnie to doprowadza do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×