Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurde faja

studniowka

Polecane posty

Gość mam isc z toba
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie byłam
i co w zwiazku z tym?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie do
Te co nie poszly to pasztety na bank :p Jak nie to powiedzcie czemu nie poszlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chwale sie ale
ja nie poszlam bo nie mialam kasy na nią i nie mialam chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie do
Jak mozna nie isci kurwa---to znaczy ze nikt z nimi nawet nie chcial isc na studniowke nie mowiac o pawazniejszych sprawach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie byłam
bo mialam do wyboru tydzien z narzeczonym w zakopanem na sylwestra lub studniowke , koszty prawie te same ; p ale zakopane lepsze ;p dlatego nie byłam ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, jestem pasztetem ;] mnie sie wydaje ze jak ktos nie idzie na stodniowke to albo nie lubi takich imprez, albo nie lubi swojej szkoly, albo ma cos ciekawszego w tym czasie/za te pieniadze do roboty. u mnie wszystkie trzy motywy mialy miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie byłam - ja tez dostalam taka propozcje, tylko zamiast sylwestra mialam ferie w górach. Choc z perspektywy czasu, keidy juz z tym facetem nie jestem - nie wiem co byloby lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie do
masz rację, jestem pasztetem ;]---przynajmniej jestes szczera 😍 dla ciebie zeby Ci smutno nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z kim iśc. ale raz, że nie lubiłam swj klasy i szkoda kasy mi bylo, wykorzystałam te pieniądze w coś bardziej wartościowego. poza tym moja studniówka była w restauracji przy stacji benzynowej, do której poszłam w koło polnocy bo się chlanie skończyło. i co? prędzej pomyślałabym, że to stypa niż studniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×